|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS wiem że jak przyjechał do was Macierewicz i chciał zrobić foto
to spierdoliłeś do toalety.
Mam nadzieję że dożyjemy czasów gdzie na wysokich stanowiskach będą ludzie kompetentni ,przygotowani merytorycznie
a prezydent coś na podobiznę prezesa pzpn Bońka
nie marionetka sterowana przez psychicznie chorego Jarosława u nas nie był, tylko trole i klakiery z pisu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
GOZTEPE - DENIZLISPOR BTS TAK mecz o 11 w Turcji Kurs z 2,03 na 1,88 teraz 1,92 ja porałem rano po 2,03 na betsson 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
gajzery strz./trac @2,450
160.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w hue po o4,5 @1,66 700.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
@witam BKS widziales wyniki u muzina wczoraj? 1-1 w obu meczach jak 2 lata temu  he he ano ... dwa lata temu grałem progresję na o2,5, karny w meczu i samobój... średnio wyszło. Pamietam jak wtedy mowiles ze za 2 lata u muzina grasz CS 1-1 FT i under HT, poki co sprawdza sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w hue po o4,5 @1,66 700.00  szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jędrzejczyk 800 tys. ojro kontraktu, plus premie. Do tych średniaków europejskich już dochodzimy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w hue po o4,5 @1,66 700.00  szybko  o5,5 @1,800 390.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
@witam BKS widziales wyniki u muzina wczoraj? 1-1 w obu meczach jak 2 lata temu  he he ano ... dwa lata temu grałem progresję na o2,5, karny w meczu i samobój... średnio wyszło. Pamietam jak wtedy mowiles ze za 2 lata u muzina grasz CS 1-1 FT i under HT, poki co sprawdza sie  mudzin to mudzin... ciężko pojąć jego tok myślenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
BKS wiem że jak przyjechał do was Macierewicz i chciał zrobić foto
to spierdoliłeś do toalety.
Mam nadzieję że dożyjemy czasów gdzie na wysokich stanowiskach będą ludzie kompetentni ,przygotowani merytorycznie
a prezydent coś na podobiznę prezesa pzpn Bońka
nie marionetka sterowana przez psychicznie chorego Jarosława u nas nie był, tylko trole i klakiery z pisu... nie wiem pacyfku czy my dożyjemy, może przyszłe pokolonie, przy obecnych działaniach opozycji PIS bierze z palcem w dupie następne wybory i nic się zmieni
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jędrzejczyk 800 tys. ojro kontraktu, plus premie. Do tych średniaków europejskich już dochodzimy.  300 koła pln miesięcznie co robić z takim szmalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS wiem że jak przyjechał do was Macierewicz i chciał zrobić foto
to spierdoliłeś do toalety.
Mam nadzieję że dożyjemy czasów gdzie na wysokich stanowiskach będą ludzie kompetentni ,przygotowani merytorycznie
a prezydent coś na podobiznę prezesa pzpn Bońka
nie marionetka sterowana przez psychicznie chorego Jarosława u nas nie był, tylko trole i klakiery z pisu... nie wiem pacyfku czy my dożyjemy, może przyszłe pokolonie, przy obecnych działaniach opozycji PIS bierze z palcem w dupie następne wybory i nic się zmieni smutna prawda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Jędrzejczyk 800 tys. ojro kontraktu, plus premie. Do tych średniaków europejskich już dochodzimy.  300 koła pln miesięcznie co robić z takim szmalem ja bym rozjebał w becie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jędrzejczyk 800 tys. ojro kontraktu, plus premie. Do tych średniaków europejskich już dochodzimy.  300 koła pln miesięcznie co robić z takim szmalem Jak to co? Kosmetyczke Lui vitong byś se kupił. Dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
turasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w hue po o4,5 @1,66 700.00  szybko  o5,5 @1,800 390.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w kasimpasa do ht @1,61 900.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w virtus do ht @1,850
270.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Pacyfek przypomniales ta piosenke sprzed lat. Z poczatku WOSP. Szlo jakos tak "nieustajaca, niemajaca konca - Wielka Orkiestra Swiatecznej Pomocy". Nie slyszalem z 15 lat. Powazam wspomnienia, bo ja nostalgiczny jestem. Dzieki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|