|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Już ponad rok temu Sa chciał wrócić, ale Leśny nie chciał.
Trochę strzela w tym Standardzie, zobaczymy co wyniknie z Nico i Zlatanem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Spotkanie zostanie zapamiętane niestety głównie z tego, co wydarzyło się w 75 minucie meczu. Socha wybił piłkę spod nóg rywala, Steinbors złapał futbolówkę, a Szymon Marciniak odgwizdał rzut wolny pośredni w polu karnym Arkowców. Potem Jagiellonia rozegrała rzut wolny (zawodnik gości dotknął piłkę, co traktowane jest jako podanie), a sędzia nakazał powtórzenie stałego fragmentu gry. Tym razem Vassiljev bez problemu trafił do siatki. Dziękuję za uwagę. Brawo Arka za walkę i za grę. Marciniak żeby cię chuju jebany czarny kutas wypierdolił aż po same nery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Roma - Milan X  0-0 lub 1-1 bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
wynik, gdzie z gry nawet byli gorsi. Kurwa jednak wieśniactwo wychodzi z ludzi czasami.... ty jebnięty jesteś? to nasza wina że Marciniak to faja sprzedajna ? Rozumiem twoje rozgoryczenie bo przegrać w tak frajerski sposób wygrany mecz to trzeba mieć w drużynie nieudaczników 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Ułatwie Wam rozwiązanie łamigówki: http://www.hppn.pl/liga/kluby/39,Jagiellonia-Bialystok/rywale/48,Arka-Gdynia-vs-Jagiellonia-Bialystok NIGDY i jutro też tak pozostanie  Pozdro Bullet W dupe mnie pocałuj frajerze i berło Marciniakowi opierdol w podziękowaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
2-0 dla Romy... kurwa...słyszeliście..ponoć akagi to Murzyn  TEO go widział...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
tyle razy Jagiellonii zabierali to teraz oddali suma szczęścia równa się zero
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
wynik, gdzie z gry nawet byli gorsi. Kurwa jednak wieśniactwo wychodzi z ludzi czasami.... ty jebnięty jesteś? to nasza wina że Marciniak to faja sprzedajna ? Rozumiem twoje rozgoryczenie bo przegrać w tak frajerski sposób wygrany mecz to trzeba mieć w drużynie nieudaczników  Nie kurwa skaczcie z radości, że drukarz wam oddał punkty. Normalny gość by napisał chuja graliśmy, nie zasłużyliśmy na zwycięstwo, nie chcemy wygrywać w ten sposób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
Idz poplacz gdzie indziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Ułatwie Wam rozwiązanie łamigówki: http://www.hppn.pl/liga/kluby/39,Jagiellonia-Bialystok/rywale/48,Arka-Gdynia-vs-Jagiellonia-Bialystok NIGDY i jutro też tak pozostanie  Pozdro Bullet W dupe mnie pocałuj frajerze i berło Marciniakowi opierdol w podziękowaniu. kurwa...człowieku..frustracja frustracją, ale szanuj drugiego...... człowieka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
2-0 dla Romy... kurwa...słyszeliście..ponoć akagi to Murzyn  TEO go widział... Mnie proszę do tego nie mieszać  Quincy coś tam widział.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Tydzień temu wygraliśmy z Ruchem gdzie sędzi ich skrzywdził. Widziałeś gdzie moje jeeee, zajebiście, cieszynki na forum?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Idz poplacz gdzie indziej  Może się spotkamy face to face i pogadamy wtedy ok? Na zlocie na przykład. Przecież jesteś kozakiem na forum?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
tyle razy Jagiellonii zabierali to teraz oddali suma szczęścia równa się zero O właśnie. Tym bardziej że Marciniak napewno wie że kilka razy w karierze skrzywdził Jagielonie. I to musi trochę z tyłu głowy siedzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Ułatwie Wam rozwiązanie łamigówki: http://www.hppn.pl/liga/kluby/39,Jagiellonia-Bialystok/rywale/48,Arka-Gdynia-vs-Jagiellonia-Bialystok NIGDY i jutro też tak pozostanie  Pozdro Bullet W dupe mnie pocałuj frajerze i berło Marciniakowi opierdol w podziękowaniu. kurwa...człowieku..frustracja frustracją, ale szanuj drugiego...... człowieka To na chuj prowokuje po takim meczu? Widział co było to by siedział cicho, a nie kozaczył po druku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
nie wiedziałem, że nie można się cieszyć po bramce która padła po błędzie sędziego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
Idz poplacz gdzie indziej  Może się spotkamy face to face i pogadamy wtedy ok? Na zlocie na przykład. Przecież jesteś kozakiem na forum? NIe chce mi sie gadac z Toba bo poziom z Toba zaden. Naucz sie przegrywac bo wczoraj taki pewny byles i troche pokory na przyszlosc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|