Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 139 1 2 29 30 31 32 33 138 139
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
beto będzie propsował

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Hujowe okulary

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
ciągle wpada nie w tę stronę.....szkoda piękne AKO 5,02 było do wzięcia....sędzia załatwił mi bTS ....może odda jednak w końcówce?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
hafnajfiordur dobrą robotę wykonujesz na forum piwo

Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
hafnajfiordur dobrą robotę wykonujesz na forum piwo

Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi

o kurwa pacyfek....jest moc

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Originally Posted by pacyfista
hafnajfiordur dobrą robotę wykonujesz na forum piwo

Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi

He he THX....ale gdyby nie było błędów to byłby hajs worek

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
pacyfek powinien zmienić ksywe na wujek dobra rada wtedy każdy świeżak na forum by wiedział do kogo podbić smile

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Originally Posted by jaga1920
pacyfek powinien zmienić ksywe na wujek dobra rada wtedy każdy świeżak na forum by wiedział do kogo podbić smile

to że tylko 373 posty nie znaczy świeżak:)a na pewno nie gimbaza...z niejednymi tutaj na na pewnym forum byłem:) ooo

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Ajax w dupe. Panowie czy ja za wiele oczekuje. ? Specjalnie awizuje swój przyjazd dzień wcześniej do klienta ze przyjade z życzeniami świątecznymi . Daje prezent i ni Smudy nic nie dostalem dzis. 3 na razie i lipa. Jutro na 90% od jednego wyjade z paczkOOO ale oczekuje więcej do Smudy. Czy to normalne czy to się leczy hehe?

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Originally Posted by beks
Ajax w dupe. Panowie czy ja za wiele oczekuje. ? Specjalnie awizuje swój przyjazd dzień wcześniej do klienta ze przyjade z życzeniami świątecznymi . Daje prezent i ni Smudy nic nie dostalem dzis. 3 na razie i lipa. Jutro na 90% od jednego wyjade z paczkOOO ale oczekuje więcej do Smudy. Czy to normalne czy to się leczy hehe?

Niestety leczy się..... tongue

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by Rangers02
Originally Posted by jaga1920
pacyfek powinien zmienić ksywe na wujek dobra rada wtedy każdy świeżak na forum by wiedział do kogo podbić smile

to że tylko 373 posty nie znaczy świeżak:)a na pewno nie gimbaza...z niejednymi tutaj na na pewnym forum byłem:) ooo
[Linked Image]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
zaczyna się składanie życzeń ściągniętych z internetu

propsuje tylko wesołych świąt


Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by pacyfista
zaczyna się składanie życzeń ściągniętych z internetu

propsuje tylko wesołych świąt

Uff dobrze ze nie Happy Holidays

Dobry wieczór

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by beks
Ajax w dupe. Panowie czy ja za wiele oczekuje. ? Specjalnie awizuje swój przyjazd dzień wcześniej do klienta ze przyjade z życzeniami świątecznymi . Daje prezent i ni Smudy nic nie dostalem dzis. 3 na razie i lipa. Jutro na 90% od jednego wyjade z paczkOOO ale oczekuje więcej do Smudy. Czy to normalne czy to się leczy hehe?

jak jeszcze nie zacząłeś beks, to w try miga zapierdalaj do lekarza..
kurwa, ja wczoraj klientów gościłem...poszło sporo plnów..obiad...kolacja hotel...łychy opór...dziś każdy dostał po paczce i pojechali...ja dostałem cztery razy ...dziękuję
a Ty co kurwa młody człowieku !!!! barter ci w głowie ?!?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Albo ja jestem debilem albo jest tu jakiś ciężki debil ...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by burbon
Originally Posted by beks
Ajax w dupe. Panowie czy ja za wiele oczekuje. ? Specjalnie awizuje swój przyjazd dzień wcześniej do klienta ze przyjade z życzeniami świątecznymi . Daje prezent i ni Smudy nic nie dostalem dzis. 3 na razie i lipa. Jutro na 90% od jednego wyjade z paczkOOO ale oczekuje więcej do Smudy. Czy to normalne czy to się leczy hehe?

jak jeszcze nie zacząłeś beks, to w try miga zapierdalaj do lekarza..
kurwa, ja wczoraj klientów gościłem...poszło sporo plnów..obiad...kolacja hotel...łychy opór...dziś każdy dostał po paczce i pojechali...ja dostałem cztery razy ...dziękuję
a Ty co kurwa młody człowieku !!!! barter ci w głowie ?!?
Nic dodać nic ująć laugh

A może jeszcze dodać. Pomyśl, że jesteś usługobiorcą, skoro taki jest układ to twoja firma zarabia na tym z kim się spotykasz więc nic ci się nie należy od nich dodatkowego. Rozumiesz czy nie bardzo? Jeśli cię ktoś polubi to ewentualnie możesz coś dostać lub jeśli ktoś ma gest na gorąco. A ty jako świeżak(bo pracujesz w branży jakieś pół roku) chciałbyś profity czerpać dodatkowe laugh

Twoim profitem jest to, że z tobą współpracują i firma na nich zarabia, dzięki czemu ty też zarabiasz i w swoim korpo jesteś kozakiem(chyba coś się chwaliłeś jak pamiętam, że pniesz się niczym gazela biznesu w hierarchii)

Rozumie czy nie rozumie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
burbon, mam nadzieję, że mojej łychy nie oddałeś tym swoim klientom smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
U Burbona słowo droższe od pieniędzy smile

Strona 31 z 139 1 2 29 30 31 32 33 138 139

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,976 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1