Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#682728 06/10/2006 14:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Witam
juz jakis czas temu dzieki informacji od rockemana otrzymalem 25$ na netellera zeby wplacic do w/w Pokerroomu. Zrobilem to od reki jak tylko dostalem hajs na netellera i n dodatek dostalem 25$ od Poker.com czyli mialem juz razem 50$ zeby wyplacic te 24$ od Poker.com trzeba uzbierac 5000ptk co zajelo mi hmm tydzien przy bardzo zadiej grze.
A teraz do sedna. Chcial bym tu z tego miejsca BARDZO ALE TO BARDZO goraco polecic tego pokerka... Jest poprostu niesamowity, przejzysta grafika fajny klimacik na turniejach 200$,300$,500$ guaranted gra hmm ok 100 osob a przedewszystkim zaleta Poker.com sa wyplaty no normalnie przy wyplacie pierwszych 25$ trwalo to hmmm... jakies 5sek i kasa byla na netellerq pozniej udalo mi sie jeszcze ugrac troszke i wyrobic 5000ptk. I ku mojemu zaskoczeniu ?? 220$ wyplacili mi w ciagu 1 min bez zadnych skanow i innych pierdolek...


No poprostu polecam Poker.com dla mnie jest zajebisty i konkuruje z PartyPoker

Pozdrawiam

Last edited by Haz$; 10/02/2008 08:43.
Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114
Następnym razem daj więcej emotek, to text będzie przejzystrzy... :|

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Możesz wytlumaczyć jak dostać te 25$ za free??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
sprawa jest prosta
na PokerPosted tam gdzieś u góry po prawej stronie są trzy rubryczki, ktore wypełniesz w celu tej rejestracji u nich. Później wbijasz się na live czat (link chyba tuż pod tymi rubryczkami). I już później z nimi gadasz. Pytasz, czy mieliby dla Ciebie jakiegoś bonusa. Ja już tam miałem rzucać teksty,ze bardzo taki bonus by mnie ucieszył ble ble ble, a babka (Bonnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) od razu z tekstem : Your Name, później Your e-mail. Nie ma sensu ,żebym tutaj Ci wszystko opisywał bo oni Cię poprowadzą za rączke i wszystko po kolei powiedzą co masz zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

z istotniejszych rzeczy tylko dodam, ze musisz miec certyfikat Netellera. 25$ na Netellerka ,i od razu przelewasz to na poker.com. Przy tym wpisujesz kod który oni Ci podadzą (chyba POSTED25), dzięki czemu po wpłaceniu tych 25$ automatycznie do poker.com dostajesz drugie 25$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

oczywiście w PokerPosted nie tylko jest promocja do poker.com. Również mozna skorzytać z bonusów do innych pokerroomów. Zresztą najlepiej o wszystko spytać bezpośrednio na czacie. Ja z czystym sumieniem ten bonus na poker.com moge polecić, bo sam z niego skorzystałem i wszystko jest Gitt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kiedyś już był temat nt.PokerPosted i ich bonusów, ale gdzieś go wcięło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Załozył go Gropek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gropek też właśnie mnie zachęcił do skorzystania z tego bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i zachęcam tych którzy będą korzystali z tego bonusa, aby w polu Reffered by: wpisali [color:"blue"] 10004 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (to jest nr.ref. tego kolegi)

Osobiście na razie zgarnąłem bonusa, ale jeszcze tam nie gralem na prawdziwe pieniadze. Tylko na play money obejrzalem sobie jak się prezentuje soft i mi się bardzo podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Troche kaski mam rozsiane po roznych pokerromach i dlatego teraz zajmuje się "zerowaniem kont" w innych pokerroomach a gre w poker.com zostawiam sobie na sam koniec, bo jestem pewien, ze super będzie się tam grało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
dobrze nastepnym razem postaram sie o wiecej... a tak btw. jak Ci sie nie podoba to poprostu nie czytaj... el0

Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
Quote
sprawa jest prosta
na PokerPosted tam gdzieś u góry po prawej stronie są trzy rubryczki, ktore wypełniesz w celu tej rejestracji u nich. Później wbijasz się na live czat (link chyba tuż pod tymi rubryczkami). I już później z nimi gadasz. Pytasz, czy mieliby dla Ciebie jakiegoś bonusa. Ja już tam miałem rzucać teksty,ze bardzo taki bonus by mnie ucieszył ble ble ble, a babka (Bonnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) od razu z tekstem : Your Name, później Your e-mail. Nie ma sensu ,żebym tutaj Ci wszystko opisywał bo oni Cię poprowadzą za rączke i wszystko po kolei powiedzą co masz zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

z istotniejszych rzeczy tylko dodam, ze musisz miec certyfikat Netellera. 25$ na Netellerka ,i od razu przelewasz to na poker.com. Przy tym wpisujesz kod który oni Ci podadzą (chyba POSTED25), dzięki czemu po wpłaceniu tych 25$ automatycznie do poker.com dostajesz drugie 25$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

oczywiście w PokerPosted nie tylko jest promocja do poker.com. Również mozna skorzytać z bonusów do innych pokerroomów. Zresztą najlepiej o wszystko spytać bezpośrednio na czacie. Ja z czystym sumieniem ten bonus na poker.com moge polecić, bo sam z niego skorzystałem i wszystko jest Gitt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kiedyś już był temat nt.PokerPosted i ich bonusów, ale gdzieś go wcięło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Załozył go Gropek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gropek też właśnie mnie zachęcił do skorzystania z tego bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i zachęcam tych którzy będą korzystali z tego bonusa, aby w polu Reffered by: wpisali [color:"blue"] 10004 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (to jest nr.ref. tego kolegi)

Osobiście na razie zgarnąłem bonusa, ale jeszcze tam nie gralem na prawdziwe pieniadze. Tylko na play money obejrzalem sobie jak się prezentuje soft i mi się bardzo podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Troche kaski mam rozsiane po roznych pokerromach i dlatego teraz zajmuje się "zerowaniem kont" w innych pokerroomach a gre w poker.com zostawiam sobie na sam koniec, bo jestem pewien, ze super będzie się tam grało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak i prosze o nie wpisywanie sie do tego tematu ludzi którzy pisza jakies brednie ze nie otrzymali kasy, ja sam specjalnie wczoraj weszedłem jako gosc na chat i zaproponowali mi bonus do jednego z 4 pokeroomów (poker.com, noble, titan, interpoker)

J Jeśli ktoś skorzysta u nich z promocji do titana (lecz chyba trzeba wplacic wlasna kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> to dostanie odtwarzacz MP3

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy przy rejstracji chętnie ja zaoferuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> prosze podac swój email imie i nazwisko na pm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a bonus po kilku minutach znajdzie sie na waszym netellerku (w godzinach wieczornych) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 265
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 265
Siemka,

promocja z Titan Poker jest bardzo dobra, zaluje ze juz mam tam konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wystarczy wpłacic pierwszy depozyt, dostaniesz do tego w ciagu 24-72h kolejne 40$ od nich i MP3 Player ...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
ehh a ja nie mogę ich zlałpać na live czacie i do tego jeszcze jak wpisalem na stronie maila i your name to nie dostalem maila z dalasza rejstracjia:/

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
oni na czacie sa wieczorami jakos kolo 22-23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
A na tej ich strnie to tylkko wystrczy podac maila i name i to wszytko i nic ponijej dalej nie przychodzi zeby sie rejstrowac wpisac jakies dane?? Chodzi mi o ich strone tylko!! oo posted

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tam zagdalem na livechat i wtedy wszystko zalatwilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
nic na maila nie przychodzi (tzn. ja nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) wypełnia się te 3 rubryczki i to jest juz "cała rejestracja" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

co do live czatu to ja juz mialem iść spać. Była 4-ta rano i tylko tak sobie bez wiary że kogoś tam spotkam wbiłem się na ten ich live czat. I była Bonnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

ps.Od naszego czasu odejmijcie sobie 6 godz. to będziecie wiedzieli która u nich jest godzina.

ps2. Ja mialem problem z titanem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tzn. nie miałem tam jeszcze załozonego konta, i rejestrowałem sie właśnie żeby otrzymać bonusa. Lecz kiedy przyszło to zrobinie opcji "create real money account" to wyświedlilo mi coś w tym stylu: "nie mozesz załozyć konta real money, gdyż juz jesteś zarejestrowany w sieci ipokera" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> no dla mnie to bez sensu... mam już nawet konta w 3 poker roomach z tej sieci (noble,PO i centrebet) i jakoś nie było żadnych problemów, ze to jedna sieć, a tu jednak taki zonk...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Last edited by Bzyku; 08/10/2006 13:36.
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


PS. nie dajcie sie w to wkrecic z innym pokerem chcijcie to tam gdzie planowaliscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Last edited by Bzyku; 08/10/2006 13:36.
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Post deleted by Bzyku

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
jak dla mnie Interpoker jest swietny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wygralem tam okolo 260$ z tych 20$ od Pokerposted. Za to na poker.com przegralem w 5 minut i nie narzekam na nich. Poprostu pechowe rozdanie. A Ty przegrales szybko i od razu piszesz, że beznadziejny pokerroom..

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
dzieki Bzyku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
interpoker.... hmmm bardzo czesto dochodzi do strita... :F dla mnie dziwny hehe tongue wlasnie ja na odwrot tongue ja wyplacilem ponad 200$ z Poker.com a przegralem w 5 min w interpoker... ;x wogole chcialem wejsc z 5 funtami to nie moglem blush chociaz najnizsza stawka 5Ł no co to ma byc... :F i wszedlem z 12Ł bo mniej nie moglem... blush bez senu... to raz... a 2 mialem AA i oczywiscie musialem przegrac z K 8 blush typowi doszly 2 osemki... ;/ no szkoda... a zarazem dobrze tongue bo ten soft w interpoker mnie przerazal heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> :P:P Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
mam te 50$ ale baba mi powiedziala ze przed wyplata musze ugrac 1000 pkt . wie ktos jak to sie liczy i gdzie to sie sprawdza???

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
sprawdzasz w Cashier/Comp Points a idzie na stawkach 0.10/0.25$ 3ptk za to ze dostaniesz karty i pula bedzie wynosiala minimum 1$ wiec idzie raz dwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak napisalem wyzej ok tygodnia zajelo mi ugranie 5000k ptk zeby wyplacic bonus 25$ a te 1000ptk to po to zebys mogl wziasc udzial w nastepnej promocji np. do bodog albo tigergaming.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gdzie tam bedziesz chcial hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale ogolnie Poker.com sie chwali za bardzo szybkie wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, $-man, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,385
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1