|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
ja sie boje tylko NICEI ... jakie przesłanki ?? ty Kurde tego nie graj do smudy bo mi klątwe przyniesiesz  Ty sobie lepiej swojO tasme sklej a tego nie tykaj BEksiu nie gram tego (nicei) reszta do rozważenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
U mnie kurs oparty na recznej. Niedzielny koncert zyczen - jak za dawnych lat: Norwegia w reczna x Baya x Legia x Totki x Norwegia sztafeta meska @ 3,32 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,442 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,442 Likes: 2 |
w czechach,gdzie często ostatnio bywam ok 1 zl kosztuje,smakowe 1.20zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w czechach,gdzie często ostatnio bywam ok 1 zl kosztuje,smakowe 1.20zł forty jakies piwo czeskie polecałes w biedrze bodaj koziel ? i staropramen chyba aker polecał ze dobre, ale nie wiem za niedługo trzeba kupic zapas na swieta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
grolsch jest w biedrze po 4 zyle polecam kosior browar
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Witam na dziś zacne ako ok 5.9 Nicea,Lever,Anderlecht,Brugia,Legia,Olympiakos OGNIA to jestem spokojny o leverkusen i nice 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
kiedyś to było piwo.. teraz, no cóż, dużo gorsze, ale nadal lepsze niż Harnaś czy Tatra 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,442 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,442 Likes: 2 |
w czechach,gdzie często ostatnio bywam ok 1 zl kosztuje,smakowe 1.20zł forty jakies piwo czeskie polecałes w biedrze bodaj koziel ? i staropramen chyba aker polecał ze dobre, ale nie wiem za niedługo trzeba kupic zapas na swieta  w tej chwili, to zdecydowanie polecam krusovice,jedne z lepszych piw, a cena rewelacyjna w biedronce
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
[quote=tronk]2zika argus u mnie w czechach,gdzie często ostatnio bywam ok 1 zl kosztuje,smakowe 1.20zł forty jakies piwo czeskie polecałes w biedrze bodaj koziel ? i staropramen chyba aker polecał ze dobre, ale nie wiem Witam  Przepraszam , ze sie wtrącę w dyskusje , jak najbardziej polecam Staropramen , jesli chodzi o mniej znane lokalne borawy Holba Serak , z tych tańszych Branik jest jeszcze dobrym piwem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
harnas, tatra, zubr, vip biedronkowy itp itd
dla meneli którzy w siebie wlewaja procenty a tu trzeba smakowac dlatego lepiej jak człowiek dorzucic kilka zyli i wypic cos dobrego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,442 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,442 Likes: 2 |
staropramen i kozel niezle ,ale wobec krusovic ,level nizej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
[quote=tronk]2zika argus u mnie w czechach,gdzie często ostatnio bywam ok 1 zl kosztuje,smakowe 1.20zł forty jakies piwo czeskie polecałes w biedrze bodaj koziel ? i staropramen chyba aker polecał ze dobre, ale nie wiem Witam  Przepraszam , ze sie wtrącę w dyskusje , jak najbardziej polecam Staropramen , jesli chodzi o mniej znane lokalne borawy Holba Serak , z tych tańszych Branik jest jeszcze dobrym piwem Można jak najbardziej, Michał za rekomendacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
staropramen i kozel niezle ,ale wobec krusovic ,level nizej ok, cos wybiore
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,442 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,442 Likes: 2 |
Pacyfku,i to jest temat istotny życiowo,a nie jakies bzdety polityczne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
oby  nic pewnego na dziś.. Legia over 1.5 gola @1.3 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
no po ostatnich wynikach w tygodniu gdzie wszyscy na zielono to bylo pewne ze ten weekend bedzie ciezki, trzeba chyba pobrac to co Mafia i nie kombinowac, ostatnio jest na fali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
gram btsa  muszą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
masówka na bts to będzie tak jak w Kielcach 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|