|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
wiem że kiedyś niemiecka przez jakiś czas  Pałac Kultury też był w barwach francuskich czy belgijskich. Wczoraj był na biało-zielono.  barwy Nigerii,albo drużyny z Wybrzeża
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
Polecam z recznej over 59,5 w meczu Kiel po 5,0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
2017  ? jeśli mnie pytasz to niestety nie. 2016 za smieszną kasę. na nowe żal mi kasy, nawet jakby teściowa odpaliła  ja myślałem że jaga pytał o wigilię  stary wygrywasz 5 koła i nie stać cię na pesa 2017 ? czegoś tu nie rozumiem... szamę tez kupujesz taniej bo koniec terminu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
2017  ? jeśli mnie pytasz to niestety nie. 2016 za smieszną kasę. na nowe żal mi kasy, nawet jakby teściowa odpaliła  ja myślałem że jaga pytał o wigilię  stary wygrywasz 5 koła i nie stać cię na pesa 2017 ? czegoś tu nie rozumiem... szamę tez kupujesz taniej bo koniec terminu ?  2017  ? jeśli mnie pytasz to niestety nie. 2016 za smieszną kasę. na nowe żal mi kasy, nawet jakby teściowa odpaliła  ja myślałem że jaga pytał o wigilię  stary wygrywasz 5 koła i nie stać cię na pesa 2017 ? czegoś tu nie rozumiem... szamę tez kupujesz taniej bo koniec terminu ?  bo pytałem o wigilię ale ten cymbał nie czai bazy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Beks co zona mysli o Twoich hobby?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
powitać  quincy jak tam twój Langil? miał kręcić wszystkimi obrońcami a tymczasem tak wymiatał, że się aktualnie nawet do meczowej osiemnastki nie mieści?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
2017  ? jeśli mnie pytasz to niestety nie. 2016 za smieszną kasę. na nowe żal mi kasy, nawet jakby teściowa odpaliła  ja myślałem że jaga pytał o wigilię  stary wygrywasz 5 koła i nie stać cię na pesa 2017 ? czegoś tu nie rozumiem... szamę tez kupujesz taniej bo koniec terminu ?  @Warren po prostu lubie coś kupić po okazyjnej cenie, a jeszcze jak coś z tej dobrej ceny wytarguję to mam satysfakcję po prostu. No tak mam i już. Ja w ogóle nie myślałem o kupnie tej gry, mam xboxa a ostatnią wersję PES-a (ulubionej gry ) to mam 2011 bo mało grałem a nawet w ogóle ostatnimi czasy. PES 11 mi stykał. Demówki ściągałem i sobie czasem pykałem, aby przetestować jakie są ulepszenia. Teraz kolega mi sam zaproponował sam od siebie, że mi pozyczy jakieś gry i się zajawiłem z powrotem na pes, fife mi pożyczył ale to smuda jest. Wole pesa. No i zacząłem szukać i znalazłem okazję i jeszcze ugrałem niższą cene. W zupełnosci mi styknie 2016. Wiele osob kupuje używki i roczne wersje np. Nie wiedze w tym nic dziwnego. Szamę jak już wyczaję to też czasem kupuję taniej a data sie konczy, ale na to parcia nie mam, po prostu spontan jak trafie. Krakowski centuś na dziś poleca :  AKO na dziś Bayern Lazio X2 Nice X2 Lyon@5.11 za 900 zł vamos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10 |
Baya i PSG grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
Polecam z recznej over 59,5 w meczu Kiel po 5,0 szypii widzę, że szukasz szczęscia w innych sportach niz nożna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
W recznej czasem mozna trafic fajne kursy nie licząc na cud 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
no to wszystko jasne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
powitać  quincy jak tam twój Langil? miał kręcić wszystkimi obrońcami a tymczasem tak wymiatał, że się aktualnie nawet do meczowej osiemnastki nie mieści?  18 września 2016 w meczu ligowym przeciwko Zagłębiu Lubin strzelił pierwszą bramkę dla Legii. i chyba jedyną Może jeszcze coś z niego zrobią, tylko nie wiem co , maść czarny heban , z takimi za wiele się nie zrobi  http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,steeven-langil-znow-balowal,artykul,739158,1,721.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Dobra Bayern to tak jak pisałem dziś czas na pokaz siły u siebie na zakończenie rundy. Kurwa jak ten Alonso nie skończy kariery to dalej będą go wystawiać  Kimmich czy Sanchez by mogli pograć a nie ten hamulcowy... no ale co ja tam wiem... Do boju Bayern 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
sevilla 6-0 ht dadzą strzelić honorowego? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386 |
LIPZG X2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
pierdolony Hajto jeszcze mecz się nie zaczął a już mnie wkurwia wtrące te niemieckie zdania a cwel nawet nie tłumaczy tego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
BeTeeSik co się zowie, w mig do przerwy w "bajernowie"  @5,50 bitte machen
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
nie gram ale moje typy to Koln DNB, Hoffe + over i Herta
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|