|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
A w sumie pierdolę będę sobie pisał dalej. Uve nie rozlicza się z zakładów, a ja z bana. masz rację! marcin to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A w sumie pierdolę będę sobie pisał dalej. Uve nie rozlicza się z zakładów, a ja z bana. masz rację! Żartowałem, teraz już uciekam, papatki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Fechu..trzymaj się...ależ będę sobie dokonywał chujowego cytowania.. ja już dokonałem na poscie Moraska bo myślałem że fecza juz nie ma załątwisz ten jonizator ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Pacyfek dobrze pisał trzeba pozamieniać te Bany na łiskacze albo wpłaty na chore dzieciaki ja jestem za 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
A w sumie pierdolę będę sobie pisał dalej. Uve nie rozlicza się z zakładów, a ja z bana. masz rację! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
oki może macie i racje ... ale jak cos sie analizuje to zawsze można sprawdzić ... No Pewa Gratulacje  Burbon co z moim jonizatorem ? bo będę zmuszony wyjebać dwa koła a wolał bym je przegrać [/quote] Pisałem Warrenie, że jutro...proszę o cierpliwość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
Pacyfek dobrze pisał trzeba pozamieniać te Bany na łiskacze albo wpłaty na chore dzieciaki ja jestem za  no wreszcie ktoś pomyślał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jaka żenada ten z łecznej jak on ma haczyk
czytał jak Lato życzenia świateczne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
kurwa dzisiaj ani Belfra ani Rancza ani Fecza ani Beta nie o taki grudzień walczyliśmy Beto masz oficjalnie skiciorowany ban do 12.12 tak jak Feczu wracacie razem w blasku zajebistości cali na biało!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dzięki Burbix 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Twaro u nas by się odnalazł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Twaro u nas by się odnalazł jest na pewno, pytanie pod jakim nickiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Pacyfek dobrze pisał trzeba pozamieniać te Bany na łiskacze albo wpłaty na chore dzieciaki ja jestem za  no wreszcie ktoś pomyślał. bardzo dobra inicjatywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Pacyfek dobrze pisał trzeba pozamieniać te Bany na łiskacze albo wpłaty na chore dzieciaki ja jestem za Jezeli druga strona sei zgodzi to wplaty na dzieciaki lepsza opcja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ze swojej strony bardzo przepraszam że nawet stefański nie pomógł Leszkowi w odniesieniu zwycięstwa zwracam się z wielką prośbą o zniesienie bana fechowi swoją prośbę motywuję tym że jako jeden z nieliczynych trzyma tu poziom na forum bardzo go szanuję i chciałbym zamienić to na wpłatę 50 zł na szlachetną paczkę proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Jaga LIDEREM !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ze swojej strony bardzo przepraszam że nawet stefański nie pomógł Leszkowi w odniesieniu zwycięstwa zwracam się z wielką prośbą o zniesienie bana fechowi swoją prośbę motywuję tym że jako jeden z nieliczynych trzyma tu poziom na forum bardzo go szanuję i chciałbym zamienić to na wpłatę 50 zł na szlachetną paczkę proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Jaga LIDEREM !!!! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
ze swojej strony bardzo przepraszam że nawet stefański nie pomógł Leszkowi w odniesieniu zwycięstwa zwracam się z wielką prośbą o zniesienie bana fechowi swoją prośbę motywuję tym że jako jeden z nieliczynych trzyma tu poziom na forum bardzo go szanuję i chciałbym zamienić to na wpłatę 50 zł na szlachetną paczkę proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Jaga LIDEREM !!!! król przemówił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jaga dobry pomysł
fechu i beto skorzystajcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ze swojej strony bardzo przepraszam że nawet Taylor nie pomógł City w odniesieniu zwycięstwa ,zwracam się z wielką prośbą o zniesienie bana Betowcowi, swoją prośbę motywuję tym że jako jeden z nielicznych trzyma tu poziom na forum ,bardzo go szanuję i chciałbym zamienić to na wpłatę 50 zł na szlachetną paczkę, proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Chelsea LIDEREM !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ze swojej strony bardzo przepraszam że nawet Taylor nie pomógł City w odniesieniu zwycięstwa ,zwracam się z wielką prośbą o zniesienie bana Betowcowi, swoją prośbę motywuję tym że jako jeden z nielicznych trzyma tu poziom na forum ,bardzo go szanuję i chciałbym zamienić to na wpłatę 50 zł na szlachetną paczkę, proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Chelsea LIDEREM !!!! [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|