|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja wiem ze smak jest wysmienity na czczo, no ale z drugiej strony to co napisałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Nie ma jak kawa, w poniedziałek z rana aby nie na czczo. hm,a na czczo ,to zle? kurwa...kawa na czczo, to jak kula w brzuch na pełny żołądek  burbix ale na pełny czy pusty ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
ja wiem ze smak jest jest wysmienity na czczo, no ale z drugiej strony to co napisałem  mozliwe,że dobrze prawisz,nie będę jednak zmieniał kilkudziesięcioletniego nawyku,szybciej z kawy zrezygnuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja wiem ze smak jest jest wysmienity na czczo, no ale z drugiej strony to co napisałem  mozliwe,że dobrze prawisz,nie będę jednak zmieniał kilkudziesięcioletniego nawyku,szybciej z kawy zrezygnuje  rozumiem  z drugiej strony zycie ma smakowac, kwestia swiadomego wyboru 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
ja wiem ze smak jest jest wysmienity na czczo, no ale z drugiej strony to co napisałem  mozliwe,że dobrze prawisz,nie będę jednak zmieniał kilkudziesięcioletniego nawyku,szybciej z kawy zrezygnuje  rozumiem z drugiej strony zycie ma smakowac, kwestia swiadomego wyboru  zrezygnowałem z picia wódki,to i z kawą dam rade
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja sie z kawy wyleczyłem, no sporadycznie mi sie zdarza, kwestia samopoczucia. za to codziennie pije herbaty zielona i czerwona, najlepiej kupowac lisciaste a nie w torebkach, a jeszcze najlepiej w herbaciarniach na wage 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
do herbatki mozna dac łyche miodu plaster imbiru i sie obchodze bez cukru 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Mi najlepiej z samowara herbata smakuje,ale że nie posiadam,to nie pije wcale niemal. p.s z tą wodką nie dodałem, ze nie pije tylko kolorowej,bo jeszcze ktos mnie wezmie za odmienca jakiegoś,a tych i tak cala gromada na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Zawodnicy Górnika Łęczna wyjechali dzisiaj na zgrupowanie do Uniejowa. Obóz potrwa do 15 stycznia. W tym czasie zostaną rozegrane dwa mecze kontrolne: z GKS-em Tychy (12 stycznia) i z Pogonią Siedlce (14 stycznia). Gargamel rozpoczyna mordercze przygotowania jak znam Smude to będzie bieganie z odważnikami przy nogach. koleś pokazuje że bez podstawowej wiedzy o piłce nożnej można osiągnąć sukcesy . Cała prawda o Smudzie w książce Stanowskiego rozdział Dlaczego Franciszek Smuda musiał ponieść klęskę, polecam pacyfek wasz wierny sługa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494 |
ktoś czytał knigę o zlatanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
do herbatki mozna dac setkę wódki i sie obchodze bez cukru 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
do herbatki mozna dac setkę wódki i sie obchodze bez cukru  jak dodasz setke, to ile herbaty jest w herbacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
do herbatki mozna dac setkę wódki i sie obchodze bez cukru  jak dodasz setke, to ile herbaty jest w herbacie? jak dodam setke to zaczyna mi byc wszystko jedno ile jest herbaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
no i chuj no i czesc Chinolom zakręcą zaraz kurek http://www.sport.pl/pilka/1,96012,21209520,chinskie-wladze-mowia-dosc-koniec-gigantycznych-transferow.html#BoxSportImgP2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
bazyl,podoba mi się Twóje podejście do herbaty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
werder teraz gra z karsluhe,o 18 z brugia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Mam depresję z powodu słabej odporności w tym zasranym kraju. Jak byłem w irlandi pod skrzydłami wielkiego analityka (szkolenie w kazaniu buka prawie jak w korpo ) to nigdy nie byłem chory. Od dzis wpuerdalam dzień w dzień cebulę , sonsiedzi teściowej jedzOOO i centralnie w ogole nie chorujOOO. Dziś znów 38,5 gorączka a wczoraj nie. Jutro pierwsze l4 przywale w korpo. Ciekawe jak zareagujOOO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
bedzie więcej czasu na ALALize
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
do herbatki mozna dac setkę wódki i sie obchodze bez cukru  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Najlepsza ta blondi po lewej jak patrzysz na to zdjęcie po waszej lewej. Po prawej stronie czarnej. A wy co myślicie.? Pozniej chyba ta co stoji na koncu po lewej ale slabo ja widac. Przeanalizuje zaraz. Kawy lepiej na czczo nie pić.dzis myślałem w singlach ale drobniej Leeds i Valencia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|