|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
ze swojej strony bardzo przepraszam że nawet stefański nie pomógł Leszkowi w odniesieniu zwycięstwa zwracam się z wielką prośbą o zniesienie bana fechowi swoją prośbę motywuję tym że jako jeden z nieliczynych trzyma tu poziom na forum bardzo go szanuję i chciałbym zamienić to na wpłatę 50 zł na szlachetną paczkę proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Jaga LIDEREM !!!! król przemówił  współ liderem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ze swojej strony bardzo przepraszam że nawet Taylor nie pomógł City w odniesieniu zwycięstwa ,zwracam się z wielką prośbą o zniesienie bana Betowcowi, swoją prośbę motywuję tym że jako jeden z nielicznych trzyma tu poziom na forum ,bardzo go szanuję i chciałbym zamienić to na wpłatę 50 zł na szlachetną paczkę, proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Chelsea LIDEREM !!!! wiedziałem że to napiszesz lisie bo wiesz że nie o to w tym wszystkim chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Moras tabelę też masz z telegazety ?  http://www.flashscore.pl/tabela/YwdbKjM3/hYVk7Jqe/#table;overall
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
ze swojej strony bardzo przepraszam że nawet stefański nie pomógł Leszkowi w odniesieniu zwycięstwa zwracam się z wielką prośbą o zniesienie bana fechowi swoją prośbę motywuję tym że jako jeden z nieliczynych trzyma tu poziom na forum bardzo go szanuję i chciałbym zamienić to na wpłatę 50 zł na szlachetną paczkę proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Jaga LIDEREM !!!! król przemówił  współ liderem Za 5 minut będziesz miał aktualna tabele to napisz posta jeszcze raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Wiem Jaguś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dzwonił do mnie łysy z uefa pytać o te bany itp żeby mu wytłumaczyć ale nie o to chodzi podobno wtorek środa czwartek ma być w huj btsów do ht no bo kiedy ja nie teraz> święta idą, pasuje coś kupić pod choinkę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dobry ten kanadyjski klakier z Gdańska co bił brawo zamiast grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jakieś ingerowanie moderatorów pod wpływem presji innych w prywatne konto użytkowników żeby obniżyć ich reputację jest reflektowane a pisanie prawdy i uzasadnionych frustracji jest ostrzeżeniem pod groźbą bana  pozdro Tazen wschodni kres w żyłach Jagiellońska krew Mamy Lidera !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
jaga 36 pkt lechia 36 pkt tylko bilans bramek ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jaga 36 pkt lechia 36 pkt tylko bilans bramek ... no i jak by się sezon tak kończył to kto wygrywa majstra? dwie drużyny ?czy ten kto ma lepsze bramki ? MOrasek nie bądz jak Paweł Wafel z potęgowaniem proszę cię...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
jaga 36 pkt lechia 36 pkt tylko bilans bramek ... Lol...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jaga 36 pkt lechia 36 pkt tylko bilans bramek ... gdyby to była koncowa tabela to wg moorka była by dogrywka ? czy ex aequo mistrzem jaga i lechia ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
biczyk mnie wyprzedził, musze pocwiczyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
mistrz idzie do Białego i do Gdańśka Morasek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
jaga 36 pkt lechia 36 pkt tylko bilans bramek ... no i jak by się sezon tak kończył to kto wygrywa majstra? dwie drużyny ?czy ten kto ma lepsze bramki ? MOrasek nie bądz jak Paweł Wafel z potęgowaniem proszę cię... żadna bo podzielą punkty i Legia zajmie ich miejsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga 36 pkt lechia 36 pkt tylko bilans bramek ... no i jak by się sezon tak kończył to kto wygrywa majstra? dwie drużyny ?czy ten kto ma lepsze bramki ? MOrasek nie bądz jak Paweł Wafel z potęgowaniem proszę cię... po 30 kolejkach przy równej ilości punktów liczy sie h2h potem bramki ale do 30 kolejki na pierwszym miejscu jest różnica bramek strzelonych do straconych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
flexem trzeba by było kroic puchar na pół
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
według MOraska w naszej lidze nie ma lidera
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Ako ok. 6.50 na wieczór: Valencia Fiorentina Guimares Nicea  Na LM nie ma co grać i jestem wnerwiony. Lekka stawka będzie a myslałem, że się zarobi dobry hajs
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka