Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 136 1 2 47 48 49 50 51 135 136
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387
Likes: 2
Originally Posted by akagi
Originally Posted by jaga1920
wiem że kiedyś niemiecka przez jakiś czas smile

Pałac Kultury też był w barwach francuskich czy belgijskich.

Wczoraj był na biało-zielono. smile

barwy Nigerii,albo drużyny z Wybrzeża

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Polecam z recznej over 59,5 w meczu Kiel po 5,0

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by beks
Originally Posted by jaga1920
2017 smile ?

jeśli mnie pytasz to niestety nie. 2016 za smieszną kasę.

na nowe żal mi kasy, nawet jakby teściowa odpaliła laugh
ja myślałem że jaga pytał o wigilię wink
stary wygrywasz 5 koła i nie stać cię na pesa 2017 ? czegoś tu nie rozumiem...
szamę tez kupujesz taniej bo koniec terminu ? smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Warren
Originally Posted by beks
Originally Posted by jaga1920
2017 smile ?

jeśli mnie pytasz to niestety nie. 2016 za smieszną kasę.

na nowe żal mi kasy, nawet jakby teściowa odpaliła laugh
ja myślałem że jaga pytał o wigilię wink
stary wygrywasz 5 koła i nie stać cię na pesa 2017 ? czegoś tu nie rozumiem...
szamę tez kupujesz taniej bo koniec terminu ? smile

Originally Posted by Warren
Originally Posted by beks
Originally Posted by jaga1920
2017 smile ?

jeśli mnie pytasz to niestety nie. 2016 za smieszną kasę.

na nowe żal mi kasy, nawet jakby teściowa odpaliła laugh
ja myślałem że jaga pytał o wigilię wink
stary wygrywasz 5 koła i nie stać cię na pesa 2017 ? czegoś tu nie rozumiem...
szamę tez kupujesz taniej bo koniec terminu ? smile

bo pytałem o wigilię ale ten cymbał nie czai bazy

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Beks co zona mysli o Twoich hobby?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
powitać piwo

quincy jak tam twój Langil? miał kręcić wszystkimi obrońcami a tymczasem tak wymiatał, że się aktualnie nawet do meczowej osiemnastki nie mieści?

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Warren
Originally Posted by beks
Originally Posted by jaga1920
2017 smile ?

jeśli mnie pytasz to niestety nie. 2016 za smieszną kasę.

na nowe żal mi kasy, nawet jakby teściowa odpaliła laugh
ja myślałem że jaga pytał o wigilię wink
stary wygrywasz 5 koła i nie stać cię na pesa 2017 ? czegoś tu nie rozumiem...
szamę tez kupujesz taniej bo koniec terminu ? smile

@Warren

po prostu lubie coś kupić po okazyjnej cenie, a jeszcze jak coś z tej dobrej ceny wytarguję to mam satysfakcję po prostu. No tak mam i już. Ja w ogóle nie myślałem o kupnie tej gry, mam xboxa a ostatnią wersję PES-a (ulubionej gry ) to mam 2011 bo mało grałem a nawet w ogóle ostatnimi czasy. PES 11 mi stykał. Demówki ściągałem i sobie czasem pykałem, aby przetestować jakie są ulepszenia.

Teraz kolega mi sam zaproponował sam od siebie, że mi pozyczy jakieś gry i się zajawiłem z powrotem na pes, fife mi pożyczył ale to smuda jest. Wole pesa. No i zacząłem szukać i znalazłem okazję i jeszcze ugrałem niższą cene.

W zupełnosci mi styknie 2016. Wiele osob kupuje używki i roczne wersje np. Nie wiedze w tym nic dziwnego.

Szamę jak już wyczaję to też czasem kupuję taniej a data sie konczy, ale na to parcia nie mam, po prostu spontan jak trafie.

Krakowski centuś na dziś poleca : laugh

AKO na dziś

Bayern
Lazio X2
Nice X2
Lyon


@5.11 za 900 zł vamos boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533
Likes: 10
Baya i PSG grubo boks

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Originally Posted by Szypii
Polecam z recznej over 59,5 w meczu Kiel po 5,0
szypii widzę, że szukasz szczęscia w innych sportach niz nożna

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
W recznej czasem mozna trafic fajne kursy nie licząc na cud tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
no to wszystko jasne smile


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by bitnap
powitać piwo

quincy jak tam twój Langil? miał kręcić wszystkimi obrońcami a tymczasem tak wymiatał, że się aktualnie nawet do meczowej osiemnastki nie mieści?
piwo
18 września 2016 w meczu ligowym przeciwko Zagłębiu Lubin strzelił pierwszą bramkę dla Legii.
i chyba jedyną
Może jeszcze coś z niego zrobią, tylko nie wiem co , maść czarny heban , z takimi za wiele się nie zrobi smile
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,steeven-langil-znow-balowal,artykul,739158,1,721.html

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Dobra Bayern to tak jak pisałem dziś czas na pokaz siły u siebie na zakończenie rundy.

Kurwa jak ten Alonso nie skończy kariery to dalej będą go wystawiać blush
Kimmich czy Sanchez by mogli pograć a nie ten hamulcowy... no ale co ja tam wiem...

Do boju Bayern boks boks boks

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
sevilla 6-0 ht dadzą strzelić honorowego? smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Kurwa jaki pamietliwy.

Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
veteran
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
LIPZG X2 boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
pierdolony Hajto jeszcze mecz się nie zaczął a już mnie wkurwia wtrące te niemieckie zdania a cwel nawet nie tłumaczy tego...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by quincy
Kurwa jaki pamietliwy.

grin

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
BeTeeSik co się zowie, w mig do przerwy w "bajernowie" smile
@5,50 bitte machen

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
nie gram ale moje typy to Koln DNB, Hoffe + over i Herta

Strona 49 z 136 1 2 47 48 49 50 51 135 136

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, forty, ANZELMO, kamel, burbon, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1