Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 33 1 2 27 28 29 30 31 32 33
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
jej mowa ciała mówi że idzie na finał laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by W8inG4DeatH
Originally Posted by mafia
ogladacie to?

haha, czysciutkie jak lza, nie biega, robi wystawki w pol kortu

Wiekszość nie potrafi tego zobaczyć albo nie chce. Wolą to tłumaczyć "słabą głową" i żyć w matrixie czystego tenisa smile
Kerber nie wyszła na kort co nie zmienia faktu że koko over 11.5 izi

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by W8inG4DeatH
Originally Posted by mafia
ogladacie to?

haha, czysciutkie jak lza, nie biega, robi wystawki w pol kortu

Wiekszość nie potrafi tego zobaczyć albo nie chce. Wolą to tłumaczyć "słabą głową" i żyć w matrixie czystego tenisa smile
Kerber nie wyszła na kort co nie zmienia faktu że koko over 11.5 izi
Wyszla.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by fiutek
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...
koko ma większego fiutka smile

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
to jak Kerber zagrala od stanu 3:1, w 10 minut bez zadnej walki oddala 5 gemow to jest kryminal.
Ja nie stawialem, obserwowalem z ciekawosci.
Tenisisci to najbardziej pojebani sportowcy w tych czasach. Mam nadzieje, ze kiedys dojdzie do tego ze pula nagrod w takich turniejach to bedzie 50 tys. dolarow, i niech zapierdalaja o kazdy grosz, bo aktualnie to tylko rzygac sie chce patrzec na to.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Czyli oddała mecz, bo jest duża pula nagród?

A jak za wygranie meczu będzie mało kasy wtedy będą 'zapierdalac'?

Logika

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
prawda jest taka że czasy są zwariowane , większości się pierdzieli w głowach, a tym co mają więcej w szczególności

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Originally Posted by Józef Małolepszy
Czyli oddała mecz, bo jest duża pula nagród?

A jak za wygranie meczu będzie mało kasy wtedy będą 'zapierdalac'?

Logika
grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
A niektorzy w karierze 200 meczow nie wygrali...

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Andy i Endżi dzisiaj okradli inwestorów.

Ludzie przestaną stawiać kompletnie na te gwiazdy niedługo. Nawet małpa wreszcie zrozumie, że oni posuwają się coraz dalej i dalej. Dla nich nie istnieją granice absurdu, liczy się tylko kasa. Już zaczynają przegrywać z leszczami emerytami typu Istomin, Zverev i grubasami Coco. Nie wiem co ona robiła w trzeciej rundzie, nawiasem mówiąc.

Jeszcze porażki Andy'ego, takie jak z Andersonem w US Open można wytłumaczyć, bo chłop coś grał w tamtym okresie, ale to co się dzieje obecnie wymyka się wszelkim kategoriom sportowym. Takie coś nie ma prawa się zdarzyć. Chłop serwuje idzie do siatki i numer jeden nie może nic zrobić. Takiej komedii i głupoty dawno nie było. Każde dziecko wie, że taka gra nie ma prawa bytu. Zawodnik tak grający jest bezlitośnie mijany. W każdym turniej, niezależnie od szczebla. Ale nie, nie tutaj na AO numer jeden nie wie jak to zrobić. laugh

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Do tego dochodzą takie kwiatki jak problemy z wypłatami, jak coś się więcej wygra, już wszędzie. Każdy buk w balona leci i kombinuje jak nie wypłacić. Może rzeczywiście powinni to zlikwidować, bo ta branża jest złodziejska do cna. Poczuli się bezkarni w swoich działaniach, ale i na nich przyjdzie kolej.

Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Ciekawe rzeczy tutaj piszecie, ja rozumiem, że pełno meczy jest ustawionych, ale nie każdy.

Ludzie, Ci goście z rakietami tenisowymi to tylko... LUDZIE.

Wystarczy gorszy dzień, niestrawność, kac, cokolwiek i możesz ujebać z gorszym zawodnikiem.

Oczywiście nie bronię nikogo, ale nie wszystkie przegrane mecze przez faworyta są ustawkami. Ludzie już tak przyzwyczaili się do obwiniania swoich wtop na ustaffffki, że powoli staje się to paranoją.

Niektórzy ludzie jak np. tajper żyją właśnie z takich kursów (>3) i nikt tam nie narzeka, że faworyt przegrał. W tenisie akurat szacunek dla ludzi, którzy grają <1.8 i do tego over 3 spotkania na kwicie.


Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by Azalkmaar
Ciekawe rzeczy tutaj piszecie, ja rozumiem, że pełno meczy jest ustawionych, ale nie każdy.

Ludzie, Ci goście z rakietami tenisowymi to tylko... LUDZIE.

Wystarczy gorszy dzień, niestrawność, kac, cokolwiek i możesz ujebać z gorszym zawodnikiem.

Oczywiście nie bronię nikogo, ale nie wszystkie przegrane mecze przez faworyta są ustawkami. Ludzie już tak przyzwyczaili się do obwiniania swoich wtop na ustaffffki, że powoli staje się to paranoją.

Niektórzy ludzie jak np. tajper żyją właśnie z takich kursów (>3) i nikt tam nie narzeka, że faworyt przegrał. W tenisie akurat szacunek dla ludzi, którzy grają <1.8 i do tego over 3 spotkania na kwicie.


Nie rozumiesz. Ja trenuję tenis wiele lat, średnio 5-6 razy w tygodniu. I nie ma takiej możliwości na tym poziomie.

Jak wchodzisz na odpowiedni poziom to nie ma słabszych meczy, tym bardziej w turnieju o takiej randze. Nie da się zapomnieć jak się returnuje z dnia na dzień, po tylu latach treningu. Nawet jak masz słabszy dzień fizycznie, to pewne rzeczy robisz automatycznie. To już niezależnie się dzieje. Żeby przegrać w taki sposób, to trzeba mieć kontuzję. Nie możesz biegać, przez na przykład kręgosłup.

Niektórzy mylą pewne rzeczy, patrząc na to jak reaguje ich organizm na wysiłek fizyczny. Ale trenując praktycznie codziennie przez kilka lat, dochodzisz do takiego poziomu fizycznego, że możesz grać bez przerwy. Jedyne co może cię zatrzymać to zużycie materiału, kontuzja. Nie ma tak, że dzisiaj jest spadek ciśnienia to nie mogę grać, albo coś tam zjadłem to mi się nie chce biegać. Takie coś występuję tylko u amatorów.

Ja mogę grać codziennie na pełnym gazie, po grze jest zmęczenie, ale trwa krótko. Po nocy nie ma śladu i od nowa zaczynasz zajazd. Jedynie co jakiś czas, dwa, trzy tygodnie robisz przerwę, żeby organizm mógł się zregenerować wspomniane zużycie materiału.

Żeby zrozumieć, że to nie są normalni ludzie, trzeba zacząć trenować i poświęcić się temu. Zaręczam, że po kilku latach sumiennego treningu, dbania o pewne sprawy, w swojej kategorii będziesz jak superbohater.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Tez tak uwazam, ze to nie wina wczorajszej niestrawionej kapusty itp, to cos wiecej.Pule nagrod sa za duze, i to wszedzie.Ogolnie czystego sportu juz nie ma, jedynie jak sam sobie grasz w cos za nic o nic.

Porazka czasy, szkoda.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Też gram w tenisa i wiem ocb, naprawde tylko kontuzja powazna eliminuje definitywnie, zawodnicy tacy jak Djoko, Murray, co sa w top 3 juz w glowie maja miliony na koncie i internetowy swiat, i wiem co pisze, bo tak jest, nie to pokolenie, ostatnim wielkim ktory jest jeszcze to Federer i dalbym sobie reke uciac ze jemu akurat zalezy na wygrywaniu, nie bez powodu wygral tyle szlemow, DJoker i Murek moga mu torbe nosic, nigdy mu nie dorosna do pięt.
Nie mam nic do jego zony, bo jest to kobieta z klasa i wielkim serecem, wspiera meza.
Ale ona do jakis lalek tpu marejowych , djokerowych nie nalezy, i tak sie dobrali.On i Ona.Chwala im za to, Federer zywa legenda.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
czyli co Istomin nie bedzie wyjebany po dwóch 5 setówkach i powalczy? pytam powaznie bo wiekszośc widzi tu łatwy wpierdziel i nawet 3-0

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by beks
czyli co Istomin nie bedzie wyjebany po dwóch 5 setówkach i powalczy? pytam powaznie bo wiekszośc widzi tu łatwy wpierdziel i nawet 3-0

jaki wyjebany ?

chlopcze dopiero sie sezon zaczal, chlop poczul gre, jebnal djoka, juz sie pewnie kolejnego meczu nie moze doczekac bo energia go rozpiera, pewnie przegra z dima ale nie sadze ze do zera

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
a o wyjebaniu mozemy mowic po US Open a nie kurw,a w polowie stycznia, ludzie sory

Strona 29 z 33 1 2 27 28 29 30 31 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1