|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
pepa to świnka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Jebnąć tam Diabły dla Beksa!!! Niech ma chłopak na święta. dzięki quinyc dziex Master za bramke dla MU Forma znów jest, trzeba w weekend coś trafić i będzie zajebiście dobrze, ale nie za 20 patoli, już nie ma takiej konieczności
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
WITAM SZANOWNYCH INWESTORÓW! Z WCZORAJ Na jutro coś takiego WHU+City+Wolfsburg K + Vojvodina @ 4,6 ognia !
A na rozgrzewkę; BTS w Arabi+BTS w Bahrajnie+FUS Rabat@ 4,15 ognia Spokojnej nocki!!!!
W Bahrajnie załatwili sprawę w 17 minut, w Arabii w 15....mam nadzieję,że kubi20 mógłbyś podawć z kursem? z góry thx W Bahrajnie załatwili sprawę w 17 minut, w Arabii w 15...mam nadzieję,że piłkarze FUS Rabat nie będą mieli po meczu KACA Kentira:)  To podsumowanie: WHU  City  Wolfsburg K  Vojvodina  Ogólnie AKO 4,6  no i druga sprawa BTS w Bahrajnie  BTS w Arabii  FUS Rabat  AKO 4,15  OGIEŃ!!!!  Mam nadzieję,że chociaż oprócz mnie ktoś skorzystał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
MU + Chelsea
dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek
Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554 |
jakie to proste
jeszcze plus city ,tottki,chelsea i byłoby 20 koła ciekawe co panowie od fixow dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554 |
MU + Chelsea
dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek
Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend cioty też *a nawet nie wiem SKIM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
jakie to proste
jeszcze plus city ,tottki,chelsea i byłoby 20 koła ciekawe co panowie od fixow dzisiaj Jak nie było w superofercie (czy jakoś tak) to się nie liczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554 |
jakie to proste
jeszcze plus city ,tottki,chelsea i byłoby 20 koła ciekawe co panowie od fixow dzisiaj Jak nie było w superofercie (czy jakoś tak) to się nie liczy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
MU + Chelsea
dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek
Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend w piątek mega peffka to Wisełka jak Wisła tego nie wygra to odchodzę z tego forum już na zawsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554 |
MU + Chelsea
dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek
Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend w piątek mega peffka to Wisełka jak Wisła tego nie wygra to odchodzę z tego forum już na zawsze odważna deklaracja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
MU + Chelsea
dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek
Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend w piątek mega peffka to Wisełka jak Wisła tego nie wygra to odchodzę z tego forum już na zawsze Aker stąd nie można odejść....to tak jak z hazardem, a nawet gorzej..... wstajesz rano i co zamiast patrzyć, która godzina patrzysz co kto nowego napisał na forum, gorzej już być nie może.....ONI i tak Cię znajdą... P.S. Poproszę Bicza o wstawienie jakiegoś gifa odpowiedniego....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
Aker stąd nie można odejść....to tak jak z hazardem, a nawet gorzej..... wstajesz rano i co zamiast patrzyć, która godzina patrzysz co kto nowego napisał na forum, gorzej już być nie może.....ONI i tak Cię znajdą...
P.S. Poproszę Bicza o wstawienie jakiegoś gifa odpowiedniego.... Będę sobie sporadycznie zaglądać na forum ale już nie będę się logować i udzielać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
MU + Chelsea
dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek
Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend w piątek mega peffka to Wisełka jak Wisła tego nie wygra to odchodzę z tego forum już na zawsze ale presja teraz na zawodnikach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
Uve jakoś odszedł i ma wyjebane na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554 |
MU + Chelsea
dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek
Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend w piątek mega peffka to Wisełka jak Wisła tego nie wygra to odchodzę z tego forum już na zawsze ale presja teraz na zawodnikach pewnie już poinformowani
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Z kim Wisła gra? Może jutro Porto sprzeda ? Z nimi majO słabe h2h ostatnio. Ja do LM karam buka i awanse na LM i przerwa. Jak długo to się sam przekonam. Jeden nałóg już kilka lat temu rzuciłem, inny tez. Martwię się ze ja podatny a
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Kibicuje ktos Liverpoolowi? Banda jebanych pedalow to jest. Jak Clyne gral w Fantasy to tracili po pisiont goli na mecz, zadnego gola, zadnej asysty nie zanotowal ten nieudacznik. Drugi raz zasiadl na lawce i nagle graja na zero(!), Clyne zalicza asyste(!!) i jeszcze zeby bylo malo to jest w druzynie kolejki(!!!). KURWA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Kibicuje ktos Liverpoolowi? Banda jebanych pedalow to jest. Jak Clyne gral w Fantasy to tracili po pisiont goli na mecz, zadnego gola, zadnej asysty nie zanotowal ten nieudacznik. Drugi raz zasiadl na lawce i nagle graja na zero(!), Clyne zalicza asyste(!!) i jeszcze zeby bylo malo to jest w druzynie kolejki(!!!). KURWA. [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|