Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 61 1 2 3 4 60 61
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by tronk
ja wiem ze smak jest wysmienity na czczo, no ale z drugiej strony to co napisałem wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by burbon
Originally Posted by forty
Originally Posted by tronk
Originally Posted by forty
Nie ma jak kawa, w poniedziałek z rana

aby nie na czczo.

hm,a na czczo ,to zle?

kurwa...kawa na czczo, to jak kula w brzuch na pełny żołądek shocked

burbix ale na pełny czy pusty ? grin

Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
Originally Posted by tronk
ja wiem ze smak jest jest wysmienity na czczo, no ale z drugiej strony to co napisałem wink

mozliwe,że dobrze prawisz,nie będę jednak zmieniał kilkudziesięcioletniego nawyku,szybciej z kawy zrezygnuje grin

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by forty
Originally Posted by tronk
ja wiem ze smak jest jest wysmienity na czczo, no ale z drugiej strony to co napisałem wink

mozliwe,że dobrze prawisz,nie będę jednak zmieniał kilkudziesięcioletniego nawyku,szybciej z kawy zrezygnuje grin

rozumiem piwo

z drugiej strony zycie ma smakowac, kwestia swiadomego wyboru smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
Originally Posted by tronk
Originally Posted by forty
Originally Posted by tronk
ja wiem ze smak jest jest wysmienity na czczo, no ale z drugiej strony to co napisałem wink

mozliwe,że dobrze prawisz,nie będę jednak zmieniał kilkudziesięcioletniego nawyku,szybciej z kawy zrezygnuje grin

rozumiem piwo



z drugiej strony zycie ma smakowac, kwestia swiadomego wyboru smile

zrezygnowałem z picia wódki,to i z kawą dam rade

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ja sie z kawy wyleczyłem, no sporadycznie mi sie zdarza, kwestia samopoczucia.

za to codziennie pije herbaty zielona i czerwona, najlepiej kupowac lisciaste a nie w torebkach, a jeszcze najlepiej w herbaciarniach na wage smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
do herbatki mozna dac łyche miodu plaster imbiru i sie obchodze bez cukru smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
Mi najlepiej z samowara herbata smakuje,ale że nie posiadam,to nie pije wcale niemal.
p.s z tą wodką nie dodałem, ze nie pije tylko kolorowej,bo jeszcze ktos mnie wezmie za odmienca jakiegoś,a tych i tak cala gromada na forum

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by jaga1920
Zawodnicy Górnika Łęczna wyjechali dzisiaj na zgrupowanie do Uniejowa. Obóz potrwa do 15 stycznia. W tym czasie zostaną rozegrane dwa mecze kontrolne: z GKS-em Tychy (12 stycznia) i z Pogonią Siedlce (14 stycznia).
Gargamel rozpoczyna mordercze przygotowania


jak znam Smude to będzie bieganie z odważnikami przy nogach.

koleś pokazuje że bez podstawowej wiedzy o piłce nożnej można osiągnąć sukcesy .

Cała prawda o Smudzie w książce Stanowskiego rozdział Dlaczego Franciszek Smuda musiał ponieść klęskę, polecam pacyfek wasz wierny sługa

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
ktoś czytał knigę o zlatanie?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by tronk
do herbatki mozna dac setkę wódki i sie obchodze bez cukru smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by tronk
do herbatki mozna dac setkę wódki i sie obchodze bez cukru smile

jak dodasz setke, to ile herbaty jest w herbacie?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by forty
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by tronk
do herbatki mozna dac setkę wódki i sie obchodze bez cukru smile

jak dodasz setke, to ile herbaty jest w herbacie?
jak dodam setke to zaczyna mi byc wszystko jedno ile jest herbaty wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
no i chuj no i czesc
Chinolom zakręcą zaraz kurek
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,21209520,chinskie-wladze-mowia-dosc-koniec-gigantycznych-transferow.html#BoxSportImgP2

Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
bazyl,podoba mi się Twóje podejście do herbaty

Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,386
Likes: 2
werder teraz gra z karsluhe,o 18 z brugia

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Mam depresję z powodu słabej odporności w tym zasranym kraju. Jak byłem w irlandi pod skrzydłami wielkiego analityka (szkolenie w kazaniu buka prawie jak w korpo ) to nigdy nie byłem chory. Od dzis wpuerdalam dzień w dzień cebulę , sonsiedzi teściowej jedzOOO i centralnie w ogole nie chorujOOO. Dziś znów 38,5 gorączka a wczoraj nie. Jutro pierwsze l4 przywale w korpo. Ciekawe jak zareagujOOO.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
bedzie więcej czasu na ALALize

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by tronk
do herbatki mozna dac setkę wódki i sie obchodze bez cukru smile

grin

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Najlepsza ta blondi po lewej jak patrzysz na to zdjęcie po waszej lewej. Po prawej stronie czarnej. A wy co myślicie.? Pozniej chyba ta co stoji na koncu po lewej ale slabo ja widac. Przeanalizuje zaraz. Kawy lepiej na czczo nie pić.dzis myślałem w singlach ale drobniej Leeds i Valencia

Strona 2 z 61 1 2 3 4 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,809 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,505
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1