Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 52 1 2 13 14 15 16 17 51 52
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Originally Posted by _Korver_
a są podawane jakieś terminy, kiedy taką licencję by mogły otrzymać? Ile to wszystko może potrwać?
Nikdo nic neví

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/hazard-egba-sts-bukmacherzy-blokowanie-stron,219,0,2229467.html

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
a jak to sie ma do prawa UE?

poza tym jesli zaczna blokowac strony (czyli cenzurowac internet) to nie wróżę im przyszłosci.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jebać ich to wszystko nie jest zgodne z prawem EU
a jak polscy operatorzy będą blokować strony to kupię zagraniczny internet !
ale coś mi się w to wierzyć nie chce
jak mój dostawca internetu może mi zabronić wchodzić na bet365 jak ja tam mam najszybszy live i nic im nie wpłacam ani nie wypłacam
cenzura kurwa w 21 wieku
co jest kurwa raz dwa trzy
Pacyfku musimy wyjść na ulicę !

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
UE zabrania blokowania stron tj ograniczania dostepu w sieci wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
to jebać Europę w takim razie wink
nie wierzę w to że taki rynek nagle zniknie
łapówki dla rządzących już są szykowane , prędko to nie przejdzie

Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Nic nie trzeba blokowac, buki same sie wycofuja dajac kilka dni na wyplate i blokujac dany kraj na liscie rejestracji nowych graczy. Sprobuj wybrac Rumunie, Portugalie, Francje czy Belgie na becie przy rejestracji

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
no jak tak kurwa można ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by rymoholik
Nic nie trzeba blokowac, buki same sie wycofuja dajac kilka dni na wyplate i blokujac dany kraj na liscie rejestracji nowych graczy. Sprobuj wybrac Rumunie, Portugalie, Francje czy Belgie na becie przy rejestracji
a jeżeli jestem Polakiem a gram z Terytorium Niemiec ?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
W takim wypadku nie wiem jak sie zachowaja, pewnie kazdy buk inaczej

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by rymoholik
Nic nie trzeba blokowac, buki same sie wycofuja dajac kilka dni na wyplate i blokujac dany kraj na liscie rejestracji nowych graczy. Sprobuj wybrac Rumunie, Portugalie, Francje czy Belgie na becie przy rejestracji
uważaj bo uwierzę że taki 365 zrezygnuje od tak z polskiego rynku....

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by rymoholik
Nic nie trzeba blokowac, buki same sie wycofuja dajac kilka dni na wyplate i blokujac dany kraj na liscie rejestracji nowych graczy. Sprobuj wybrac Rumunie, Portugalie, Francje czy Belgie na becie przy rejestracji
Skad wiesz? W SO byl zaklad czy sie wycofaja z kursem 1.10 na TAK?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Na pewno nie latwo im to bedzie przelknac, ale taki Pinek jakos z UK zrezygnowal mimo ze przeciez UK to chyba najwiekszy rynek. Tak naprawde nikt nie wie jak sie zachowaja, ale nawet jak wejda to beda musieli wprowadzic 12% wiec czym to sie bedzie roznilo od gry w STSie?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Originally Posted by iti
Originally Posted by rymoholik
Nic nie trzeba blokowac, buki same sie wycofuja dajac kilka dni na wyplate i blokujac dany kraj na liscie rejestracji nowych graczy. Sprobuj wybrac Rumunie, Portugalie, Francje czy Belgie na becie przy rejestracji
Skad wiesz? W SO byl zaklad czy sie wycofaja z kursem 1.10 na TAK?
zmien plyte

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by rymoholik
Na pewno nie latwo im to bedzie przelknac, ale taki Pinek jakos z UK zrezygnowal mimo ze przeciez UK to chyba najwiekszy rynek. Tak naprawde nikt nie wie jak sie zachowaja, ale nawet jak wejda to beda musieli wprowadzic 12% wiec czym to sie bedzie roznilo od gry w STSie?
dlaczego BĘDĄ musieli wprowadzić ?
gram na terytorium Niemiec wpłacam za Skrilla bet ma licencję ma Malcie
co do tego ma Polska ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Zachowujesz sie tak jakbys mial pewnosc, ze tak bedzie, ze wiedzialbys na 100% jak postapia buki. A tego przewidziec sie nie da. Nawet jak PiS mowi, ze mamy model jak inny kraj to ja jednak w to powatpiewam.
A ja jak znam naszych (nieudolnych) rzadzacych to przygotowali niewiele "lepszy" bubel niz ten poprzedni, pisany na kolanie. Jakos nie slychac zeby byla notyfikacja, a slowa Juroszka, ze jest traktuje jako kabaret.

Niestety dla nas - jako Polakow mamy idiotow za rzadzacych, ktorzy wola zgarnac ochlapy od STSu, Toto czy Fortuny zamiast kwot, ktore maja duzo zer w kwocie.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Wracajac do podzialu "zagraniczni" i "legalni" to Juroszek nie tak dawno powiedzial, ze najwazniejsze jest, ze "zagraniczni" beda zablokowani, a ze podatek 12% jest wysoki to coz - trudno. Klasyczne zachowanie Polaka-cebulaka.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Tak naprawde bet moglby utrzec nosa konkurencji dzialac jak forbet i wykonczylby w ten sposob ziemniaki, tylko czy to by im sie oplacalo? Narazie forbet sie trzyma z ta promocja

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by rymoholik
Tak naprawde bet moglby utrzec nosa konkurencji dzialac jak forbet i wykonczylby w ten sposob ziemniaki, tylko czy to by im sie oplacalo? Narazie forbet sie trzyma z ta promocja
znasz kogoś kto tam gra ?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
ja gram wink

Strona 15 z 52 1 2 13 14 15 16 17 51 52

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, burbon, rymoholik, $-man), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1