|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Master dobry ten typ na Barcelone miałeś. Już prowadzą 1:0. Po statystykach wygląda ze dowioza. eh....zaczałem kminić i nie zdązyłem zagrać... Quincy, co do piwniczki to wręcz przeciwnie...jak jedna ubywa, to dwie kupuję...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kuzyn żony zadzwonił o 17.00 i poprosił żebym pojechał z nim auto kupić do Zielonej Góry więc wieczór wyjęty z życiorysu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
u mnie na dzielni mieszka identyczny chłop jak Grzegorz Turnau zawsze za małolata jak staliśmy na klatce i on szedł to śpiewaliśmy a w Krakowie na Brackiej pada deszcz ... za każdym razem zacieszał jak to słyszał pewnie wie że podobny  Ale fajna historia  Vitolo  Ukryta prawda czy coś w tym stylu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Kuzyn żony zadzwonił o 17.00 i poprosił żebym pojechał z nim auto kupić do Zielonej Góry więc wieczór wyjęty z życiorysu  to w hotelu spisz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Takich historii to każdy ma chyba wiele w swoim zyciu.
Ja pamiętam jak byłem młody i graliśmy w piłkę na podwórku, to czasami przechodził taki jeden sąsiad, wracał z pracy czy skąd... i mówiliśmy do niego dzień dobry, a on odpowiadał. Później się przeprowadziłem i nie wiem czy nadal przechodził przez podwórko jak wracała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
u mnie na dzielni mieszka identyczny chłop jak Grzegorz Turnau zawsze za małolata jak staliśmy na klatce i on szedł to śpiewaliśmy a w Krakowie na Brackiej pada deszcz ... za każdym razem zacieszał jak to słyszał pewnie wie że podobny  Ale fajna historia  Vitolo  Ukryta prawda czy coś w tym stylu. prawda i to wcale nie ukryta jest taka, żem głupi...wszyscy się bawią, piją....mecze oglądają a ja... zdeklarowałem się, że na wyjazd śledzie zrobię...takie, srakie i owakie...dwa kilo fileta, jabłka, cebule, ogórki, suszone grzyby...noż kurwa, nie mam czasu spokojnie się napić, tylko z doskoku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kuzyn żony zadzwonił o 17.00 i poprosił żebym pojechał z nim auto kupić do Zielonej Góry więc wieczór wyjęty z życiorysu  to w hotelu spisz?? Gdzie tam panie... Pojechalim, kupił i lecim na Szczecin. Nie chce mnie się patrzeć na hotele już 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dzisiaj Mikołaj u Francuza dobry wieczór wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ssaki leśne stoją na trasie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kuzyn żony zadzwonił o 17.00 i poprosił żebym pojechał z nim auto kupić do Zielonej Góry więc wieczór wyjęty z życiorysu  to w hotelu spisz?? Gdzie tam panie... Pojechalim, kupił i lecim na Szczecin. Nie chce mnie się patrzeć na hotele już  bo m Radom kurwy jadą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Teraz z Zielona -> Szczecin to praktycznie cała jest dwupasmowa S3 więc nie mają gdzie stać za bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Teraz z Zielona -> Szczecin to praktycznie cała jest dwupasmowa S3 więc nie mają gdzie stać za bardzo  Odliczając te kilkadziesiąt kilometrów robót drogowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Teraz z Zielona -> Szczecin to praktycznie cała jest dwupasmowa S3 więc nie mają gdzie stać za bardzo  myślałem że skusiłeś się na prawdziwki w lesie mrozu nie ma to można coś jeszcze nazbierać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Teraz z Zielona -> Szczecin to praktycznie cała jest dwupasmowa S3 więc nie mają gdzie stać za bardzo  Odliczając te kilkadziesiąt kilometrów robót drogowych. No od Sulechowa do Lubina jest teraz dramat, ale trzeba przyznać, że zapierdalają ostro z robotą. Jak zrobią ten odcinek to do Wrocka niecałe 3h będę jechał od siebie, a do Krakowa 5h 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Teraz z Zielona -> Szczecin to praktycznie cała jest dwupasmowa S3 więc nie mają gdzie stać za bardzo  myślałem że skusiłeś się na prawdziwki w lesie mrozu nie ma to można coś jeszcze nazbierać  Do świątecznego bigosu jak znalazł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Teraz z Zielona -> Szczecin to praktycznie cała jest dwupasmowa S3 więc nie mają gdzie stać za bardzo  myślałem że skusiłeś się na prawdziwki w lesie mrozu nie ma to można coś jeszcze nazbierać  Wstyd się przyznać, ale grzybiarzem to ja nie jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Teraz z Zielona -> Szczecin to praktycznie cała jest dwupasmowa S3 więc nie mają gdzie stać za bardzo  myślałem że skusiłeś się na prawdziwki w lesie mrozu nie ma to można coś jeszcze nazbierać  Wstyd się przyznać, ale grzybiarzem to ja nie jestem  ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/3o7aTkykbxrEl6el7G/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
sweetchuck nie rozliczył kuponów  tak czekałem na tą chwilę i te zapewnienie na jutrzejsze ciekawe o której jutro poda?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|