|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Niemki miały być izzzi a bęczą bułę :/ Moc Pierdu już pisze maila do akera z żądaniem zwrotu stawki.  Vitolo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
faker jeszcze go podpuścił mam nadzieję że wafel nie położył z 1000 funciaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Aker oglądał jakiś mecz młodych niemców i pojebało mu się, że to kobity.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Kapitan Arki zawieszony na 4 mecze Miroslav Bożok ukarany przez Komisję Ligi
Miroslav Bożok nie zagra w czterech najbliższych meczach Arki Gdynia w ekstraklasie. Tak ukarała pomocnika Komisja Ligi za brutalny faul, którego Słowak dopuścił się na Patryku Frycu podczas meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Oznacza to, że kapitan żółto-niebieskich w tym roku nie zagra już w ligowych rozgrywkach. Będzie mógł jednak zagrać we wtorkowym meczu Pucharu Polski przeciwko Drutex Bytovii.
fechu zadowolony z wyroku za bandycki wybryk ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
craxa po win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kapitan Arki zawieszony na 4 mecze Miroslav Bożok ukarany przez Komisję Ligi
Miroslav Bożok nie zagra w czterech najbliższych meczach Arki Gdynia w ekstraklasie. Tak ukarała pomocnika Komisja Ligi za brutalny faul, którego Słowak dopuścił się na Patryku Frycu podczas meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Oznacza to, że kapitan żółto-niebieskich w tym roku nie zagra już w ligowych rozgrywkach. Będzie mógł jednak zagrać we wtorkowym meczu Pucharu Polski przeciwko Drutex Bytovii.
fechu zadowolony z wyroku za bandycki wybryk ? chudy, przyznaj obiektywnie, że to co zrobił to było przegięcie pały. Bo napisałeś z lekką ironią(tak wyczuwam, jeśli się mylę to mnie popraw). Fojut również miał w którymś meczu zagranie na czerwoną, może nie tak spektakularne jak Bozok, ale gdyby dostał czerwo i zawiechę na kilka spotkań przyznałbym rację Komisji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Kapitan Arki zawieszony na 4 mecze Miroslav Bożok ukarany przez Komisję Ligi
Miroslav Bożok nie zagra w czterech najbliższych meczach Arki Gdynia w ekstraklasie. Tak ukarała pomocnika Komisja Ligi za brutalny faul, którego Słowak dopuścił się na Patryku Frycu podczas meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Oznacza to, że kapitan żółto-niebieskich w tym roku nie zagra już w ligowych rozgrywkach. Będzie mógł jednak zagrać we wtorkowym meczu Pucharu Polski przeciwko Drutex Bytovii.
fechu zadowolony z wyroku za bandycki wybryk ? chudy, przyznaj obiektywnie, że to co zrobił to było przegięcie pały. Bo napisałeś z lekką ironią(tak wyczuwam, jeśli się mylę to mnie popraw). Fojut również miał w którymś meczu zagranie na czerwoną, może nie tak spektakularne jak Bozok, ale gdyby dostał czerwo i zawiechę na kilka spotkań przyznałbym rację Komisji. nie pamiętasz z kim ? z nami w 2 minucie na cernychu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
4 mecze to i tak śmiech na sali za taki faul, dopóki nie będzie surowszych kar to w dalszym ciągu będą takie bandyckie wślizgi
Ogólnie ta cała komisja ligi jest całkowicie niepoważna, podobnie jak co najmniej połowa latających z gwizdkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
nie pamiętasz z kim ? z nami w 2 minucie na cernychu Nie pamiętałem jaguś, kojarzyłem tylko, że z jakimiś ogórkami graliśmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jakbyś miał ochotę się unieść to żartowałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
nie pamiętasz z kim ? z nami w 2 minucie na cernychu Nie pamiętałem jaguś, kojarzyłem tylko, że z jakimiś ogórkami graliśmy. nono kontroluj bajerkę  świeżak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Patrz wyżej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10 |
Fechu już łykend rozpoczął..zrównaj się z takim  witam serdecznie pracujących w piątek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jakbyś miał ochotę się unieść to żartowałem  czekałem na wiązankę od kolegi po szalu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Fechu już łykend rozpoczął..zrównaj się z takim  witam serdecznie pracujących w piątek  witam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jakbyś miał ochotę się unieść to żartowałem  czekałem na wiązankę od kolegi po szalu  wiedziałem że żartuje to chytrus jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Fechu już łykend rozpoczął..zrównaj się z takim  witam serdecznie pracujących w piątek  burbon jest dziś gdzieś promo na dobry trunek? ty zawsze obcykany
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10 |
jest jaga...jak masz tesco to na pewno coś wybierzesz...w zależności od budżetu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Fechu już łykend rozpoczął..zrównaj się z takim  witam serdecznie pracujących w piątek  Taki to pożyje. Fechu jak tam przygotowania do budowy? Działkie już wywłaszczyłeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|