|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
ciągle wpada nie w tę stronę.....szkoda piękne AKO 5,02 było do wzięcia....sędzia załatwił mi bTS ....może odda jednak w końcówce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
hafnajfiordur dobrą robotę wykonujesz na forum  Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
hafnajfiordur dobrą robotę wykonujesz na forum Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robio kurwa pacyfek....jest moc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
hafnajfiordur dobrą robotę wykonujesz na forum  Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi He he THX....ale gdyby nie było błędów to byłby hajs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
pacyfek powinien zmienić ksywe na wujek dobra rada wtedy każdy świeżak na forum by wiedział do kogo podbić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
pacyfek powinien zmienić ksywe na wujek dobra rada wtedy każdy świeżak na forum by wiedział do kogo podbić  to że tylko 373 posty nie znaczy świeżak:)a na pewno nie gimbaza...z niejednymi tutaj na na pewnym forum byłem:) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Ajax w dupe. Panowie czy ja za wiele oczekuje. ? Specjalnie awizuje swój przyjazd dzień wcześniej do klienta ze przyjade z życzeniami świątecznymi . Daje prezent i ni Smudy nic nie dostalem dzis. 3 na razie i lipa. Jutro na 90% od jednego wyjade z paczkOOO ale oczekuje więcej do Smudy. Czy to normalne czy to się leczy hehe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Ajax w dupe. Panowie czy ja za wiele oczekuje. ? Specjalnie awizuje swój przyjazd dzień wcześniej do klienta ze przyjade z życzeniami świątecznymi . Daje prezent i ni Smudy nic nie dostalem dzis. 3 na razie i lipa. Jutro na 90% od jednego wyjade z paczkOOO ale oczekuje więcej do Smudy. Czy to normalne czy to się leczy hehe? Niestety leczy się..... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
pacyfek powinien zmienić ksywe na wujek dobra rada wtedy każdy świeżak na forum by wiedział do kogo podbić  to że tylko 373 posty nie znaczy świeżak:)a na pewno nie gimbaza...z niejednymi tutaj na na pewnym forum byłem:)  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zaczyna się składanie życzeń ściągniętych z internetu
propsuje tylko wesołych świąt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
zaczyna się składanie życzeń ściągniętych z internetu
propsuje tylko wesołych świąt Uff dobrze ze nie Happy Holidays Dobry wieczór
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Ajax w dupe. Panowie czy ja za wiele oczekuje. ? Specjalnie awizuje swój przyjazd dzień wcześniej do klienta ze przyjade z życzeniami świątecznymi . Daje prezent i ni Smudy nic nie dostalem dzis. 3 na razie i lipa. Jutro na 90% od jednego wyjade z paczkOOO ale oczekuje więcej do Smudy. Czy to normalne czy to się leczy hehe? jak jeszcze nie zacząłeś beks, to w try miga zapierdalaj do lekarza.. kurwa, ja wczoraj klientów gościłem...poszło sporo plnów..obiad...kolacja hotel...łychy opór...dziś każdy dostał po paczce i pojechali...ja dostałem cztery razy ...dziękuję a Ty co kurwa młody człowieku !!!! barter ci w głowie ?!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Albo ja jestem debilem albo jest tu jakiś ciężki debil ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ajax w dupe. Panowie czy ja za wiele oczekuje. ? Specjalnie awizuje swój przyjazd dzień wcześniej do klienta ze przyjade z życzeniami świątecznymi . Daje prezent i ni Smudy nic nie dostalem dzis. 3 na razie i lipa. Jutro na 90% od jednego wyjade z paczkOOO ale oczekuje więcej do Smudy. Czy to normalne czy to się leczy hehe? jak jeszcze nie zacząłeś beks, to w try miga zapierdalaj do lekarza.. kurwa, ja wczoraj klientów gościłem...poszło sporo plnów..obiad...kolacja hotel...łychy opór...dziś każdy dostał po paczce i pojechali...ja dostałem cztery razy ...dziękuję a Ty co kurwa młody człowieku !!!! barter ci w głowie ?!? Nic dodać nic ująć A może jeszcze dodać. Pomyśl, że jesteś usługobiorcą, skoro taki jest układ to twoja firma zarabia na tym z kim się spotykasz więc nic ci się nie należy od nich dodatkowego. Rozumiesz czy nie bardzo? Jeśli cię ktoś polubi to ewentualnie możesz coś dostać lub jeśli ktoś ma gest na gorąco. A ty jako świeżak(bo pracujesz w branży jakieś pół roku) chciałbyś profity czerpać dodatkowe Twoim profitem jest to, że z tobą współpracują i firma na nich zarabia, dzięki czemu ty też zarabiasz i w swoim korpo jesteś kozakiem(chyba coś się chwaliłeś jak pamiętam, że pniesz się niczym gazela biznesu w hierarchii) Rozumie czy nie rozumie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
burbon, mam nadzieję, że mojej łychy nie oddałeś tym swoim klientom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
U Burbona słowo droższe od pieniędzy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka