Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 139 1 2 17 18 19 20 21 138 139
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by quincy
Jebnąć tam Diabły dla Beksa!!! Niech ma chłopak na święta.

dzięki quinyc

dziex Master za bramke dla MU


Forma znów jest, trzeba w weekend coś trafić i będzie zajebiście dobrze, ale nie za 20 patoli, już nie ma takiej konieczności ooo


Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Originally Posted by Rangers02
Originally Posted by Rangers02
Originally Posted by Rangers02
WITAM SZANOWNYCH INWESTORÓW!

Z WCZORAJ Na jutro coś takiego WHU+City+Wolfsburg K + Vojvodina @ 4,6 ognia !


A na rozgrzewkę; BTS w Arabi+BTS w Bahrajnie+FUS Rabat@ 4,15 ognia
Spokojnej nocki!!!!


W Bahrajnie załatwili sprawę w 17 minut, w Arabii w 15....mam nadzieję,że

kubi20 mógłbyś podawć z kursem? z góry thx

W Bahrajnie załatwili sprawę w 17 minut, w Arabii w 15...mam nadzieję,że piłkarze FUS Rabat nie będą mieli po meczu KACA Kentira:) aplauz

To podsumowanie:
WHU gora
City gora
Wolfsburg K gora
Vojvodina gora
Ogólnie AKO 4,6 gora

no i druga sprawa
BTS w Bahrajnie gora
BTS w Arabii gora
FUS Rabat gora
AKO 4,15 gora

OGIEŃ!!!! gora
Mam nadzieję,że chociaż oprócz mnie ktoś skorzystał

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
MU + Chelsea

dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek

Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend


Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Originally Posted by pacyfista
jakie to proste

jeszcze plus city ,tottki,chelsea i byłoby 20 koła
ciekawe co panowie od fixow dzisiaj



Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Originally Posted by beks
MU + Chelsea

dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek

Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend
cioty też

*a nawet nie wiem SKIM

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by pacyfista
jakie to proste

jeszcze plus city ,tottki,chelsea i byłoby 20 koła
ciekawe co panowie od fixow dzisiaj


Jak nie było w superofercie (czy jakoś tak) to się nie liczy.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by pacyfista
jakie to proste

jeszcze plus city ,tottki,chelsea i byłoby 20 koła
ciekawe co panowie od fixow dzisiaj


Jak nie było w superofercie (czy jakoś tak) to się nie liczy.
laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Originally Posted by beks
MU + Chelsea

dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek

Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend

w piątek mega peffka to Wisełka
jak Wisła tego nie wygra to odchodzę z tego forum już na zawsze

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Originally Posted by aker
Originally Posted by beks
MU + Chelsea

dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek

Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend

w piątek mega peffka to Wisełka
jak Wisła tego nie wygra to odchodzę z tego forum już na zawsze
odważna deklaracja

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Originally Posted by aker
Originally Posted by beks
MU + Chelsea

dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek

Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend

w piątek mega peffka to Wisełka
jak Wisła tego nie wygra to odchodzę z tego forum już na zawsze

Aker stąd nie można odejść....to tak jak z hazardem, a nawet gorzej..... wstajesz rano i co zamiast patrzyć, która godzina patrzysz co kto nowego napisał na forum, gorzej już być nie może.....ONI i tak Cię znajdą...

P.S. Poproszę Bicza o wstawienie jakiegoś gifa odpowiedniego....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from media1.giphy.com]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Originally Posted by Rangers02
Aker stąd nie można odejść....to tak jak z hazardem, a nawet gorzej..... wstajesz rano i co zamiast patrzyć, która godzina patrzysz co kto nowego napisał na forum, gorzej już być nie może.....ONI i tak Cię znajdą...

P.S. Poproszę Bicza o wstawienie jakiegoś gifa odpowiedniego....

Będę sobie sporadycznie zaglądać na forum ale już nie będę się logować i udzielać smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Originally Posted by aker
Originally Posted by beks
MU + Chelsea

dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek

Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend

w piątek mega peffka to Wisełka
jak Wisła tego nie wygra to odchodzę z tego forum już na zawsze

ale presja teraz na zawodnikach

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Uve jakoś odszedł i ma wyjebane na forum

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Originally Posted by kubi20
Originally Posted by aker
Originally Posted by beks
MU + Chelsea

dobrze to wyglada na weekend ale maks za 500zł, i trzeba coś szukać do tego aby był tripelek

Jutro nie ma co grać więc na spokoju poszuka się meczyków na weekend

w piątek mega peffka to Wisełka
jak Wisła tego nie wygra to odchodzę z tego forum już na zawsze

ale presja teraz na zawodnikach
pewnie już poinformowani

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Z kim Wisła gra? Może jutro Porto sprzeda ? Z nimi majO słabe h2h ostatnio. Ja do LM karam buka i awanse na LM i przerwa. Jak długo to się sam przekonam. Jeden nałóg już kilka lat temu rzuciłem, inny tez. Martwię się ze ja podatny a

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
u akera grajO

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Kibicuje ktos Liverpoolowi? Banda jebanych pedalow to jest.
Jak Clyne gral w Fantasy to tracili po pisiont goli na mecz, zadnego gola, zadnej asysty nie zanotowal ten nieudacznik.
Drugi raz zasiadl na lawce i nagle graja na zero(!), Clyne zalicza asyste(!!) i jeszcze zeby bylo malo to jest w druzynie kolejki(!!!).
KURWA.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by iti
Kibicuje ktos Liverpoolowi? Banda jebanych pedalow to jest.
Jak Clyne gral w Fantasy to tracili po pisiont goli na mecz, zadnego gola, zadnej asysty nie zanotowal ten nieudacznik.
Drugi raz zasiadl na lawce i nagle graja na zero(!), Clyne zalicza asyste(!!) i jeszcze zeby bylo malo to jest w druzynie kolejki(!!!).
KURWA.
[Linked Image]

Strona 19 z 139 1 2 17 18 19 20 21 138 139

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1