|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
Ostatnio na livescore pojawia się reklama czegoś takiego: mansion [ mansion.com]. To będzie nowy bukmacher czy cuś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie zadawaj głupich pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
Oryginalnie wysłał crevv: [qb]nie zadawaj głupich pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] O co Ci chodzi??? Był już taki temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał crevv: [qb]nie zadawaj głupich pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] a dlaczego głupich człowieku co ? jak narazie same bezsensowne posty piszesz więc sie ogarnij...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Piszą że to będzie sportsbook i betting exchange, wiec coś z rodzaju GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rzeczywiście ciekawe co z niego bedzie, bo na prawde poważnie wygląda.
Chociaż myśle ze betting exchange'ów już za dużo sie narobilo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 404
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 404 |
MANSION juz oficjalnie otwarty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
jak narazie maja bardzo skromna oferte
kursy w exchange calkiem calkiem, szczegolnie na spread w NCAAF i NFL
poczekamy, zobaczymy jak sie buk rozwinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
niezla opcja z tym 0% commission. ciekawe z czego oni kase badą mieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
Oferta skromna, ale z tego co zauwazylem to asiany mają 1,95-1,95, marza rzedu 2,5% zacheca... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
chodzi mi o to ze jesli mają zarowno sportsbook i exchange to ludzie bedą raczej grali w tym drugim, bo tam bedą czesciej wyzsze kursy, a firma ( jesli nie ma commission) nie bedzie miala przychodow zadnych z tego. i trudno mi uwierzyc ze bedą żyli tylko z przychodow ze sportsbook.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 404
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 404 |
tak mi sie zdaje ze te 0 commission to tylko promocja na otwarcie; tak samo jak 5% juice czy 102,5% asian handicap
a przeciez kazda promocja kiedys sie konczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
czyli mozna sie spodziewac ze za 3-6 miesiecy pojawi sie kilkuprocentowy commission i spadna lekko kursy na handicapy i spread; chociaz mysle ze nawet wczesniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 47 |
zyc to moga z depozytow. Jezeli klientow bedzie sporo beda miec pole manewrowe, zeby kase inwestowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
102.5% na AH uważasz za promocję?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 96 |
Ktoś gra w końcu tym buku?
|
|
|
Link skopiowany do schowka