|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803 Likes: 10 |
ta kim to ma fajny parnik.... tamta ma lepszy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ta kim to ma fajny parnik.... A kim ona jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
kurwa nie strzeliła. zajebię. drugi missed w meczu ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/3oEduWduEBb8BbGaeQ/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Wpadł i Master 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Coś wam nie wyszedł ten protest pacyfkowy anty uve  . Ten cały Marcin to ten co kiedyś miał temat w PP dobre Duble dawał? Tylko to dawno było. Coś mi się kojarzy i chyba z łodzi był. jeszcze ta szmata milicyjno-konfidecka wbija tu na sam koniec wieczora i chce gwiazdkę zarobić szoook  skończ najpierw odpowiedniO szkołę czyt. Pacyfkowe studia a pozniej dyskutuj z miszczem . Tluku jeden ty. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
Coś wam nie wyszedł ten protest pacyfkowy anty uve  . Ten cały Marcin to ten co kiedyś miał temat w PP dobre Duble dawał? Tylko to dawno było. Coś mi się kojarzy i chyba z łodzi był. jeszcze ta szmata milicyjno-konfidecka wbija tu na sam koniec wieczora i chce gwiazdkę zarobić szoook  skończ najpierw odpowiedniO szkołę czyt. Pacyfkowe studia a pozniej dyskutuj z miszczem . Tluku jeden ty.  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Coś wam nie wyszedł ten protest pacyfkowy anty uve  . Ten cały Marcin to ten co kiedyś miał temat w PP dobre Duble dawał? Tylko to dawno było. Coś mi się kojarzy i chyba z łodzi był. jeszcze ta szmata milicyjno-konfidecka wbija tu na sam koniec wieczora i chce gwiazdkę zarobić szoook  skończ najpierw odpowiedniO szkołę czyt. Pacyfkowe studia a pozniej dyskutuj z miszczem . Tluku jeden ty.  Beks ja już wiem jakie to twoje korpo: szufla,zmiotka i sól drogowa , Tyś jest cieć skoro 4.10 piszesz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Władze 20-krotnego mistrza Cypru grają na zwłokę. Na początku żądały zupełnie nierealnych kwot za swojego snajpera. Teraz stanowiska obu klubów mocno się zbliżyły. – Omonia jest niezdecydowana. Rozbieżności nie są duże, ale Cypryjczycy muszą pamiętać, że rozmawiamy o piłkarzu, któremu za cztery miesiące wygasa umowa. Nie wiem, co myśli druga strona. Może chcą przeczekać i liczą, że kiedy będziemy już lekko zdesperowani, to damy więcej. Określiliśmy, jaką kwotę możemy zapłacić. Czekamy na decyzję z ich strony – dodaje Kulesza.
– Sheridan miał zdecydowanie atrakcyjniejsze propozycje z Chin i Korei Południowej, ale przyjął ofertę Jagiellonii, walczącej w Polsce o swój pierwszy tytuł mistrzowski. To wybór sportowy – podaje irlandzki oddział dziennika „The Sun”
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ten cały Sheridan, to aż taki kozak?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Ten cały Sheridan, to aż taki kozak? a skąd,ale napastników nam trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
gdyby był aż taki zajebisty to pewnie nie wybierał by polskiej ligi, jak na nasze warunki płacowe to moim zdaniem byłby super transfer
1.96 wzrostu,szybki jak na swoje warunki, trochę bramek strzelił na Cyprze, myślę że staty ma lepsze od Prijovica jak przychodził do Legii, w Lidze Mistrzów pograł chociaz Cypryjczycy wtedu szału nie zrobili ale mieli trudną grupę Ajax PSG i Barce, przede wszystkim to kogoś takiego Jadze potrzeba bo gramy bez napastnika, Probierz go wypatrzył juz po meczu z nami, wtedy własnie on strzelił bramkę dającą zwycięstwo Omonii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A co Ty forty, tyle karetek wysłałeś do jednego chorego ? Inna sprawa, że poważny przypadek, ale żeby aż tyle... Czy nie lepiej dwóch sanitariuszy z pasami bezpieczeństwa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
sugerujesz,że na dyspozytora się nie nadaje...,pewnie tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
No to oby Jadze wypalił  Wartość rynkową mam około 1 mln euro, więc po dobrym sezonie w polskiej lidze będzie można go jeszcze dobrze sprzedać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
sugerujesz,że na dyspozytora się nie nadaje...,pewnie tak Przyznam, że to było moją intencją. Sam zobacz, tylu chorych, a Ty wysyłasz brygadę specjalną do jednego ćwierćwałka. Dyspozytor, to nie jest Twoje powołanie, musisz zdać sobie z tego sprawę. Trudno. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|