Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 187 z 206 1 2 185 186 187 188 189 205 206
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
[Linked Image]

Jak to nie wejdzie to już nie wiem co sądzić

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
grubo grasz ostatnio Sensi

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Moze zminimalizuj mecze do jednego bądz dwoch max ?

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Warren
grubo grasz ostatnio Sensi

krakiem handluje na boku z murzynami to ma smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Biczu Dziś weryfikuje konto i się skończy grube granie, przechodzę na tasiemki;)

Łuki a co ja wtedy wygram? NaWaciki?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by Sensei
Biczu Dziś weryfikuje konto i się skończy grube granie, przechodzę na tasiemki;)

Łuki a co ja wtedy wygram? NaWaciki?
Lepiej chyba wygrac cokolwiek niz wjebac wszystko na takim systemie gry

Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Sensei czemu nie kontrowales tego Meksyku wczoraj?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by Sensei
Biczu Dziś weryfikuje konto i się skończy grube granie, przechodzę na tasiemki;)

Łuki a co ja wtedy wygram? NaWaciki?
Lepiej chyba wygrac cokolwiek niz wjebac wszystko na takim systemie gry
Jeden taki wejdzie na 9 i już masz do przodu

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by BKS
oooo kur... 0-2

oby btsa wykręcili

Do przerwy:-)

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Originally Posted by rymoholik
Sensei czemu nie kontrowales tego Meksyku wczoraj?
spierdzieliłem to maksymalnie, wczoraj impreza z okazji dnia dziękczynienia i przez te zamieszanie nie skontrowałem, już po meczu zobaczyłem wynik

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
galata juz wykręciło
ale z Krakusami będzie cieżko

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by quincy
Az strach pomyśleć co jeszcze teściówka byłaby gotowa dla Beksa zrobić.

może zapina też teściówkę smile

to juz jest słabe w Twoim wykonaniu, żenujące i obrzydliwe, to nawet śmieszne nie jest

Nie tylko dla mnie, tylko dla Nas : mnie i mojej Żony a to różnica

NAjlepsze jest to że upatrzonO mieliśmy, ale nie bylismy do konca zdecydowani i sprzedający nas poinformował że jest inny chętny kupiec, a że my na hurra nie kupujemy więc powiedzieliśmy OK. Teraz baba dzwoni , że kupiec nie dostał kredytu, a że my zawsze gotówkowi czy to mieszkanie czy coś innego to kupujemy. smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Originally Posted by Warren
galata juz wykręciło
ale z Krakusami będzie cieżko
masz galatke?

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Nie patrząc na wynik Kraxa miażdży wg statsów tylko te gole....może Master załatwiłby 3 gole dla Pasów?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by Warren
galata juz wykręciło
ale z Krakusami będzie cieżko
masz galatke?
mam dubla
galatka i craxa
win i ove2.5

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by Warren
galata juz wykręciło
ale z Krakusami będzie cieżko
masz galatke?
mam dubla
galatka i craxa
win i ove2.5
Czyli sytuacja u nas obojga średnia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
u nas obydwu wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Originally Posted by beks
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by quincy
Az strach pomyśleć co jeszcze teściówka byłaby gotowa dla Beksa zrobić.

może zapina też teściówkę smile

to juz jest słabe w Twoim wykonaniu, żenujące i obrzydliwe, to nawet śmieszne nie jest

Nie tylko dla mnie, tylko dla Nas : mnie i mojej Żony a to różnica

NAjlepsze jest to że upatrzonO mieliśmy, ale nie bylismy do konca zdecydowani i sprzedający nas poinformował że jest inny chętny kupiec, a że my na hurra nie kupujemy więc powiedzieliśmy OK. Teraz baba dzwoni , że kupiec nie dostał kredytu, a że my zawsze gotówkowi czy to mieszkanie czy coś innego to kupujemy. smile


Cześć, dziewczyny.
Zacznę od tego, że z teściową nigdy nie było konfliktów, sprzeczek.
Swoje zrobiła też odległość- mieszkamy z mężem 70 km od niej, mąż wyjechał z domu już w wieku 19 lat (studia). Nigdy nie było zatem problemu pt. "mamisynek, któremu mamusia pierze skarpetki"...z kolei ja zauważyłam coś , co nie daje mi spokoju.
Otóż teściowa DZIWNIE traktuje mojego męża...Nie wiem jak Wam to pisać, więc podam kilka przykładów-
Święta. Przyjechaliśmy do jego domu rodzinnego...Jestesmy jeszcze w piżamach, teściowa puka , wchodzi w koszuli nocnej i mówi "MARECZKU , ŁADNĄ MAM HALECZKĘ? ZOBACZ TUTAJ JEST KORONKA!" ...Mąż szok, ja szok. Cisza. W końcu JA się odzywam - "bardzo ładna ta koszulka" . Teściowa wychodzi.
Później ubrani do śniadania schodzimy na dół- teściowa mówi "MAREK, ZAPNIJ MI SUKENKĘ" (ubrała taką z tyłu na zamek)...Mąż mówi "tata Ci nie może zapiąć?"...Teściowa coś w rodzaju focha...I wtedy zaczęło mi być to podejrzane...
Podczas tego weekendu byliśmy na 60 urodzinach chrzestnej męża... Była to huczna impreza- orkiestra, dużo ludzi, rodzina. Teściowa zachowywała się okropnie. Siedzieliśmy w otoczeniu rówieśników, kuzynów męża. Ona była dość daleko. Ciągle podchodziła do męża i prosiła go do tańca (on ją spławiał ciągle)...Co ciekawe- teść sam jak palec siedział i bawił się telefonem. W pewnym momencie ja poszłam do toalety, wracam, a tam jakaś zabawa- i na środku jako parę widzę męża z niewyraźną miną i teściową. Zabawa polegała na tym, aby rozplątac się z jakiejś szarfy parami. Po zakończeniu- mąż podszedł do mnie, i mówi, że facet z orkiestry organizuje konkurs i mają zgłaszać się pary, a jego matka wyskoczyła, że oni się zgłaszają. Mąż jest nieśmiały, nie znosi czegoś takiego...Powiedział, że musi napić się drinka (nie pił wcześniej)...Podchodzi teściowa- i on mówi do niej "po co to zrobiłaś? z tatą mogłaś iść" a ona "ojciec nie jest taki przystojny"...
I następna sytuacja na tej imprezie- do tańca poprosił mnie...kelner! Zgodziłam się, chwilkę potańczyliśmy, wracam...A mąż mówi w żartach "Już Ci nigdy nie pozwolę na takie tańce, za bardzo zazdrosny jestem! Tak jak sobie na Ciebie patrzyłem to śliczna jesteś"...Teściowa oczywiście obok siedziała i nagle wybuchła- "DO MNIE TAK NIGDY NIE MÓWISZ, O MNIE NIE JESTEŚ ZAZDROSNY" i tak jakby odbiegła (nie wiem, myślała, że ktoś ją będzie gonił?) ...Szok, co za scena! Później to tłumaczyła, że wypiła kilka drinków...Ale nam to dało do myślenia
dziewczyny wypowiecie się?
wiem, że sa tu mądre osóbki, po za tym jesteście obiektywne...co o tym sądzić? co robić?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by rymoholik
Sensei czemu nie kontrowales tego Meksyku wczoraj?
spierdzieliłem to maksymalnie, wczoraj impreza z okazji dnia dziękczynienia i przez te zamieszanie nie skontrowałem, już po meczu zobaczyłem wynik
no szkoda bo widze ze z 5tys $ bylo do wyjecia, ale jakims cudem zagrales next goal wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Originally Posted by Warren
u nas obydwu wink
racja

Strona 187 z 206 1 2 185 186 187 188 189 205 206

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,796 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1