Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 131 z 188 1 2 129 130 131 132 133 187 188
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Niepotrzebnie ściągli Brazylijczyka laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
jak można się kurwa tak ośmieszyć jak popek

po 3 msc przygotowaniach bandzioch większy niż przed

jeszcze się położył jak kurwa do wydymania

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625


popek w cage rage 6 lat temu

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
bedorf pizdeczka

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by zalayeta
bedorf pizdeczka
dawaj na ring grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by pacyfista
jak można się kurwa tak ośmieszyć jak popek

po 3 msc przygotowaniach bandzioch większy niż przed

jeszcze się położył jak kurwa do wydymania

Kto będZie o tym leszczu pamiętał za rok. A co ze zjeb podupcy i najlepszego koksu zarzuci to jego.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by TriumfWoli


popek w cage rage 6 lat temu

Jakie 6? To było w 2008 r., któras z pierwszych 2 walk Ostatnia była 13 września 2008, na której była awantura, walki "amatorskie", choć pod szyldem zawodowych, ostatnia była na FX3 – Fight Night 9 w Reading

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by aker
Originally Posted by jaga1920
miętka faja to ty jesteś chytrusie założ się normalnie jak kursy są pół na pól a nie wybierasz faworytów i cwaniakujesz tak samo z Legią było

wybieram faworytów laugh
popek ty jesteś tak głupi ze jakbyś był tak chory jak głupi to już byś dawno umarł
bez odbioru

zastanów się albo zapytaj kolegów jaką pizdą trzeba być żeby zapłacić ludziom cały hajs za zjebaną robotę w łazience smile i jeszcze się tym chwalić na publicznym forum

popek nawet nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem co wówczas pisałem
a pisałem że 2 tysiaki nie zapłaciłem za niedoróbki
zapewne tobie fachowcy wszystko robią super bo mamusia z tatusiem wszystko przypilnują

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Bedorf, coraz słabszy i coraz wolniejszy. Kiedyś coś mi się ubzdurało, że gościu ma papiery na walkę. On chyba nie trenuje, taki wolny jest.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
jesteś kafelkowa pizda smile ciach bajera i nie pisz więcej do mnie

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
cwiakała tłumaczy laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by TriumfWoli


popek w cage rage 6 lat temu

Jakie 6? To było w 2008 r., któras z pierwszych 2 walk Ostatnia była 13 września 2008, na której była awantura, walki "amatorskie", choć pod szyldem zawodowych, ostatnia była na FX3 – Fight Night 9 w Reading

no to tym bardziej
przeciez ja Tobie odpowiadalem laugh
Ze on akurat w przeciwienstwie do wymienionych przez Ciebie wczesniej sie bil niz byl tzw celebyta

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by quincy
Originally Posted by pacyfista
jak można się kurwa tak ośmieszyć jak popek

po 3 msc przygotowaniach bandzioch większy niż przed

jeszcze się położył jak kurwa do wydymania

Kto będZie o tym leszczu pamiętał za rok. A co ze zjeb podupcy i najlepszego koksu zarzuci to jego.


Najmana widuje srednio 1-2 w miesiacu. Przybywa sie lansowac do tych samych dwoch kawiarni w ktorych ja bywam.

Fejmu mu nikt nie zabierze. Nigdy nie widzialem zeby go ktos wysmial. A zawsze jest tak, ze kelnereczki kolo niego lataja. NA kazde skinienie paluszkiem leca jakby tam siedzial Justin Bieber.

Nie bylbym w stanie tez zliczyc sytuacji gdzie ludzie do niego podchodzili zeby sobie jebnac selfie czy po autograf.

Takze pamietaj. Ludzie sa tepi. Wystarczy ze ryj pokaze sie na 5s w TV w nie wazne w jakims kontekscie i juz masz fejm.




Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by jaga1920
jesteś kafelkowa pizda smile ciach bajera i nie pisz więcej do mnie

widzę że brak ci merytorycznych argumentów to wyjeżdżasz z łazienką grin
uważaj bo dostaniesz bana jak ci juz ostatnio po tym groziło smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by quincy
Originally Posted by pacyfista
jak można się kurwa tak ośmieszyć jak popek

po 3 msc przygotowaniach bandzioch większy niż przed

jeszcze się położył jak kurwa do wydymania

Kto będZie o tym leszczu pamiętał za rok. A co ze zjeb podupcy i najlepszego koksu zarzuci to jego.


Najmana widuje srednio 1-2 w miesiacu. Przybywa sie lansowac do tych samych dwoch kawiarni w ktorych ja bywam.

Fejmu mu nikt nie zabierze. Nigdy nie widzialem zeby go ktos wysmial. A zawsze jest tak, ze kelnereczki kolo niego lataja. NA kazde skinienie paluszkiem leca jakby tam siedzial Justin Bieber.

Nie bylbym w stanie tez zliczyc sytuacji gdzie ludzie do niego podchodzili zeby sobie jebnac selfie czy po autograf.

Takze pamietaj. Ludzie sa tepi. Wystarczy ze ryj pokaze sie na 5s w TV w nie wazne w jakims kontekscie i juz masz fejm.

Za to smiechu warta walke chyba honorarium oddal na jakiegos chorego dzieciaka.

Spoko gest

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
autograf od najmana laugh


Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by 11kera11
7min w Porto doliczył kurs @6
Porto1
grales kera? ja odpuscilem
FC Porto
FC Porto v Braga
(Wynik końcowy) 03/12/2016 Brak 6,00 Wygrana
Stawka: 10,00 Zwroty: 59,41
jeszcze za pjuntkę po @13 klikałem ale zablokowali

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
ja nie odpuściłem ze względu na te rożne tam jednego przez całe 45 minut wystrugali więc pomyślałem że to by było za grubo kula grin

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by quincy
Originally Posted by pacyfista
jak można się kurwa tak ośmieszyć jak popek

po 3 msc przygotowaniach bandzioch większy niż przed

jeszcze się położył jak kurwa do wydymania

Kto będZie o tym leszczu pamiętał za rok. A co ze zjeb podupcy i najlepszego koksu zarzuci to jego.


Najmana widuje srednio 1-2 w miesiacu. Przybywa sie lansowac do tych samych dwoch kawiarni w ktorych ja bywam.

Fejmu mu nikt nie zabierze. Nigdy nie widzialem zeby go ktos wysmial. A zawsze jest tak, ze kelnereczki kolo niego lataja. NA kazde skinienie paluszkiem leca jakby tam siedzial Justin Bieber.

Nie bylbym w stanie tez zliczyc sytuacji gdzie ludzie do niego podchodzili zeby sobie jebnac selfie czy po autograf.

Takze pamietaj. Ludzie sa tepi. Wystarczy ze ryj pokaze sie na 5s w TV w nie wazne w jakims kontekscie i juz masz fejm.


Na chuj komu taki fejm. A te kelnerki tak samo mądre jak on, ale może Ci to imponuje.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by TriumfWoli


popek w cage rage 6 lat temu

Jakie 6? To było w 2008 r., któras z pierwszych 2 walk Ostatnia była 13 września 2008, na której była awantura, walki "amatorskie", choć pod szyldem zawodowych, ostatnia była na FX3 – Fight Night 9 w Reading

no to tym bardziej
przeciez ja Tobie odpowiadalem laugh
Ze on akurat w przeciwienstwie do wymienionych przez Ciebie wczesniej sie bil niz byl tzw celebyta

Nie bardzo Cię rozumiem, on miał 3 walki, z nonamami, ot takie walki, gdzie jego najlepszy przeciwnik, tkory z nim wygrał, stoczył w historii do konca kariey 4 walki, walczył przez 4 miesiace bodajże, w 2008 r., walki 2 pierwsze skonczone w 1 i 2 rundzie. On- ten Popek sam o sobie mówi, że jest "szowmenem", a nie zawodnikiem mma. Zanim zajął się walkami juz był zwiazany z tymi hop hopammi, z takim Jegomosciem jak Pomidor z Firmy (czy jak im tam?), to mma było potrzebne mu do promocji - tamtoczesnie w 2008 r. Od 2008 r. mial tyle wspolnego z mma co polskie druzyny w ostatnich latach z finałami lm.

Skoro Popek sam o sobie mowi, ze jest "szołmenem", niemal kazdy portal , ktory pisze o sportach walki nazywa go celebrytą, on sam mowi o sobie, ze jest "artystą", a nie zawodnikiem, to sorry.

piwo

ps. i po gali. ;-))

Pzdr!

Strona 131 z 188 1 2 129 130 131 132 133 187 188

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1