Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#68584 03/12/2004 17:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
wie ktos jak wyglada rzecz...jesli wplacam z inteligo karta visa elctron do buka to potem moge wygrana odebrac podajac ten sam nr karty.nie ma zadnych blokad wowczas.podobno to jakas nowa opcja(tak mi cos tlumaczyl na live chatcie ze sportingbetu

Bonus: Unibet
#68585 03/12/2004 18:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Quote
Jest wyjatkiem bo tylko on wymaga drugiej strony karty kredytowej z poufnem kodem CVV2..to jak by chciano od was przeslania mailem kodu PIN...idealny mlyn na wode dla hackerow..przejmuja waszego maila i maja wszystko....lacznie z kodem CVV2.

Poza tym bzdurne wymaganie przesylania rachunkow, jak mam zlecenia stale to co?

Krotko mowiac unikajcie tego buka i nie wysylajcie mailami skanu rewersu karty z kodem CVV2...hackerzy tylko na to czekaja...

A Sportingbet lepiej by zalozyl konto w polskim banku a nie wychodzil przed szereg..od roku kolo z polskiego supportu mowi ze konto bedzie "wkrotce"...i jakos nie moga zalozyc...
a konta innych bukow wyrastaja w polskich bankach jak grzyby po deszczu...

Inne buki wymagaja tylko pierwszej strony karty i dowodu tozsamosci...a nie rewersu z kodem poufnym CVV2 i jakis bzdurnych rachunkow...

Dla mnie ta decyzja Sportingbetu to wykopanie sobie grobu...pomijam archaiczna strone www...gorsza [..gorsza] ma chyba tylko Profesjonal i brak konta w polskim banku.

Pozdrawiam
Roman

sprawa wyglada tak,ze takich rzeczy jak podanie im dokumentow dotyczy tylko wtedy jesli dokonujesz wyplaty na inne konto bankowe anizeli wplacales srodki.jesli np dokonales wplaty z inteligo(visa electron) to mozesz spokojnie wyplacic kase ze sportingbetu na ten sam nr konta.(bez czekania tych 30dni i wysylania scanow)

pozdrawiam

#68586 03/12/2004 18:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
ja tylko dodam że zasilałem konto z MoneyBokers, i przy wypłacie nie miałem żadnych problemów,kasa po paru godzinach spowrotem na koncie

#68587 05/12/2004 15:09
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
[/quote]

sprawa wyglada tak,ze takich rzeczy jak podanie im dokumentow dotyczy tylko wtedy jesli dokonujesz wyplaty na inne konto bankowe anizeli wplacales srodki.jesli np dokonales wplaty z inteligo(visa electron) to mozesz spokojnie wyplacic kase ze sportingbetu na ten sam nr konta.(bez czekania tych 30dni i wysylania scanow)

pozdrawiam [/quote]

NIEPRAWDA !!!
Wpłacałem kartą VISA Inteligo i chcę wypłacić na to samo konto do którego mam kartę i cały czas każą mi wysłać te dokumenty i skany karty. Te skany to też jakaś totalna bzdura - pieniądze już dawno są z mojego konta zdjęte i na pewno zaksięgowane w Sportingbecie więc wiadomo że z moją kartą jest wszysto ok.
Trudno - zaczekam jeszcze te 10 dni.

#68588 05/12/2004 15:21
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A czy pisanie do ich supportu nie skutkuje?

#68589 05/12/2004 15:58
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
No skutkuje - przesyłają mi tę regułkę którą zacytowałem gdzieś z 10 postów wyżej ...

#68590 05/12/2004 21:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Quote
[/quote]

sprawa wyglada tak,ze takich rzeczy jak podanie im dokumentow dotyczy tylko wtedy jesli dokonujesz wyplaty na inne konto bankowe anizeli wplacales srodki.jesli np dokonales wplaty z inteligo(visa electron) to mozesz spokojnie wyplacic kase ze sportingbetu na ten sam nr konta.(bez czekania tych 30dni i wysylania scanow)

pozdrawiam

NIEPRAWDA !!!
Wpłacałem kartą VISA Inteligo i chcę wypłacić na to samo konto do którego mam kartę i cały czas każą mi wysłać te dokumenty i skany karty. Te skany to też jakaś totalna bzdura - pieniądze już dawno są z mojego konta zdjęte i na pewno zaksięgowane w Sportingbecie więc wiadomo że z moją kartą jest wszysto ok.
Trudno - zaczekam jeszcze te 10 dni. [/quote]

a dodales info ze wyplata ma byc zlecona na karte?
Mazur : Proszę wypełnić formularz tak jakby zlecała Pani wypłatę
przelewem, proszę dopisać tam gdzie podaje Pan dane banokowe, że
wypłata ma zostać zlecona na kartę.

tak napisal na live chatcie..to nawet tam w bambuko leca?

Mazur : jeżeli chce Pan wypłacić przelewem na swoje konto Inteligo
wówczas należy wysłać dokumenty albo poczekać 30 dni, możliwy jest
zwrot na kartę, któr¹ zostało zasilone konto bez wymaganych
dokumentów. jest to nowa opcja wprowadzona tydzień temu.

to tyle..hmm ..a co innym na tym live chatcie mowia?

pozdrawiam

#68591 06/12/2004 22:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
Dziwna sprawa.
Chodzi mi o promocje 20 euro.
W czwartek wyslalem e-maila do supportu do kiedy trwa promocja ,dostalem odpowiedz, ze do 6 grudnia. Dzis znowu przeslalemzapytanie w zwiazku z tym iz reklama promocyjna dalej im sie tam swieci to odpisali ,ze do odwolania ,ale prawdopodobnie do konca grudnia.

To co Oni sobie sami tak z dnia na dzien praktycznie zmieniaja zdanie

#68592 09/12/2004 20:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
W zwiazku z tym iz zamierzam wplacic kase do sportingbet mecze Ich roznymi pytaniami, poki co narazie przyznam support sportingbetu bardzo szybko odpowiada na e-maile co jest niewatpliwie duzym plusem. Mam nadziej ze jak juz wplace kase to sie odpowiedzi na e-maile nie zakoncza.
Poki co wkleje tutaj moje pytania ostatnio wyslane i odpowiedzie do supportu polskiego Sportingbetu, moze ktos skorzysta:

Witam.
Mam taka sytuacje:
1.) Posiadam eKONTO w mBanku w zlotowkach oczywiscie. Czy e-karta moge
zlozyc u Panstwa depozyt i czy dostane bonusa - chodzi mi o 20 euro?
2.) Jak to bedzie pozniej z ewentualna wyplata wygranej?? Zaznaczm iz
konto
w Sportingbet mam w euro.tzn chodzi mi o to czy pieniadze wroca na karte
czy
na konto bankowe i czy jesli na karte to nie tylko wartosc depozytu?
3.) Czy jest darmowa wyplata przelewem na konto bankowe ,jezeli konto w
banku mam w zlotowkach, a konto w Sportingbet w euro?? Bo te 2 ponizsze
cytaty z dzialu platnosci cos mi sie wydaje ze sobie przecza ,ale prosze
o
sprostowanie.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
"Przelewy bankowe - Każdy klient (konta w Euro, lub USD) ma prawo do
jednej
darmowej wypłaty przelewem w miesiącu (pokrywamy koszty przelewu).
Minimalna
kwota wypłaty 20 USD lub ekwiwalent w innej walucie"

"Przelew Bankowy

Jakich walut dotyczy Przelew Bankowy?

Euro (EUR)
Dostępne czeki
Przelew Bankowy kosztuje 20.00 EUR <------ O TO MI SIE ROZCHODZI
Czeki również dostępne"

"Czy są pobierane jakieś opłaty?
Czasami tak. Oferujemy, dla niektórych walut, jeden darmowy zwrotny
Standardowy Przelew Bankowy w miesiącu, jednakże we wszystkich walutach
oferujemy co najmniej jedną darmową metodę zwrotu środków. Dodatkowe
zwroty
w miesiącu w walutach, dla których oferujemy jeden darmowy zwrot w
miesiącu,
zostaną obłożone opłatą tak, jak sumy powyższe"
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

4.) Prosze mi rowniez powiedziec do kiedy jest wazna promocja 20 euro.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Jak narazie Wasz support pracuje najlepiej z kilku bukmacherow do ktorych
wysylam zapytania. Jak wspolpraca bedzie tak sie miala dalej dobrze to
najchetniej pieniadze wplace wlasnie do Panstwa. Trzymajcie tak dalej


ODPOWIEDZI ODPOWIEDZI ODPOWIEDZI ODPOWIEDZI

itamy serdecznie,

Dziękujemy za przesłaną wiadomość, przepraszamy za zwłokę w odpowiedzi na
Pana pytania.

Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na Pana Pytania:

1) Jak najbardziej może Pan złożyć depozyt ekartą mbanku i otrzymać od
nas
bonus, z tym że przy rejestracji proszę wybrać walutę EURO lub USD u nas
na
koncie. Bonus przy wpłacie kartą dodawany jest automatycznie.

2,3) Wypłatę może Pan zlecić na swoje konto bankowe w PLN (bank
przewalutuje
otrzymane od nas Euro) lub za pomocą karty (całość stanu konta, owa
możliwość wypłaty jest dostępna od tygodnia). Przy wypłacie przelewem,
potwierdzamy informację, że może Pan liczyć na jeden darmowy przelew w
miesiącu (min. wypłaty 20 USD lub równowartość w innej walucie)

4) Nie znamy daty zakończenia promocji 20 Euro, będzie trwała do
odwołania.

#68593 09/12/2004 20:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
UWAGA ODPOWIEDZI 2,3:

WYPLATE MOZE PAN ZLECIC ZA POMOCA KARTY - CALOSC STANU KONTA,OWA MOZLIWOSC WYPLATY JEST DOSTEPNA OD TYGODNIA

To chyba dobra wiadomosc ,ciekawe jak to w prakty ce bedzie dzialac

#68594 11/12/2004 09:49
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Szanowni forumowicze, mam pytanie odnośnie rozliczania zakladów na ligę NBA.Czy w SB są remisy w tej lidze czy może wynik jest liczony razem z dogrywką czyli nie ma remisow.

#68595 11/12/2004 10:54
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
nie ma remisów, wynik liczy się razem z dogrywką

#68596 11/12/2004 10:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Dzięki wielkie.

#68597 12/12/2004 22:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
qrwy ze sportingbetu nie dali zwrotu za przerwany mecz z sociedad tylko potraktowali mi zakłady jako przegrane.
Zaczynam miec wrazenie ze rozpatrują sporne sytuacje tak jak im pasuje
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#68598 12/12/2004 22:52
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
qrwy ze sportingbetu nie dali zwrotu za przerwany mecz z sociedad tylko potraktowali mi zakłady jako przegrane.
Zaczynam miec wrazenie ze rozpatrują sporne sytuacje tak jak im pasuje
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


a jak z expekt i baw ?

#68599 12/12/2004 23:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
sportingbet ma w regulaminie jak byk napisane
"4.6 W przypadku piłki nożnej wiążącym dla zakładu wynikiem jest wynik po 90 minutach, czyli po regulaminowym czasie gry, wynik w dogrywce nie determinuje wniesionego zakładu. W przypadku zakładów amerykańskich na awans do następnej rundy lub zwycięstwo w pucharze, powtórki spotkań, dogrywka, czy rzuty karne są wiążące dla zakładu. "

Ze wynik po 90 minutach, nie ma zadnych podpunktow mowiacych co sie dzieje w przypadku przerwania spotkania czyli na 100% powinien byc zwrot.

Exspekt zaklady na real mzoe uznac za przegrane bo maja w regulaminie ze jezli rozpoczela sie 80 minuta to brany jest pod uwage aktualny wynik.

Centrebet zrobil zwroty.

#68600 12/12/2004 23:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
sportingbet ma w regulaminie jak byk napisane
"4.6 W przypadku piłki nożnej wiążącym dla zakładu wynikiem jest wynik po 90 minutach, czyli po regulaminowym czasie gry, wynik w dogrywce nie determinuje wniesionego zakładu. W przypadku zakładów amerykańskich na awans do następnej rundy lub zwycięstwo w pucharze, powtórki spotkań, dogrywka, czy rzuty karne są wiążące dla zakładu. "

Ze wynik po 90 minutach, nie ma zadnych podpunktow mowiacych co sie dzieje w przypadku przerwania spotkania czyli na 100% powinien byc zwrot.

Exspekt zaklady na real mzoe uznac za przegrane bo maja w regulaminie ze jezli rozpoczela sie 80 minuta to brany jest pod uwage aktualny wynik.

Centrebet zrobil zwroty.


zasady w expekt;
Spotkania piłki nożnej, muszą trwać co najmniej 80 minut, aby zostały uznane za ważne. Jeżeli to nie nastąpi, wszystkie zakłady zostają uznane za ważne i kursy są ustalone do 1.00


ale


Rezultat zdarzenia sportowego ustalony jest po rozegraniu regulaminowego czasu gry, wyłączając dogrywkę i rzuty karne, chyba że będzie to przedstawione inaczej.

#68601 13/12/2004 12:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7
Jak dla mnie wszystko jasne:

4.3 Wynik meczu (dotyczy wszystkich europejskich dyscyplin, poza piłką nożną) jest wiążący dla wniesionego zakładu, od momentu rozpoczęcia drugiej połowy spotkania. Przerwanie meczu przed tą granicą czasową spowoduje, że zakład zostanie uznany za nieważny, a wniesiona stawka zwrócona. W zakładach na piłkę nożną, mecz musi trwać co najmniej 80 minut, żeby wynik był wiążący dla zakładu. Odwiedź nasz dział Sporty amerykańskie, aby dowiedzieć się o szczególnych sytuacjach dotyczących powyżej opisanej sytuacji.

Przed wyzywaniem od qrew zacznijcie czytać regulaminy ludzie co niektórzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#68602 13/12/2004 13:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Jak dla mnie wszystko jasne:

4.3 Wynik meczu (dotyczy wszystkich europejskich dyscyplin, poza piłką nożną) jest wiążący dla wniesionego zakładu, od momentu rozpoczęcia drugiej połowy spotkania. Przerwanie meczu przed tą granicą czasową spowoduje, że zakład zostanie uznany za nieważny, a wniesiona stawka zwrócona. W zakładach na piłkę nożną, mecz musi trwać co najmniej 80 minut, żeby wynik był wiążący dla zakładu. Odwiedź nasz dział Sporty amerykańskie, aby dowiedzieć się o szczególnych sytuacjach dotyczących powyżej opisanej sytuacji.

Przed wyzywaniem od qrew zacznijcie czytać regulaminy ludzie co niektórzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a ty co ze sportingbetu jesteś czy co?
Mecz wg federacji hiszpańskiej ma zostać dokonczony 5 stycznia, więc wynik powinien być nierozliczany.
Do dupy z taką zabawą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#68603 13/12/2004 14:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Buki przed tym sie zabezpieczaja tez. Wpisuja np ze na dokonczenie spotkania jest 24 czy 48 godzin. Przeciez nie beda czekac jezeli naprzyklad spotkanie ze srodka sezonu przerzuca po ostaniej kolejce do powtorzenia. Wszystko jest w porzadku jezeli wszelkie niejasnosci rozwiewa regulamin. Gorzej jak pozostawia mozliwosc interpretacji w obie strony.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1