|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dla mnie polsat to porażka ja lubię kopaną hokej i nba , polsat nie ma z tego nic NHL i NBA ma bet, a kopana jest dla hmmmmmm.... zapaleńców. mecz sie konczy 0-0 i 2h psu w dupe. dobry masz wzrok jak oglądasz w Becie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kutasy kuszO
sąsiad daje 100 zł za lodzika
a sze zakłf korpo za wypięcie tyłka bez ryzyka 115 zł
i co teraz do smudy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
bazyl ja nie oglądam tych meczy e-sport ale czytałem gdzieś, że często tam sytuacje się odmieniają i można fajne kursy połapać na obie strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
bazyl ciula bety po 30k a ogląda mecze w okienku na 1/10 monitora bo szkoda mu kilka złotych na TV ?  wykup sobie chociaż weeb.tv albo wizję.tv wiem wiem Biczu nie popiera płacenia za piracki sygnał ale za 20zł nie jest to złe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 co kto lubi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
canal plus mam od zarania
jeszcze jak bundesliga tam była i Borek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Top Canal WizjaTV 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
hehe szkoda wzroku bazyla co ma się chłop męczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
hehe szkoda wzroku bazyla co ma się chłop męczyć  on sie takim wielkim bebzonem nie przejmuje a ty się o jego oczy troszczysz  daj spokój kretol
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
hehe szkoda wzroku bazyla co ma się chłop męczyć  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
hehe szkoda wzroku bazyla co ma się chłop męczyć  on sie takim wielkim bebzonem nie przejmuje a ty się o jego oczy troszczysz  daj spokój kretol kurwa jaga leżącego się nie kopie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
co to bebzona bazyli to macie rację
wstyd się rozebrać przy kobiecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
dla mnie polsat to porażka ja lubię kopaną hokej i nba , polsat nie ma z tego nic NHL i NBA ma bet, a kopana jest dla hmmmmmm.... zapaleńców. mecz sie konczy 0-0 i 2h psu w dupe. dobry masz wzrok jak oglądasz w Becie  monitor od kompa mam pewnie wiekszy niz 90% tu osób telewizor 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
bazyl ciula bety po 30k a ogląda mecze w okienku na 1/10 monitora bo szkoda mu kilka złotych na TV ?  wykup sobie chociaż weeb.tv albo wizję.tv wiem wiem Biczu nie popiera płacenia za piracki sygnał ale za 20zł nie jest to złe nie widze potrzeby placenia dwa razy za te same rzeczy, mam jedna tv i nie bede brał drugiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Widze, ze dzis szanowne towarzystwo robi szydere z bazyla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Rysiek... Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego samego wniosku. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka. W tym momencie otwierają się drzwi i wchodzi Rysiek... Super przystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym słowem bóstwo. Facet w szafie myśli: "Muszę przyznać, że ten Rysiek to ma klasę!". Rysiek zdejmuje powoli koszulę i spodnie, a na nim stylowe ciuchy, najmodniejsze i najdroższe w tym sezonie. Facet w szafie myśli: "szlag, ale ten Rysiek, to jednak jest zajebisty!". Rysiek kończy się rozbierać od pasa w górę, a tu na brzuchu mięśnie krateczka-kaloryfer, wysportowany, a klatka jak u gladiatora. Facet w szafie myśli: "ten Rysiek, to ekstra gość!". Rysiek zdejmuje super-trendy bokserki, a tu penis cudowny - pierwsza klasa. Facet w szafie myśli: "O żesz ty, Rysiek jest rewelacyjny" W tym momencie żona zdejmuje koszulę nocną i pojawia się ciało z cellulitisem, obwisłe piersi, rozstępy... Facet w szafie myśli: "Ja pie...! Ale wstyd przed Ryśkiem".
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|