|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jaga zartowniś. Dogadali już wam tego Irola do ataku z Omonii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jak się nie dogadają teraz to już na sto procent zaklepany jest od czerwca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
jak się nie dogadają teraz to już na sto procent zaklepany jest od czerwca To wiem. Myślałem że coś się zmieniło. Wygląda na dobrego grajka. A tak wogole to nie spodziewałem się po Jadze że utrzyma skład i jeszcze będzie się wzmacniać w okienku. Szacun dla działaczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Jaga zartowniś. Dogadali już wam tego Irola do ataku z Omonii? obstawiam że jaga ma doskonale opanowany krok z 0:42 minuty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
TEO coś nowego z filmów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kiedyś byłem mistrzem pierwszego kroku  i opanowany miałem do perfekcji taniec na kierowcę tira 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO coś nowego z filmów ? Kretol cały tydzień w morzu tyrałem. Nadzy wśród wilków. Jeżeli lubisz tematy obozowe. Mocna ósemka ode mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
kiedyś byłem mistrzem pierwszego kroku  i opanowany miałem do perfekcji taniec na kierowcę tira  pierwsze słyszę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
TEO coś nowego z filmów ? Kretol cały tydzień w morzu tyrałem. Nadzy wśród wilków. Jeżeli lubisz tematy obozowe. Mocna ósemka ode mnie. lubię tą tematykę a film oglądałem i też bym go wysoko ocenił ;-) mam pościągane trochę filmów ale w ciemno tak więc myślałem, że coś z polecenia zobaczę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
jak się nie dogadają teraz to już na sto procent zaklepany jest od czerwca To wiem. Myślałem że coś się zmieniło. Wygląda na dobrego grajka. A tak wogole to nie spodziewałem się po Jadze że utrzyma skład i jeszcze będzie się wzmacniać w okienku. Szacun dla działaczy. No i co z tego. W lecie będzie zapewne wyprzedaż i od nowa budowa drużyny na sezon i ewentualne puchary. Ważne jest żeby kilka drużyn zaczęło punktować w pucharach dla Polski, bo od 2018 roku LM będziemy zaczynali od 1 rundy. Mamy 21 miejsce, a 17 zaczyna od drugiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
TEO a na morzu to pewnie przejebane teraz jak i w sumie od dłuższego czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
TEO coś nowego z filmów ? Kretol cały tydzień w morzu tyrałem. Nadzy wśród wilków. Jeżeli lubisz tematy obozowe. Mocna ósemka ode mnie. A jeżeli chodzi o piosenki to polecam Piaska w świetle dnia zacytuję: jesteśmy nadzdy w świetle dnia i nie ukryjesz nic na morzach lądach... pasuje nawet do mojej pracy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO a na morzu to pewnie przejebane teraz jak i w sumie od dłuższego czasu No nie takie czasy jak kilka lat temu. Limity niskie, kontrola za kontrolą. Ci co ustalają przepisy pewnie nigdy w morzu nie byli. Niektóre są tak absurdalne że aż śmiech. Ale cóż nie chciało się uczyć trzeba zapierdalać. A w Kołobrzegu to na lądzie nie ma gdzie normalnie zarobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kretol a Chłopiec w pasiastej piżamie? Pewnie widziałeś. Klasyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
TEO a na morzu to pewnie przejebane teraz jak i w sumie od dłuższego czasu No nie takie czasy jak kilka lat temu. Limity niskie, kontrola za kontrolą. Ci co ustalają przepisy pewnie nigdy w morzu nie byli. Niektóre są tak absurdalne że aż śmiech. Ale cóż nie chciało się uczyć trzeba zapierdalać. A w Kołobrzegu to na lądzie nie ma gdzie normalnie zarobić. na lądzie to pewnie w sezonie letnim tylko Kretol a Chłopiec w pasiastej piżamie? Pewnie widziałeś. Klasyka. oglądałem, wiadomo ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
zerknę na serial Taboo są póki co 3 odcinki i niby dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
No w sezonie tak. Mogę na bramkę pójść. W gastronomii nie robiłem nigdy. Ratownika WOPR teraz będę robił. Na plaży za miesiąc prawie 3000 płacą w lato.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
zerknę na serial Taboo są póki co 3 odcinki i niby dobry Seriale zagraniczne to tylko Narcos i Gomorra widziałem. Preferuje Polskie. Ale zerkne.
|
|
|
Link skopiowany do schowka