|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
no to mamy sprawę dla Antoniego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
poza tym z kim baja gra w niemieckiej? ogóry takie że aresenal tam to by po 5 w kazdym meczy ladowal pasibrzuch ma rację propsuję  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
no to mamy sprawę dla Antoniego... Tu chodzi o FAKTY. Rozumiem, że dla wielu to bez znaczenia czy chodziło o Jureckiego, Lijewskiego czy Szmala. Co za różnica. W sumie też co za różnica kto nie rozlicza się z zakładów forumowych ..Józef, Uve czy M@rcin. Who cares
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
To chyba go sobie wymyśliłeś, bo M.Jurecki nie miał takiej oferty mnie sie wydaje ze mniał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Hiszpanska > Angielska
Patrzac obiektywnie:
W angielskiej masz Big3 Czelsi Cioty MU - zespoly te od 2004 zdobywaly mistrza + kolejne 3 zespoly skladajace sie na BIG6 czyli Pool Arsenal Totki. 6 klasowych ekip, reszta sredniaki.
Hiszpanska - Big2 Barka Real ewentualnie mozna tu dorzucic Tico do Big3. A potem Sevka Villarreal Valencia do Big6 jak u Angoli?
W pucharach wiecej wygrywaja zespoly hiszpanskie - ostatnie 20lat LM wygrywaly angielskie kluby 4x a hiszpanskie 9x.
Lige Europy/Puchar Uefa - ostatnie 20lat angielskie 2x a hiszpanskie 8x.
Patrzac na reprezentacje Hiszpania dyma Anglie jak lysy z brazzers Sashe Grey w dupsko. pucharu UEFA to w to nie mieszaj. Angielskie klubu kłądą ciepłego chuja na ten pucharek to dla nich lepiej zająć choćby jedno czy dwa miejsca wyżej w lidze niż sie użerać z jakimiś wynalazkami z wypizdowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
To chyba go sobie wymyśliłeś, bo M.Jurecki nie miał takiej oferty mnie sie wydaje ze mniał. Marcin Lijewski miał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
To chyba go sobie wymyśliłeś, bo M.Jurecki nie miał takiej oferty mnie sie wydaje ze mniał. Marcin Lijewski miał brat Krzyska, on juz ze 2-3lata nie grywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
no to mamy sprawę dla Antoniego... Tu chodzi o FAKTY. Rozumiem, że dla wielu to bez znaczenia czy chodziło o Jureckiego, Lijewskiego czy Szmala. Co za różnica. W sumie też co za różnica kto nie rozlicza się z zakładów forumowych ..Józef, Uve czy M@rcin. Who cares fakty są inne ??? tym gorzej dla faktów... Truth is one
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
To chyba go sobie wymyśliłeś, bo M.Jurecki nie miał takiej oferty mnie sie wydaje ze mniał. Marcin Lijewski miał brat Krzyska, on juz ze 2-3lata nie grywa. coś Ty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jesli gra to nie byłem tego swiadomy, myslałem ze po kontuzjach juz out od handballu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Bazyla pewnie zaskoczyło, że to brat Krzyśka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
michał jurecki miał propozycje gry w katarze od tych szejkowych alfonsów, ale odmówił, i takich ludzi sie bardzo szanuje PROPOZYCJE miał Marcin Lijewski o czym sam mówił ale odmówił i jest out z handballu jak mówiłes.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Bazyla pewnie zaskoczyło, że to brat Krzyśka.  to ojciec i syn przeciez jak duszebajewowie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
obecnie krychowiak nie zasługuje na gre w pierwszej 11 tak silnej reprezentacji jaka obecnie jest Polska A kto jest lepszy w jego miejsce ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
obecnie krychowiak nie zasługuje na gre w pierwszej 11 tak silnej reprezentacji jaka obecnie jest Polska A kto jest lepszy w jego miejsce ? ten kto bedzie grał regularnie w klubie z pozytywnym skutkiem, a ile teraz sportowo jest warty krychowiak, jak on nie gra wogóle. juz wole mąke zdecydowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
ciekawe czy te chinskie pieniadze okaza sie tyle samo warte co swego czasu ruskie pertodolary?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Nawet wloska wydaje sie silna jak sie wypisze kilka znanych klubow:
Juve, Milan, Inter, Fiorentina, Napoli, Roma, Lazio... i parme wygrzebac z 3ligi USM 98 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
obecnie krychowiak nie zasługuje na gre w pierwszej 11 tak silnej reprezentacji jaka obecnie jest Polska A kto jest lepszy w jego miejsce ? ten kto bedzie grał regularnie w klubie z pozytywnym skutkiem, a ile teraz sportowo jest warty krychowiak, jak on nie gra wogóle. juz wole mąke zdecydowanie to ja wolę kryche bez ogrania niż mączyńskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
zdecydowanie krychowiak nawet bez jednej nogi jak mączyński nawet w formie w której nigdy nie był 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|