|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
a jak wrócisz to się tego Jacka napijesz, bo staruszek nie ma szans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Fechu może i bym poszedł ale od tamtej niedzieli może z 15 godzin spałem. Wolę walnąć whisky i spać niż się po kinach włóczyć. A LA Land to jakis musical czy romansidło. Ale oceny ma ma zajebiste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Fechu Twoja zona zna sie na kinie czy jara sie romasidlami? Bo chce isc na Sztuke kochania i zbieram opinie  Licze na obiektywna odpowiedz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu może i bym poszedł ale od tamtej niedzieli może z 15 godzin spałem. Wolę walnąć whisky i spać niż się po kinach włóczyć. A LA Land to jakis musical czy romansidło. Ale oceny ma ma zajebiste. No również słyszałem bardzo pozytywne opinie mimo, że musical wielu chłopa chwali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
raz poszedłem z żonką do opery to kimałem po 30 minutach aż mnie dziadzia jakiś budził 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu Twoja zona zna sie na kinie czy jara sie romasidlami? Bo chce isc na Sztuke kochania i zbieram opinie  Licze na obiektywna odpowiedz  A co ma do tego to czy moja żona jara się romansidlami do opinii na temat filmu, którego jeszcze nie widziała? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Fechu może i bym poszedł ale od tamtej niedzieli może z 15 godzin spałem. Wolę walnąć whisky i spać niż się po kinach włóczyć. A LA Land to jakis musical czy romansidło. Ale oceny ma ma zajebiste. No również słyszałem bardzo pozytywne opinie mimo, że musical wielu chłopa chwali. Na bank obejrzę. Z malzonką oczywiście. Widziałeś ten Włoski? http://www.filmweb.pl/film/Dobrze+się+kłamie+w+miłym+towarzystwie-2016-752725
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Fechu Twoja zona zna sie na kinie czy jara sie romasidlami? Bo chce isc na Sztuke kochania i zbieram opinie  Licze na obiektywna odpowiedz  A co ma do tego to czy moja żona jara się romansidlami do opinii na temat filmu, którego jeszcze nie widziała?  Jeblo mi sie, ze to Twoja zona w kinie, a tu malzonka TEO poszla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Fechu Twoja zona zna sie na kinie czy jara sie romasidlami? Bo chce isc na Sztuke kochania i zbieram opinie  Licze na obiektywna odpowiedz  Iti uwierz z każdego gatunku kina można wybrać coś zajebistego. Tylko trzeba dobrze szukać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ciekawe co robi teraz chudy ? obstawiamy a b c a. składa lampiony b. marszczy przy compie c. zmywa naczynia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Fechu może i bym poszedł ale od tamtej niedzieli może z 15 godzin spałem. Wolę walnąć whisky i spać niż się po kinach włóczyć. A LA Land to jakis musical czy romansidło. Ale oceny ma ma zajebiste. No również słyszałem bardzo pozytywne opinie mimo, że musical wielu chłopa chwali. Na bank obejrzę. Z malzonką oczywiście. Widziałeś ten Włoski? http://www.filmweb.pl/film/Dobrze+się+kłamie+w+miłym+towarzystwie-2016-752725 z włoskich to polecam jeszcze ten http://www.filmweb.pl/film/Jak+B%C3%B3g+da-2014-733211 całe kino co minutę w śmiech 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
dobry już kilka osób oglądało i każdy polecał ja też
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
Fechu Twoja zona zna sie na kinie czy jara sie romasidlami? Bo chce isc na Sztuke kochania i zbieram opinie  Licze na obiektywna odpowiedz  Iti uwierz z każdego gatunku kina można wybrać coś zajebistego. Tylko trzeba dobrze szukać. ja polecam Sully
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu Twoja zona zna sie na kinie czy jara sie romasidlami? Bo chce isc na Sztuke kochania i zbieram opinie  Licze na obiektywna odpowiedz  Iti uwierz z każdego gatunku kina można wybrać coś zajebistego. Tylko trzeba dobrze szukać. +1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|