Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#68556 11/09/2004 00:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Nowy sezon juz w pełnia z tymi handi lipa jesli chodzi Canbet. GB tez sie nie pali do ich wystawiania. Nie wiem czy za bardzo przegrywali??? Znacie jakiegos buka co wystawia takie handi na wiekszosc lig (wszyskie mecze) dzieki

Bonus: Unibet
#68557 13/09/2004 13:58
Dołączył: May 2003
Posty: 404
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 404
Fonbet ma ich calkiem spora oferte;

kiedys w Pinnacle istniala mozliwosc wyboru handicapu (sporo bylo 0:0) ale teraz ja zlikwidowali i jest tylko jeden

przylaczam sie do pytania

#68558 13/09/2004 19:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
przeciez samemu mozna sobie zbudowac takiego handicapa z kursów 1x2.

#68559 13/09/2004 19:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
Witam,
Jestem tu nowy i nie rozumiem jeszcze wielu mozliwosci w bukmacherce internetowej, wiec prosze o pomoc. Jak mam rozumiec taki rozpis handicapu i kiedy wygrywam? Powiedzmy, ze rozumiem 1 i 2, ale X to zupelnie... :eek:
1 -1.0 3.55
x +0.0 3.70
2 +1.0 1.75

Z gory dziekuje,
D.

#68560 13/09/2004 19:56
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Myślę, że sporo amerykańskich buków może to mieć w swojej ofercie. 5 dimes na przykład oferuje dwudrogowe Money Line na piłkę nożną, ale tylko na najmocniejsze ligi.

#68561 18/09/2004 14:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
Quote
Oryginalnie wysłał maksymdyzio:
[qb]Witam,
Jestem tu nowy i nie rozumiem jeszcze wielu mozliwosci w bukmacherce internetowej, wiec prosze o pomoc. Jak mam rozumiec taki rozpis handicapu i kiedy wygrywam? Powiedzmy, ze rozumiem 1 i 2, ale X to zupelnie... :eek:
1 -1.0 3.55
x +0.0 3.70
2 +1.0 1.75

Z gory dziekuje,
D.[/qb]
Właśnie też sie nad tym zastanawiam jak interpretować handicap X +0.0 ????
Czy odnosi się on tylko do remisu bramkowego czy do każdego? Bo jak do kazdego to nie opłaca sie stawiac na zwykłego X gdyz kurs zawsze jest niższy

#68562 18/09/2004 15:01
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Handicap 0 (DNB) mozna czesto zagrac w Sportingbet, Victor Chandler oraz czasami w Paddy Power i Eurobet.co.uk (Coral).

#68563 18/09/2004 15:39
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
Quote
Oryginalnie wysłał maksymdyzio:
[qb]Witam,
Jestem tu nowy i nie rozumiem jeszcze wielu mozliwosci w bukmacherce internetowej, wiec prosze o pomoc. Jak mam rozumiec taki rozpis handicapu i kiedy wygrywam? Powiedzmy, ze rozumiem 1 i 2, ale X to zupelnie... :eek:
1 -1.0 3.55
x +0.0 3.70
2 +1.0 1.75

Z gory dziekuje,
D.[/qb]
X w tym przypadku to zwyciestwo druzyny 1 dokladnie jedną bramką czyli np. 1-0, 2-1 itd

1 to zwyciestwo druzyny 1 wiecej niz jedna bramka

2 to zwyciestwo druzyny 2 badz remis


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, latajaca_holenderka, betowiec, aker), 3,231 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,806
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1