Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 173 z 201 1 2 171 172 173 174 175 200 201
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Już ponad rok temu Sa chciał wrócić, ale Leśny nie chciał.

Trochę strzela w tym Standardzie, zobaczymy co wyniknie z Nico i Zlatanem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Akagi = Ebebenge

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Spotkanie zostanie zapamiętane niestety głównie z tego, co wydarzyło się w 75 minucie meczu. Socha wybił piłkę spod nóg rywala, Steinbors złapał futbolówkę, a Szymon Marciniak odgwizdał rzut wolny pośredni w polu karnym Arkowców. Potem Jagiellonia rozegrała rzut wolny (zawodnik gości dotknął piłkę, co traktowane jest jako podanie), a sędzia nakazał powtórzenie stałego fragmentu gry. Tym razem Vassiljev bez problemu trafił do siatki.

Dziękuję za uwagę. Brawo Arka za walkę i za grę. Marciniak żeby cię chuju jebany czarny kutas wypierdolił aż po same nery puke

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by quincy
Akagi = Ebebenge
No ladnie. Czarny Akagi

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Roma - Milan

X boks 0-0 lub 1-1 bedzie

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Bullet
wynik, gdzie z gry nawet byli gorsi. Kurwa jednak wieśniactwo wychodzi z ludzi czasami....

ty jebnięty jesteś? to nasza wina że Marciniak to faja sprzedajna ?
Rozumiem twoje rozgoryczenie bo przegrać w tak frajerski sposób wygrany mecz to trzeba mieć w drużynie nieudaczników smile

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Trzezwy bankrut
Originally Posted by Bullet
Ułatwie Wam rozwiązanie łamigówki:

http://www.hppn.pl/liga/kluby/39,Jagiellonia-Bialystok/rywale/48,Arka-Gdynia-vs-Jagiellonia-Bialystok

NIGDY i jutro też tak pozostanie smile

Pozdro Bullet

W dupe mnie pocałuj frajerze i berło Marciniakowi opierdol w podziękowaniu.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
2-0 dla Romy...

kurwa...słyszeliście..ponoć akagi to Murzyn kopara

TEO go widział...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
tyle razy Jagiellonii zabierali to teraz oddali
suma szczęścia równa się zero

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Bullet
wynik, gdzie z gry nawet byli gorsi. Kurwa jednak wieśniactwo wychodzi z ludzi czasami....

ty jebnięty jesteś? to nasza wina że Marciniak to faja sprzedajna ?
Rozumiem twoje rozgoryczenie bo przegrać w tak frajerski sposób wygrany mecz to trzeba mieć w drużynie nieudaczników smile

Nie kurwa skaczcie z radości, że drukarz wam oddał punkty. Normalny gość by napisał chuja graliśmy, nie zasłużyliśmy na zwycięstwo, nie chcemy wygrywać w ten sposób.

Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
Idz poplacz gdzie indziej laugh

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Trzezwy bankrut
Originally Posted by Bullet
Ułatwie Wam rozwiązanie łamigówki:

http://www.hppn.pl/liga/kluby/39,Jagiellonia-Bialystok/rywale/48,Arka-Gdynia-vs-Jagiellonia-Bialystok

NIGDY i jutro też tak pozostanie smile

Pozdro Bullet

W dupe mnie pocałuj frajerze i berło Marciniakowi opierdol w podziękowaniu.

kurwa...człowieku..frustracja frustracją, ale szanuj drugiego...... człowieka

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by burbon
2-0 dla Romy...

kurwa...słyszeliście..ponoć akagi to Murzyn kopara

TEO go widział...
Mnie proszę do tego nie mieszać laugh Quincy coś tam widział.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Tydzień temu wygraliśmy z Ruchem gdzie sędzi ich skrzywdził. Widziałeś gdzie moje jeeee, zajebiście, cieszynki na forum?

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Trzezwy bankrut
Idz poplacz gdzie indziej laugh

Może się spotkamy face to face i pogadamy wtedy ok? Na zlocie na przykład. Przecież jesteś kozakiem na forum?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Warren
tyle razy Jagiellonii zabierali to teraz oddali
suma szczęścia równa się zero
O właśnie. Tym bardziej że Marciniak napewno wie że kilka razy w karierze skrzywdził Jagielonie. I to musi trochę z tyłu głowy siedzieć wink

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Trzezwy bankrut
Originally Posted by Bullet
Ułatwie Wam rozwiązanie łamigówki:

http://www.hppn.pl/liga/kluby/39,Jagiellonia-Bialystok/rywale/48,Arka-Gdynia-vs-Jagiellonia-Bialystok

NIGDY i jutro też tak pozostanie smile

Pozdro Bullet

W dupe mnie pocałuj frajerze i berło Marciniakowi opierdol w podziękowaniu.

kurwa...człowieku..frustracja frustracją, ale szanuj drugiego...... człowieka

To na chuj prowokuje po takim meczu? Widział co było to by siedział cicho, a nie kozaczył po druku.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
nie wiedziałem, że nie można się cieszyć po bramce która padła po błędzie sędziego

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
jebany Zurich kurwa

Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Trzezwy bankrut
Idz poplacz gdzie indziej laugh

Może się spotkamy face to face i pogadamy wtedy ok? Na zlocie na przykład. Przecież jesteś kozakiem na forum?
NIe chce mi sie gadac z Toba bo poziom z Toba zaden. Naucz sie przegrywac bo wczoraj taki pewny byles i troche pokory na przyszlosc

Strona 173 z 201 1 2 171 172 173 174 175 200 201

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, aker, kamel, forty), 2,558 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,350
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1