|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu jakie dobre wino na prezent polecisz? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A nie wiem po ile wina chodzą bo octu nie pijam. Za stowkie coś można wybrać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Biczu jakie dobre wino na prezent polecisz? Quins, a pisz od razu dla kogo ten prezent...znaczy ile kasy...będzie Warrenowi łatwiej  Dla tesciowej, budżet 5zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Biczu jakie dobre wino na prezent polecisz? Quins, a pisz od razu dla kogo ten prezent...znaczy ile kasy...będzie Warrenowi łatwiej  Dla tesciowej, budżet 5zł  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A nie wiem po ile wina chodzą bo octu nie pijam. Za stowkie coś można wybrać? Fernand Engel Riesling Silberberg Alsace AC
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
A nie wiem po ile wina chodzą bo octu nie pijam. Za stowkie coś można wybrać? łooo matko...toć ze cztery kupisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Dziś z niemieckiej Bayern pociśnie jestem o tym przekonany. U siebie na stadionie zakończenie rudny nie ma opcji na powtórkę kiepskiej gry z Darmstad. Tam pewnie lekkie zlekceważenie rywala + najgorszy stadion w lidze, który nie dodawał mobilizacji chociaż na tym poziomie powinna być zawsze. Poza Bayernem myślę, że coś w stronę Koln jakieś 1X badź 1 DNB. Hoffe wygrana albo over a Herta jakieś skromne 1-0 ;-) Nie najgorzej to przewidziałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
A nie wiem po ile wina chodzą bo octu nie pijam. Za stowkie coś można wybrać? Fernand Engel Riesling Silberberg Alsace AC długie nazwisko..jak chuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dziś z niemieckiej Bayern pociśnie jestem o tym przekonany. U siebie na stadionie zakończenie rudny nie ma opcji na powtórkę kiepskiej gry z Darmstad. Tam pewnie lekkie zlekceważenie rywala + najgorszy stadion w lidze, który nie dodawał mobilizacji chociaż na tym poziomie powinna być zawsze. Poza Bayernem myślę, że coś w stronę Koln jakieś 1X badź 1 DNB. Hoffe wygrana albo over a Herta jakieś skromne 1-0 ;-) Nie najgorzej to przewidziałem  Nie byłeś jedyny, ale kurwa przy 3-0 over 3.5 nie ogarnąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A nie wiem po ile wina chodzą bo octu nie pijam. Za stowkie coś można wybrać? Fernand Engel Riesling Silberberg Alsace AC długie nazwisko..jak smuda
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Dziś z niemieckiej Bayern pociśnie jestem o tym przekonany. U siebie na stadionie zakończenie rudny nie ma opcji na powtórkę kiepskiej gry z Darmstad. Tam pewnie lekkie zlekceważenie rywala + najgorszy stadion w lidze, który nie dodawał mobilizacji chociaż na tym poziomie powinna być zawsze. Poza Bayernem myślę, że coś w stronę Koln jakieś 1X badź 1 DNB. Hoffe wygrana albo over a Herta jakieś skromne 1-0 ;-) Nie najgorzej to przewidziałem  Nie byłeś jedyny, ale kurwa przy 3-0 over 3.5 nie ogarnąć Często po wysokim prowadzeniu do przerwy w drugiej klepanie chociaż tutaj kilka sytuacji było
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Dziś z niemieckiej Bayern pociśnie jestem o tym przekonany. U siebie na stadionie zakończenie rudny nie ma opcji na powtórkę kiepskiej gry z Darmstad. Tam pewnie lekkie zlekceważenie rywala + najgorszy stadion w lidze, który nie dodawał mobilizacji chociaż na tym poziomie powinna być zawsze. Poza Bayernem myślę, że coś w stronę Koln jakieś 1X badź 1 DNB. Hoffe wygrana albo over a Herta jakieś skromne 1-0 ;-) Nie najgorzej to przewidziałem  nieźle  [ Linked Image] a jak w....portfelu ??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
burbon pisałem później jeszcze jeden post, że to tylko typy na sucho ;-) także w portfelu na zero heh  Hoffe by zawaliło także dobrze, że nie pograłem ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
musztarda dijon 1.. jeszcze gola i over 1.5 St. Etienne nakurfffiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dzięki Biczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Monaco handi-1.5 niszczy tasiemkę ako 28, ciekawe czy się ogarną w 2 połowie, czy kontra na X po 3.6 i Caen 8.0 da zarobic No krecik początek drugiej połowy obiecujący
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
[quote=beks][quote=jaga1920]2017  ? AKO na dziś Bayern Lazio X2 Nice X2 Lyon@5.11 za 900 zł vamos  Lazio, Nice i Lyon 3mac !!! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|