nadal moze juz nie miec w karierze takiej okazji na szlema jak w tym ao polecieli andy i djoko, roger wiadomo zawsze kupa w majtach jak widzi hiszpana - pozostaja tylko jakies "mlode" talenty ktore na ogol sraja w gacie jak widza nadala
no i wawrinka ale on musi rogera najpierw lyknac a tam moze byc problem
Ogladajac ten mecz nie moge sie oprzec wrazeniu, ze Raonic pasuje do grupy Berdychow, Tsongow i innych Monfilsow, ktorzy fajnie wygladaja, ale jak przychodzi co do czego to jest z reguly w pale.
bo nalezy do tej grupy ale Nadal jest slabszy niz kiedys
Prime Time Rafy jak i Feda jest dawno za nimi,ale to nie znaczy ze nie mogę jeszcze cos dorzucić na ruszt. Brak Czoko/Murraya, swietny bilans z jednorecznymi backhandami to jest wielka okazja na podwojny karierowy wielki szlem. Oprocz RG to nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek będzie miał taka okazje
Wczoraj były wpisy, że Raonić będzie w przyszłości numerem 1, po tym co dzisiaj pokazał to chyba te kilka osób stawiających tę tezę ma jednak wątpliwości.
Wczoraj były wpisy, że Raonić będzie w przyszłości numerem 1, po tym co dzisiaj pokazał to chyba te kilka osób stawiających tę tezę ma jednak wątpliwości.
w porownaniu do wielkiej czworki (+wawrin) to raonic jest klase nizej od nich ale gdy oni zakoncza kariere to moze byc wysoko bo nie bardzo jest ktos nastepny smutne by to bylo gdyby taki raonic byl 1 bo jego tenis jest zbyt slaby
To nie były wpisy, tylko wpis niejakiego enki, sparingpartnera olowka, który niedługo zamierza wejść do zawodowego tenisa i pokazac tym wszystkim sprzedawczykom gdzie raki zimuja
Wczoraj były wpisy, że Raonić będzie w przyszłości numerem 1, po tym co dzisiaj pokazał to chyba te kilka osób stawiających tę tezę ma jednak wątpliwości.
w porownaniu do wielkiej czworki (+wawrin) to raonic jest klase nizej od nich ale gdy oni zakoncza kariere to moze byc wysoko bo nie bardzo jest ktos nastepny smutne by to bylo gdyby taki raonic byl 1 bo jego tenis jest zbyt slaby
Wczoraj były wpisy, że Raonić będzie w przyszłości numerem 1, po tym co dzisiaj pokazał to chyba te kilka osób stawiających tę tezę ma jednak wątpliwości.
w porownaniu do wielkiej czworki (+wawrin) to raonic jest klase nizej od nich ale gdy oni zakoncza kariere to moze byc wysoko bo nie bardzo jest ktos nastepny smutne by to bylo gdyby taki raonic byl 1 bo jego tenis jest zbyt slaby
Zverev, Dimitrov, Thiem.
to nie sa talenty na miare tych o ktorych pisalem raonic moze ich spokojnie ogrywac ta toporna serwis+fh gra jaka prezentuje nie widze wsrod graczy ktorych wymieniles nikogo z kim raonic nie moze wygrywac regularnie
To nie były wpisy, tylko wpis niejakiego enki, sparingpartnera olowka, który niedługo zamierza wejść do zawodowego tenisa i pokazac tym wszystkim sprzedawczykom gdzie raki zimuja