|
|
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90 |
niech Barka kryje handi po przerwie i bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Arsenal v PSG (Obydwie drużyny strzelą gola w 1. połowie) 23/11/2016 Brak 4,00 Wygrana
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
czy tylko ja nie widziałem faulu.. Rownież mam wątpliwości, powtórki nie wyjaśniły
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
ale będą jajca jak napoli wjebie beneq tygrysem jebnie przez okno on juz kurwa ma pampersa pelnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Burbi, umiesz w prostych żołnierskich słowach wyjaśnić czym sie różni Whisky od Whiskey i Burbona?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Arsenal v PSG (Obydwie drużyny strzelą gola w 1. połowie) 23/11/2016 Brak 4,00 Wygrana eeee to po ptokach to po co pisac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
KUUUUUUUUUUUUURWAAAAAAAAA! ALE MEEEEEEEEEECZ!!!!!!!! PRZEPIĘKNE EMOCJE JAKICH CHYBA NIGDY NIE DOZNAŁEM!!!! TAKIE MECZE KOCHAM
ALE ZACZNĘ OD POCZĄTKU, WPIERW GOL I POTEM OBRONA CZĘSTOCHOWY, NAWET STAL MIAŁ SWE OKAZJE ALE RAFAŁ MISZTAL HIPERBRAMKEJROOO JAK ZWYKLE SKANDOWANY PRZEZ KIBICÓW!!!! DOLICZONY CZAS GRY OGLĄDAŁEM NA KLĘCZĄCO TO BYŁO COŚ PIĘKNEGO PO MECZU CHCIAŁEM DAĆ PO 100ZŁ KAŻDEMU ZAWODNIKOWI ZA WYGRANĄ ALE OSĄDZILI BY MNIE O KUPIENIE MECZU WIĘC SE ODPUŚCIŁEM MASKARADA ALE POGOŃ BYŁA LEPSZA WYGRAŁO DOŚWIADCZENIE MAMY 4 MIEJSCE TA PIĘKNA ATMOSFERA I LUŹNA NA KONFERENCJI PRASOWEJ KIEDY SOBIE POGADUSZKI I ŚMIECHY URZĄDZILIŚMY JAK NIGDY WCZEŚNIEJ OSTATNIO TAKA BYŁA Z GARBARNIĄ W 2 LIDZE GDY BYŁA NIEMAL PEWNA WYGRANA W POWIETRZU I CORAZ BLIŻSZY AWANS TAK TERAZ POGOŃ MA 4 MIEJSCE I ZJEDZIE ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC BĘDĄC NA 3 MIEJSCU W 1 LIDZE I WYWALCZAJĄC AWANS
A WY HEJTERZY GDZIE JESTEŚCIE NO GDZIE?! GDZIE TE WASZE GIFY KTÓRE PEWNIE TERAZ BĘDĄ DLA MNIE TRÓJWYMIAROWE CHYBA SE SKONTRUJĘ DYNAMO KIJÓW I BĘDĘ MIAŁ ACAPULCOOOO KTÓRE ZAPEWNIAJĄ MI PIŁKARZE SIEDLECCY ŁOLEEEEEEEEE i Ty masz tyt mgr inzyniera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Piec goli w szesciu meczach do przerwy.
W samymm Dortmundzie padlo siedem w pierwszej polowie. NIE dla takiej nudnej Ligi Misiow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Burbi, umiesz w prostych żołnierskich słowach wyjaśnić czym sie różni Whisky od Whiskey i Burbona? Whisky i Whiskey nie pisze na mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90 |
ale będą jajca jak napoli wjebie beneq tygrysem jebnie przez okno niech wygra nie kracz mu osobiscie bym do takiego singla Siedlec makaronow nie dorzucal...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90 |
podwojenie miał i na co ten Neapol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Wybaczcie że kogokolwiek uraziłem Ale ja się dosłownie tak czuję! Forum jest od wyrażania emocji a nigdy czegoś takiego nie przechodziłem co na tym meczu nikt mnie nie zrozumie bo chyba nikt nie wie jaka stawka i jaka dramaturgia to się działa trener Pogoni się chyba sam nie spodziewał że tak szybko obejmą prowadzenie i się przez to bronili i czekali na kontrę a sami mogli stracić i UWIERZCIE MOGLI!
ALE TAK BYŁO!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Burbi, umiesz w prostych żołnierskich słowach wyjaśnić czym sie różni Whisky od Whiskey i Burbona? Whisky i Whiskey nie pisze na mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
podwojenie miał i na co ten Neapol  na ujebanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90 |
babeczka z reklamy rankomat wymiata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Zimoch i reklama STS Wkurwiajaca maksymalnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Whisky szkocka, whiskey irlandzka i amerykańska – na czym polega różnica?
Whisky jest obecnie wytwarzana w wielu krajach na świecie. W każdym z nich metoda produkcji różnic się znacząco od siebie. Najważniejsze rodzaje tego trunku jakie można wskazać to whisky szkocka oraz whiskey irlandzka i amerykańska.
Whisky szkocka, czasem uważana za odrębny gatunek alkoholu (Scotch), jest wytwarzana w 100% ze słodu jęczmiennego lub mieszana z whisky wytworzonymi na bazie innych zbóż (często używany jest dym z torfu, nadający całości mocno ziemny charakter), destylowana dwukrotnie, a następnie dojrzewa w dębowych beczkach przez co najmniej trzy lata.
whiskeyWhiskey irlandzka powstaje z podobnych składników, przy czym – podobnie jak szkocki trunek – dojrzewa przez minimum trzy lata. Różnica tkwi w potrójnej destylacji, która sprawia, że gotowy alkohol jest znacznie delikatniejszy i subtelniejszy od swojego konkurenta.
Wreszcie przechodzimy do whiskey amerykańskich – które zdecydowanie różnią się od swojej europejskiej rodziny. Różnice wynikają głównie z wykorzystywanego do produkcji surowca – w USA whiskey wytwarzana jest z mieszanki różnych ziaren, która jednak zawsze zawiera od 51% do 79% kukurydzy. Pozostałe wykorzystywane zboża to żyto, pszenica i jęczmienny słód. Amerykański trunek może też dojrzewać krócej niż jego europejskie odpowiedniki – minimalny okres leżakowania w dębowych beczkach to w tym przypadku dwa lata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
podwojenie miał i na co ten Neapol  Musiał dorobić piździe uszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3 |
![[Linked Image from southpawbeagle.files.wordpress.com]](https://southpawbeagle.files.wordpress.com/2010/05/heil_hitler.jpg) Adolf pokazuje ile goli najebalo w wieczornych meczach. ciekawe czy kajś tam jest mój dziadek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Zimoch i reklama STS Wkurwiajaca maksymalnie  Zgadza się. Nie wiem o co chodziło reżyserowi tej reklamy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka