|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
fc porno karny w 82 pewno gwizdek musiał pomagać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Te przepisy morskie to jaja jak berety. Mam ponad 10 lat na pokładzie wypływane. Robię sam całe olinowanie, ształowanie, szyję siatki. Kompleks. A żeby pójść na prom za marynarza który tylko cumy rzuca to muszę kurs za 1000pln robić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
ale to jako ratownik poza wypadami w morze ? kumpel jest ratownikiem ale robi na krytym basenie głównie jedynie w sezonie na otwartym... był kilka lat temu nad morzem to mówi, że ciężko ludzi w chuj ciepło jak jest to też robi swoje no ale za spanie nikt nie zapłaci trzeba dymać  Kretol jako ratownik w zeszłym roku płacili na plaży 2800. Ale za 31 dni w miesiącu. Po 8h. U na s na basenie to płacą 10-12zł h. Ja chcę zrobić ratownika a później trenera pływania. Wiecznie za rybaka nie będę robił.Śmieszne jest to że mam ratownika morskiego. A na wodnego muszę dodatkowy kurs robić. Jakby się to czymś różniło. o kurde 2800zł za 31 dni po 8h a robota odpowiedzialna jak cholera kumpel ma etat jako ratownik ale ma zmiany po 12h i w wolne dni jeszcze uczy dzieci także 2 wypłaty ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Biczu bierze Król jutro finał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
ale to jako ratownik poza wypadami w morze ? kumpel jest ratownikiem ale robi na krytym basenie głównie jedynie w sezonie na otwartym... był kilka lat temu nad morzem to mówi, że ciężko ludzi w chuj ciepło jak jest to też robi swoje no ale za spanie nikt nie zapłaci trzeba dymać  Kretol jako ratownik w zeszłym roku płacili na plaży 2800. Ale za 31 dni w miesiącu. Po 8h. U na s na basenie to płacą 10-12zł h. Ja chcę zrobić ratownika a później trenera pływania. Wiecznie za rybaka nie będę robił.Śmieszne jest to że mam ratownika morskiego. A na wodnego muszę dodatkowy kurs robić. Jakby się to czymś różniło. o kurde 2800zł za 31 dni po 8h a robota odpowiedzialna jak cholera kumpel ma etat jako ratownik ale ma zmiany po 12h i w wolne dni jeszcze uczy dzieci także 2 wypłaty ma No lekcja prywatna godzina 50pln.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Biczu bierze Król jutro finał? myślę że tak będą emocje od rana
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,149 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,149 Likes: 9 |
dobra ostatni raz francuska jak nie wejdzie, rennes po 1x @ 2.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Czysto sentymentalnie. Nie jestem wielkim fanem tenisa. Ale bardzo bym chciał żeby wygrał. Należy mu się jak nikomu innemu. Następnej szansy może nie być.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
ale to jako ratownik poza wypadami w morze ? kumpel jest ratownikiem ale robi na krytym basenie głównie jedynie w sezonie na otwartym... był kilka lat temu nad morzem to mówi, że ciężko ludzi w chuj ciepło jak jest to też robi swoje no ale za spanie nikt nie zapłaci trzeba dymać  Kretol jako ratownik w zeszłym roku płacili na plaży 2800. Ale za 31 dni w miesiącu. Po 8h. U na s na basenie to płacą 10-12zł h. Ja chcę zrobić ratownika a później trenera pływania. Wiecznie za rybaka nie będę robił.Śmieszne jest to że mam ratownika morskiego. A na wodnego muszę dodatkowy kurs robić. Jakby się to czymś różniło. to w lutym musisz trzasnąć 24 nadgodziny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Biczu bierze Król jutro finał? myślę że tak będą emocje od rana o której zbiórka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dobra ostatni raz francuska jak nie wejdzie, rennes po 1x @ 2.45 widzisz rymo jak cię od zagłady uratowałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Biczu bierze Król jutro finał? myślę że tak będą emocje od rana o której zbiórka ? 9-29
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Rafa jak by trzymał wysoki poziom to ma szansa na RG jeszcze chociaż nie dałbym na to nawet 10zł bo go po prostu nie lubię i kibicuje żeby przegrał dla Rogera drugiej takiej nie widzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu bierze Król jutro finał? moim zdaniem tak a +1.5 na Feddexa to pewniaczek a kurs dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
ja jutro chyba podczas meczu totalnie się odcinam i oglądam tylko tenis a nie forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Rymo myślę że Rennes coś ukłuje. A to powinno do remisu wystarczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
o kurwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Biczu bierze Król jutro finał? moim zdaniem tak a +1.5 na Feddexa to pewniaczek a kurs dobry w przypadku remisu na kiedy jest planowana powtórka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,149 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,149 Likes: 9 |
dobra ostatni raz francuska jak nie wejdzie, rennes po 1x @ 2.45 widzisz rymo jak cię od zagłady uratowałem  Estoril 1
|
|
|
Link skopiowany do schowka