Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 126 z 206 1 2 124 125 126 127 128 205 206
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
$
journeyman
journeyman
$ Offline
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
niech Barka kryje handi po przerwie i bedzie gora

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Arsenal v PSG
(Obydwie drużyny strzelą gola w 1. połowie) 23/11/2016 Brak 4,00 Wygrana

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by burbon
Originally Posted by fechu
Krycha się nie popisał

czy tylko ja nie widziałem faulu..
Rownież mam wątpliwości, powtórki nie wyjaśniły

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by jaga1920
ale będą jajca jak napoli wjebie beneq tygrysem jebnie przez okno
on juz kurwa ma pampersa pelnego laugh

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Burbi, umiesz w prostych żołnierskich słowach wyjaśnić czym sie różni Whisky od Whiskey i Burbona?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by Warren
Arsenal v PSG
(Obydwie drużyny strzelą gola w 1. połowie) 23/11/2016 Brak 4,00 Wygrana
eeee to po ptokach to po co pisac

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by BeneQ
KUUUUUUUUUUUUURWAAAAAAAAA!
ALE MEEEEEEEEEECZ!!!!!!!! PRZEPIĘKNE EMOCJE JAKICH CHYBA NIGDY NIE DOZNAŁEM!!!! TAKIE MECZE KOCHAM

ALE ZACZNĘ OD POCZĄTKU, WPIERW GOL I POTEM OBRONA CZĘSTOCHOWY, NAWET STAL MIAŁ SWE OKAZJE ALE RAFAŁ MISZTAL HIPERBRAMKEJROOO JAK ZWYKLE SKANDOWANY PRZEZ KIBICÓW!!!! DOLICZONY CZAS GRY OGLĄDAŁEM NA KLĘCZĄCO TO BYŁO COŚ PIĘKNEGO PO MECZU CHCIAŁEM DAĆ PO 100ZŁ KAŻDEMU ZAWODNIKOWI ZA WYGRANĄ ALE OSĄDZILI BY MNIE O KUPIENIE MECZU WIĘC SE ODPUŚCIŁEM MASKARADA ALE POGOŃ BYŁA LEPSZA WYGRAŁO DOŚWIADCZENIE MAMY 4 MIEJSCE TA PIĘKNA ATMOSFERA I LUŹNA NA KONFERENCJI PRASOWEJ KIEDY SOBIE POGADUSZKI I ŚMIECHY URZĄDZILIŚMY JAK NIGDY WCZEŚNIEJ OSTATNIO TAKA BYŁA Z GARBARNIĄ W 2 LIDZE GDY BYŁA NIEMAL PEWNA WYGRANA W POWIETRZU I CORAZ BLIŻSZY AWANS TAK TERAZ POGOŃ MA 4 MIEJSCE I ZJEDZIE ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC BĘDĄC NA 3 MIEJSCU W 1 LIDZE I WYWALCZAJĄC AWANS

A WY HEJTERZY GDZIE JESTEŚCIE NO GDZIE?! GDZIE TE WASZE GIFY KTÓRE PEWNIE TERAZ BĘDĄ DLA MNIE TRÓJWYMIAROWE CHYBA SE SKONTRUJĘ DYNAMO KIJÓW I BĘDĘ MIAŁ ACAPULCOOOO KTÓRE ZAPEWNIAJĄ MI PIŁKARZE SIEDLECCY ŁOLEEEEEEEEE

i Ty masz tyt mgr inzyniera laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Piec goli w szesciu meczach do przerwy.

W samymm Dortmundzie padlo siedem w pierwszej polowie. NIE dla takiej nudnej Ligi Misiow.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bazyl
Burbi, umiesz w prostych żołnierskich słowach wyjaśnić czym sie różni Whisky od Whiskey i Burbona?
Whisky i Whiskey nie pisze na mecz.pl

Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
$
journeyman
journeyman
$ Offline
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
Originally Posted by jaga1920
ale będą jajca jak napoli wjebie beneq tygrysem jebnie przez okno
niech wygra nie kracz mu osobiscie bym do takiego singla Siedlec makaronow nie dorzucal...

Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
$
journeyman
journeyman
$ Offline
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
podwojenie miał i na co ten Neapol hmm

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Wybaczcie że kogokolwiek uraziłem
Ale ja się dosłownie tak czuję!
Forum jest od wyrażania emocji
a nigdy czegoś takiego nie przechodziłem co na tym meczu
nikt mnie nie zrozumie bo chyba nikt nie wie jaka stawka i jaka dramaturgia to się działa
trener Pogoni się chyba sam nie spodziewał że tak szybko obejmą prowadzenie i się przez to bronili i czekali na kontrę
a sami mogli stracić i UWIERZCIE MOGLI!

ALE TAK BYŁO!

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by fechu
Originally Posted by bazyl
Burbi, umiesz w prostych żołnierskich słowach wyjaśnić czym sie różni Whisky od Whiskey i Burbona?
Whisky i Whiskey nie pisze na mecz.pl
wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by $szejk$
podwojenie miał i na co ten Neapol hmm
na ujebanie laugh

Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
$
journeyman
journeyman
$ Offline
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
babeczka z reklamy rankomat wymiata

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Zimoch i reklama STS
Wkurwiajaca maksymalnie
puke

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Whisky szkocka, whiskey irlandzka i amerykańska – na czym polega różnica?

Whisky jest obecnie wytwarzana w wielu krajach na świecie. W każdym z nich metoda produkcji różnic się znacząco od siebie. Najważniejsze rodzaje tego trunku jakie można wskazać to whisky szkocka oraz whiskey irlandzka i amerykańska.

Whisky szkocka, czasem uważana za odrębny gatunek alkoholu (Scotch), jest wytwarzana w 100% ze słodu jęczmiennego lub mieszana z whisky wytworzonymi na bazie innych zbóż (często używany jest dym z torfu, nadający całości mocno ziemny charakter), destylowana dwukrotnie, a następnie dojrzewa w dębowych beczkach przez co najmniej trzy lata.

whiskeyWhiskey irlandzka powstaje z podobnych składników, przy czym – podobnie jak szkocki trunek – dojrzewa przez minimum trzy lata. Różnica tkwi w potrójnej destylacji, która sprawia, że gotowy alkohol jest znacznie delikatniejszy i subtelniejszy od swojego konkurenta.

Wreszcie przechodzimy do whiskey amerykańskich – które zdecydowanie różnią się od swojej europejskiej rodziny. Różnice wynikają głównie z wykorzystywanego do produkcji surowca – w USA whiskey wytwarzana jest z mieszanki różnych ziaren, która jednak zawsze zawiera od 51% do 79% kukurydzy. Pozostałe wykorzystywane zboża to żyto, pszenica i jęczmienny słód. Amerykański trunek może też dojrzewać krócej niż jego europejskie odpowiedniki – minimalny okres leżakowania w dębowych beczkach to w tym przypadku dwa lata.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by $szejk$
podwojenie miał i na co ten Neapol hmm


Musiał dorobić piździe uszy.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334
Likes: 3
Originally Posted by iti
[Linked Image from southpawbeagle.files.wordpress.com]
Adolf pokazuje ile goli najebalo w wieczornych meczach.

ciekawe czy kajś tam jest mój dziadek

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by mafia
Zimoch i reklama STS
Wkurwiajaca maksymalnie
puke

Zgadza się. Nie wiem o co chodziło reżyserowi tej reklamy.

Strona 126 z 206 1 2 124 125 126 127 128 205 206

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, $-man, aker), 1,762 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,753
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1