|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
wczoraj załozyłem sie ze zjem 10 McDouble. i wiecie co? zjadlem.....  to jakaś nowa dieta ?  podpuscili mnie chuje. sie spierali ze nikt nie da rady. ja im mowie ze gowno prawda da sie zrobic. oni ze bez szans. nul. zero. ni Smudy. To ja to nich "potrzymajcie mi kebab" i zjadlem 10..... dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Debreceni u19 musi byc under do ht bo karnego niewykorzystali, biore grubo lokate mogłbys pisac jaki under chociaz jest 1-1 nikt tego meczu nie obserwuje wiec moze pisales to jak bylo 1-0 np troche solidniej prosze typy dawac karnego zjebali przy 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
nie wklejam składów z wiadomych przyczyn
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
[quote=Moro16][quote=jackm]Debreceni u19 musi byc under do ht bo karnego niewykorzystali, biore grubo lokate mogłbys pisac jaki under chociaz jest 1-1 nikt tego meczu nie obserwuje wiec moze pisales to jak bylo 1-0 np troche solidniej prosze typy dawac karnego zjebali przy 1-1 wiec wiadomo ze o 2.5 chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
[quote=Moro16][quote=jackm]Debreceni u19 musi byc under do ht bo karnego niewykorzystali, biore grubo lokate mogłbys pisac jaki under chociaz jest 1-1 nikt tego meczu nie obserwuje wiec moze pisales to jak bylo 1-0 np troche solidniej prosze typy dawac karnego zjebali przy 1-1 wiec wiadomo ze o 2.5 chodzi nie wiadomo bo mogles pisac jak byla jedna bramka poniewaz nikt nie obserwuje tego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
[quote=Moro16][quote=jackm]Debreceni u19 musi byc under do ht bo karnego niewykorzystali, biore grubo lokate mogłbys pisac jaki under chociaz jest 1-1 nikt tego meczu nie obserwuje wiec moze pisales to jak bylo 1-0 np troche solidniej prosze typy dawac karnego zjebali przy 1-1 wiec wiadomo ze o 2.5 chodzi nie wiadomo bo mogles pisac jak byla jedna bramka poniewaz nikt nie obserwuje tego meczu zreszta huj z tym underem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
[quote=Moro16][quote=jackm]Debreceni u19 musi byc under do ht bo karnego niewykorzystali, biore grubo lokate mogłbys pisac jaki under chociaz jest 1-1 nikt tego meczu nie obserwuje wiec moze pisales to jak bylo 1-0 np troche solidniej prosze typy dawac karnego zjebali przy 1-1 wiec wiadomo ze o 2.5 chodzi nie wiadomo bo mogles pisac jak byla jedna bramka poniewaz nikt nie obserwuje tego meczu CSI jakby chciało to by rozkminiło jaki był wynik w czasie pisania posta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
[quote=Moro16][quote=jackm]Debreceni u19 musi byc under do ht bo karnego niewykorzystali, biore grubo lokate mogłbys pisac jaki under chociaz jest 1-1 nikt tego meczu nie obserwuje wiec moze pisales to jak bylo 1-0 np troche solidniej prosze typy dawac karnego zjebali przy 1-1 wiec wiadomo ze o 2.5 chodzi nie wiadomo bo mogles pisac jak byla jedna bramka poniewaz nikt nie obserwuje tego meczu A skąd Ty wiesz co kto obserwuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
[quote=Moro16][quote=jackm]Debreceni u19 musi byc under do ht bo karnego niewykorzystali, biore grubo lokate mogłbys pisac jaki under chociaz jest 1-1 nikt tego meczu nie obserwuje wiec moze pisales to jak bylo 1-0 np troche solidniej prosze typy dawac karnego zjebali przy 1-1 wiec wiadomo ze o 2.5 chodzi nie wiadomo bo mogles pisac jak byla jedna bramka poniewaz nikt nie obserwuje tego meczu A skąd Ty wiesz co kto obserwuje  nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
gruba lokata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
The Blues 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Dobra na początek: Żylina PSG Sparta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
a jednak czesc sledzila z zapartym tchem ostatnie klika minute tego pojedynku w pierszej polowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
The Blues  jasnoniebiescy  bamo pep
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
KEVIN rudy Belg po asysty i gole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
ja zaryzykowałem w ten weekend Negredo na C zobaczymy co z tego wyjdzie graja z Hull ktory ma najslabsza obrone w lidze to moze postrzela chłopak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
zagralem w meczylu Celticu under 3 kartki ft, czerwa nie przewiduje, a i szacunek to siebie maja to kopac po czolach nie beda, bo to przecierz nie PL
|
|
|
Link skopiowany do schowka