|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
a są podawane jakieś terminy, kiedy taką licencję by mogły otrzymać? Ile to wszystko może potrwać? Nikdo nic neví
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/hazard-egba-sts-bukmacherzy-blokowanie-stron,219,0,2229467.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
a jak to sie ma do prawa UE?
poza tym jesli zaczna blokowac strony (czyli cenzurowac internet) to nie wróżę im przyszłosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jebać ich to wszystko nie jest zgodne z prawem EU a jak polscy operatorzy będą blokować strony to kupię zagraniczny internet ! ale coś mi się w to wierzyć nie chce jak mój dostawca internetu może mi zabronić wchodzić na bet365 jak ja tam mam najszybszy live i nic im nie wpłacam ani nie wypłacam cenzura kurwa w 21 wieku co jest kurwa raz dwa trzy Pacyfku musimy wyjść na ulicę !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
UE zabrania blokowania stron tj ograniczania dostepu w sieci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
to jebać Europę w takim razie  nie wierzę w to że taki rynek nagle zniknie łapówki dla rządzących już są szykowane , prędko to nie przejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9 |
Nic nie trzeba blokowac, buki same sie wycofuja dajac kilka dni na wyplate i blokujac dany kraj na liscie rejestracji nowych graczy. Sprobuj wybrac Rumunie, Portugalie, Francje czy Belgie na becie przy rejestracji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nic nie trzeba blokowac, buki same sie wycofuja dajac kilka dni na wyplate i blokujac dany kraj na liscie rejestracji nowych graczy. Sprobuj wybrac Rumunie, Portugalie, Francje czy Belgie na becie przy rejestracji a jeżeli jestem Polakiem a gram z Terytorium Niemiec ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9 |
W takim wypadku nie wiem jak sie zachowaja, pewnie kazdy buk inaczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Nic nie trzeba blokowac, buki same sie wycofuja dajac kilka dni na wyplate i blokujac dany kraj na liscie rejestracji nowych graczy. Sprobuj wybrac Rumunie, Portugalie, Francje czy Belgie na becie przy rejestracji uważaj bo uwierzę że taki 365 zrezygnuje od tak z polskiego rynku....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nic nie trzeba blokowac, buki same sie wycofuja dajac kilka dni na wyplate i blokujac dany kraj na liscie rejestracji nowych graczy. Sprobuj wybrac Rumunie, Portugalie, Francje czy Belgie na becie przy rejestracji Skad wiesz? W SO byl zaklad czy sie wycofaja z kursem 1.10 na TAK?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9 |
Na pewno nie latwo im to bedzie przelknac, ale taki Pinek jakos z UK zrezygnowal mimo ze przeciez UK to chyba najwiekszy rynek. Tak naprawde nikt nie wie jak sie zachowaja, ale nawet jak wejda to beda musieli wprowadzic 12% wiec czym to sie bedzie roznilo od gry w STSie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9 |
Nic nie trzeba blokowac, buki same sie wycofuja dajac kilka dni na wyplate i blokujac dany kraj na liscie rejestracji nowych graczy. Sprobuj wybrac Rumunie, Portugalie, Francje czy Belgie na becie przy rejestracji Skad wiesz? W SO byl zaklad czy sie wycofaja z kursem 1.10 na TAK? zmien plyte
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Na pewno nie latwo im to bedzie przelknac, ale taki Pinek jakos z UK zrezygnowal mimo ze przeciez UK to chyba najwiekszy rynek. Tak naprawde nikt nie wie jak sie zachowaja, ale nawet jak wejda to beda musieli wprowadzic 12% wiec czym to sie bedzie roznilo od gry w STSie? dlaczego BĘDĄ musieli wprowadzić ? gram na terytorium Niemiec wpłacam za Skrilla bet ma licencję ma Malcie co do tego ma Polska ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Zachowujesz sie tak jakbys mial pewnosc, ze tak bedzie, ze wiedzialbys na 100% jak postapia buki. A tego przewidziec sie nie da. Nawet jak PiS mowi, ze mamy model jak inny kraj to ja jednak w to powatpiewam. A ja jak znam naszych (nieudolnych) rzadzacych to przygotowali niewiele "lepszy" bubel niz ten poprzedni, pisany na kolanie. Jakos nie slychac zeby byla notyfikacja, a slowa Juroszka, ze jest traktuje jako kabaret.
Niestety dla nas - jako Polakow mamy idiotow za rzadzacych, ktorzy wola zgarnac ochlapy od STSu, Toto czy Fortuny zamiast kwot, ktore maja duzo zer w kwocie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wracajac do podzialu "zagraniczni" i "legalni" to Juroszek nie tak dawno powiedzial, ze najwazniejsze jest, ze "zagraniczni" beda zablokowani, a ze podatek 12% jest wysoki to coz - trudno. Klasyczne zachowanie Polaka-cebulaka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9 |
Tak naprawde bet moglby utrzec nosa konkurencji dzialac jak forbet i wykonczylby w ten sposob ziemniaki, tylko czy to by im sie oplacalo? Narazie forbet sie trzyma z ta promocja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tak naprawde bet moglby utrzec nosa konkurencji dzialac jak forbet i wykonczylby w ten sposob ziemniaki, tylko czy to by im sie oplacalo? Narazie forbet sie trzyma z ta promocja znasz kogoś kto tam gra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9 |
ja gram 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|