Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#683342 07/10/2006 17:58
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
Witam. czy prowadzi ktoś Was komis GSM?
Bo chcę sprzedać telefon w komisie i nie wiem ile za niego mógłbym wziąc.
Chdozi o telefon: Philips 362.

Bonus: Unibet
#683343 07/10/2006 18:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Quote
Witam. czy prowadzi ktoś Was komis GSM?
Bo chcę sprzedać telefon w komisie i nie wiem ile za niego mógłbym wziąc.
Chdozi o telefon: Philips 362.

Komis to chyba ostatnie miejsce gdzie bym telefon sprzedawał.
Straszliwie zaniżają ceny itd.,kiedyś koleś oddał koma do komisu i nie miał papierów a właścicel zadzwonił na policje i kolesia zatrzymali, fakt,że kom był kradziony. NIe wiem czy koleś miał coś przedtem w papierach nie tak, lecz na miecha poszedł do paki.

Lepiej sprzedać znajomym, bądz wystawić na jakiś aukcjach.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#683344 07/10/2006 18:16
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
LEWY... blush nie no cholera to juz przesada. Ale zgadzam sie, w komisie wezma od Ciebie 100 zl a sprzedadza za 300 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no chyba ze na maksa potrzebujesz kazdej kasy no to nie ma innego wyjscia. Ale jak sie nie pali to allegro.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> duzo lepiej na tym wyjdziesz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#683345 07/10/2006 18:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Rancorn serio była taka sytuacja, koleś z komisy chyba miał przerąbane bo kupował kradzione komy itd i poszli na jakiś układ z Policją , że ujawni kto komy załatwia . Koleś miał pecha no ale cóż kradł to ma tzn miał.
-------
NA allegro są te komy po około 200zł , wiec w komisie napewno za dużo nie dostaniesz, zapewne zaproponują coś koło 100zł i wystawią za 180zł.

#683346 07/10/2006 18:26
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
Nie pali mi się. Ale jakoś nie lubie na allegro sprzedawać;/ chyba popytam wśród znajomych czy nie chcą.


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1