|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
podobno moze jedna osoba miec az 5nr to jest jakieś ograniczenie? z jakiej racji? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
na allegro kupujesz za 10-20 złotych zarejestrowaną kartę to samo pod carefourem na wileńskim stoją żule i za flaszkę przy tobie rejestrują za flaszke, a wystarczy przeciez na siebie  jak latasz z towarem to chyba na siebie karty nie zarejestrujesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
podobno moze jedna osoba miec az 5nr to jest jakieś ograniczenie? z jakiej racji?  Państwo wolności i swobód obywatelskich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
podobno moze jedna osoba miec az 5nr kto ci naopowiadał takich bzdur ?  w T-Mobile, Heyah oraz Orange można zarejestrować do 20 kart na jedną osobę fizyczną i do 100 numerów na firmę. Inaczej jest w Play, gdzie nie ma ograniczeń co do ilości rejestrowanych przez jedną osobę kart, ale bonus za rejestrację przysługuje maksymalnie do 10 kart SIM. Z kolei w Plusie osoba indywidualna może pobrać bonus tylko za rejestrację pięciu kart prepaid. Również w tuBiedronka i Virgin Mobile wolno zarejestrować dowolną liczbę kart prepaid. - W Virgin Mobile nie ma ograniczeń. Jedna osoba czy reprezentant firmy może zarejestrować na swoje dane dowolną liczbę kart SIM, pod warunkiem wykorzystywania tych kart zgodnie z regulaminem – wyjaśnia Mikołaj Ziemski z obgługującej VM agencji Multi PR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
na allegro kupujesz za 10-20 złotych zarejestrowaną kartę to samo pod carefourem na wileńskim stoją żule i za flaszkę przy tobie rejestrują za flaszke, a wystarczy przeciez na siebie  jak latasz z towarem to chyba na siebie karty nie zarejestrujesz  wtedy tak, ja nie latam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kuwa 2.6 było że lublana ugra seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
kuwa 2.6 było że lublana ugra seta  promocja. Skra gra taką padake w LM że szok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja tez nie latam daje tylko przykład 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
podobno moze jedna osoba miec az 5nr kto ci naopowiadał takich bzdur ?  w T-Mobile, Heyah oraz Orange można zarejestrować do 20 kart na jedną osobę fizyczną i do 100 numerów na firmę. Inaczej jest w Play, gdzie nie ma ograniczeń co do ilości rejestrowanych przez jedną osobę kart, ale bonus za rejestrację przysługuje maksymalnie do 10 kart SIM. Z kolei w Plusie osoba indywidualna może pobrać bonus tylko za rejestrację pięciu kart prepaid. Również w tuBiedronka i Virgin Mobile wolno zarejestrować dowolną liczbę kart prepaid. - W Virgin Mobile nie ma ograniczeń. Jedna osoba czy reprezentant firmy może zarejestrować na swoje dane dowolną liczbę kart SIM, pod warunkiem wykorzystywania tych kart zgodnie z regulaminem – wyjaśnia Mikołaj Ziemski z obgługującej VM agencji Multi PR. 20kart w tmobile, no niezle
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
u Obraniaków po gola @ 2,20  Czyli gdzie? Bo nie wiem gdzie on teraz gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w niektórych urządzeniach np nawigacjach tom tom masz kartę sim w środku do pobierania aktualizacji i informacji o korkach pomyśl co taka firma musiała by zrobić przez takie głupie ograniczenie ilości kart  karty są w bardzo wielu miejscach w windach np LINK [ niebezpiecznik.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
z drugiej strony wieksza swoboda ze moze jedna osoba fizyczna az 20nr zarejestrowac na siebie, wiadomo ze taka osoba na siebie wiele nr rejestruje a posiadaczem tych numerow jest wiele innych osob
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Biczyk gdzie dziś bomba w superofercie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk gdzie dziś bomba w superofercie? Hull na miękko wchodzi kurs@16
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
ustawa anty terrorystyczna trochę im nie pykła i tak wszyscy szemrani używają whats upów signali i mesendzerów  pamiętam czasy jak z dilerem się umawiało przez gadu-gadu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
z drugiej strony wieksza swoboda ze moze jedna osoba fizyczna az 20nr zarejestrowac na siebie, wiadomo ze taka osoba na siebie wiele nr rejestruje a posiadaczem tych numerow jest wiele innych osob Nie wiem jak inni, ale ja na siebie nie rejestrowałbym karty jakimś szemranym typom  chociaż niektórzy za flaszkę może i to mogą zrobić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ustawa anty terrorystyczna trochę im nie pykła i tak wszyscy szemrani używają whats upów signali i mesendzerów  pamiętam czasy jak z dupami się umawiało przez gadu-gadu i przychodził wieloryb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Biczyk gdzie dziś bomba w superofercie? Hull na miękko wchodzi kurs@16 chciałbyś  dziś meniu izik 2/3:0 predzej cioty sprzedadzą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
Grosik dziś 2 bramki i asysta
|
|
|
Link skopiowany do schowka