Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#6820 24/09/2001 04:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Quote
Oryginalnie wysłał lok:
[qb]

no to sie nie dziwie czemu glosowales na SLD...[/qb]
czyzbys uwazal ze kazdy ktory glosowal na SLD to najmarniej zdrajca ojczyzny, a moze chciales wlasnie wstapic do ktorejs z partii ktora narobila takiego bigosu z myslom coby sie nachapac- no jesli tak to faktycznie mozesz byc rozgoryczony uszanuj laskawie wybor jakiejs czesci spoleczenstwa, a pretensje miej do tych ktorzy nie poszli glosowac a mogli cos wniesc do wynikow

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [img]null[/img]

Bonus: Unibet
#6821 24/09/2001 04:55
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
skoro spoleczenstwo wychodzi z zalozenia, ze nie warto jest glosowac (53.8%), to jest oglednie powiedzaiawszy smiesznie, ponad polowa ludzi w naszym kraju uwaza ze na "nich" nie warto jest glosowac, bo "oni" i tak nie wygraja wyborow.. skutkiem tego jest ponad 40% poparce dla SLD, chce przez to powiedziec, ze w naszym kraju jest kiepsko, a bedzie jeszcze gorzej..

#6822 24/09/2001 05:14
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
Quote
Oryginalnie wysłał Tytus:
[qb]
czyzbys uwazal ze kazdy ktory glosowal na SLD to najmarniej zdrajca ojczyzny, a moze chciales wlasnie wstapic do ktorejs z partii ktora narobila takiego bigosu z myslom coby sie nachapac- no jesli tak to faktycznie mozesz byc rozgoryczony uszanuj laskawie wybor jakiejs czesci spoleczenstwa, a pretensje miej do tych ktorzy nie poszli glosowac a mogli cos wniesc do wynikow

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [img]null[/img] [/qb]

a gdzie ja napisalem cos o zdradzie?!czyzbys po "sukcesie" komoniewiadomo juz wstapil w stan nietrzezwy?
do partii jakos mi nie spieszno,bo byc partyjniakiem(czyt.komuchem) ochoty nie mam.
a szanowac SLD nigdy nie bede i juz.

#6823 24/09/2001 05:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
No cóż 11016266
, masz prawo do bycia niezadowolonym, ja mam tylko nadzieje ze ta ekipa nie podejdzie do sprawy rzadzenia panstwem tak jak te amatorszczaki- ludzie prawicy bo wtedy to naprawde Rzeczypospolita wpadnie w niezły kał i nie wiem kto wtedy to wszystko naprawi. Ja tylko mam nadzieje ze te patałachy z aws uw i innych temu podobnych nie wroca na scene polityczna zbyt szybko, podkula ogony i zaszyja sie gdzies- np w afganistanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#6824 24/09/2001 05:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
lepiej nie glosowac i tak kto wejdzie bedzie bral "pod siebie"!!!!!!

#6825 24/09/2001 13:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał DJ Bronek:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał chris:
31 Jurek 1 1,3 (ponizej 5 nominacji w BB)

nie poniżej 5 tylko 0 lub 1 nominacja[/qb]

What a mistake
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#6826 24/09/2001 14:15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zdecydowanie najuczciwsza partia ze sztabem chyba najmądrzejszych ludzi w tym kraju nie wchodzi do sejmu. Brak UW w sejmie to krzywda dla Polski. Na szczęście Balcerowicz jest w NBP bo inaczej ten kraj by się dawno sypnął. W Polsce każdy myśli, że mu się od Państwa należy i że Państwo musi wszystkim dać. To się musi zmienić. Wystarczyło kilka posunięć i w mgnięciu oka znalazło się ponad 10mld zł oszczędności. Zamiast rozdawać wszystkim, "którym się należy" trzeba było juz dawno ograniczyć wydatki w taki właśnie sposób i za te olbrzymie pieniądze budować, infrastrukturę, autostrady, itd. AWS chciał wszystko rozdać i teraz poniósł totalną kompromitację. Należało się im ponieważ Ci ludzie do niczego się nie nadają. Teraz weszli inny, którzy również nie mają pojęcia o rządzeniu państwem ale różnymi hasłami zdobyli część elektoratu. Spodziewam się teraz więcej po Platformie i mam nadzieję, że zmieni zdanie i będzie otwarta na rozmowy koalicyjne.

#6827 24/09/2001 14:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Nie sprzeda Polski za pół-darmo zachodowi a zadba o to co polskie.[/qb]
chyba nie wierzysz w to co napisałeś !!!

#6828 24/09/2001 14:35
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Wszyscy politycy sa tacy sami - mysla przede wszystkim o sobie i swoich stolkach, a nie o tym zeby nam bylom lepiej.
Dlatego jestem anarchistą.
Cieszy mnie niska frekwencja podczas tych wyborów. Dzieki niej zarobilem w totomix 2 tys. na czysto.
"BUST THE BUKIES"
"BUST THE POLITHICS" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#6829 24/09/2001 14:53
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Brak mi slow na to co zobaczyłem.To ze komunisci wygrali mowi sie trudno(widocznie wiekszosc nie zna historii) ale ze tyle ludzi glosowala na Samobrone to juz jest hanba.Polacy niczego sie nie nauczyli i dalej beda dostawac po d.... Swiat nadal bedzie sie z nas smial.Przykre to ale prawdziwe

#6830 24/09/2001 15:00
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał 1Piotrek:
[qb]lepiej nie glosowac i tak kto wejdzie bedzie bral "pod siebie"!!!!!![/qb]
"lepiej nie glosowac" to po prostu oddanie glosu na SLD - wiadomo, ze lewica ma bardzo zdyscyplinowany elektorat i nie zaleznie od sytuacji w partii zawsze idzie na wybory

osobiscie zgadzam sie z Conradem - wielka szkoda, ze zabranie UW :-(

do Skorpiona: "10% to hanba" - to demokratyczne prawo kazdego obywatela i nalezy je uszanowac.

#6831 24/09/2001 15:11
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Masz racje ale to daje wiele do myslenia

#6832 24/09/2001 15:17
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał SKORPION:
[qb]Masz racje ale to daje wiele do myslenia[/qb]
pewnie ludzie sa zmeczeni, nie wierza ani w SLD, ani w AWSP i szukaja kogos kto w koncu co zmieni?
te 12 lat dla wielu ludzi to niezbyt dobry okres - placimy slono ze demokracje, a nie wyniki nie sa takie jak ludzie oczekuja??

#6833 24/09/2001 15:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]
chyba nie wierzysz w to co napisałeś !!![/qb]

A to niby czemu mam nie wierzyć w to co napisałem. Jestem za Samoobroną i swojego poglądu nie zmienie. I wcale nie uważam że to hańba dla narodu że weszli do sejmu, szkoda tylko że tak mało ich weszło. No coż teraz mają 4 lata na nauke co i jak, w następnych wyborach to oni będą górą.

#6834 24/09/2001 15:54
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]

A to niby czemu mam nie wierzyć w to co napisałem. Jestem za Samoobroną i swojego poglądu nie zmienie. I wcale nie uważam że to hańba dla narodu że weszli do sejmu, szkoda tylko że tak mało ich weszło. No coż teraz mają 4 lata na nauke co i jak, w następnych wyborach to oni będą górą.[/qb]
Miałem okazję poznać, niestety,ścisłe grono Pana Lepera i dla mnie On jak i jego Towarzysze to dla mnie banda oszustów, którzy tylko robią kasę na ściemnianiu ludzi
nie mówiąc o tym, że sztab wyborczy pozostawiał po sobie wszędzie długi, których nie da się już ściągnąc. Zawsze miał płacić sponsor, który do tego się nie poczuwał. A tak na marginesie, każdy kto poznał historię ostatnich 10 lat Pana Lepera nie może mieć wątpliwości co do jego osoby.

#6835 24/09/2001 16:03
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Wyniki są bardzo ciekawe, bardzo się cieszę że nie ma UW w rządzie. Wynik Samoobrony jest extra, to pokazuje oblicze całej Polski.
Co do SLD, jechanie że to komuniści wydaje mi się trochę nie na czasie. Zobaczymy co się teraz będzie działo w Polsce, może teraz wyluzują z tą Unią Europejską.

Cześć

#6836 24/09/2001 18:03
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Wczorajsze wyniki są przerażające, partie które powstały na prędce wchodzą do sejmu z grupą oszołomów, a takie zasłużone jak UW nie. Szkoda, że ludzie zapominają komu tak naprawdę zależy na dzialalności społecznej, na wartościach ogólnonarodowych, kiedy groziło to więzieniem i życiem działali i mieli taką odwagę. To dzięki nim jesteśmy już wolnym, demokratycznym krajem, który jest w NATO i lada chwila będzie w Unii Europejskiej. Ciekawe co robił wtedy Pan Leper i jemu podobni, a wszyscy dobrze wiemy gdzie byli i co robili ludzie z dzisiejszego PSL i SLD.

#6837 24/09/2001 18:10
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Zdecydowanie najuczciwsza partia ze sztabem chyba najmądrzejszych ludzi w tym kraju nie wchodzi do sejmu. Brak UW w sejmie to krzywda dla Polski. Na szczęście Balcerowicz jest w NBP bo inaczej ten kraj by się dawno sypnął. W Polsce każdy myśli, że mu się od Państwa należy i że Państwo musi wszystkim dać. To się musi zmienić. Wystarczyło kilka posunięć i w mgnięciu oka znalazło się ponad 10mld zł oszczędności. Zamiast rozdawać wszystkim, "którym się należy" trzeba było juz dawno ograniczyć wydatki w taki właśnie sposób i za te olbrzymie pieniądze budować, infrastrukturę, autostrady, itd. AWS chciał wszystko rozdać i teraz poniósł totalną kompromitację. Należało się im ponieważ Ci ludzie do niczego się nie nadają. Teraz weszli inny, którzy również nie mają pojęcia o rządzeniu państwem ale różnymi hasłami zdobyli część elektoratu. Spodziewam się teraz więcej po Platformie i mam nadzieję, że zmieni zdanie i będzie otwarta na rozmowy koalicyjne.[/qb]
Cieszę się, że mamy prawie identyczne zdanie.
pozdrowienia

#6838 24/09/2001 21:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Niech żyje Andrzej Lepper i jego SAMOOBRONNA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#6839 24/09/2001 23:58
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Zna może Ktoś stosunek głosów Geremek-Piskorski?

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,855 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1