Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 161 1 2 9 10 11 12 13 160 161
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
milan zboczeńcy już dwa redtjuby

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Kapustki jak bedzie remis to beda grac dogrywke czy od razu karne?

Dołączył: Feb 2017
Posty: 2
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2017
Posty: 2
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by pacyfista
gdzie są moderatorzy

kurwa człowiek po pracy 10 godzin na kolanach

a czyta takie brednie Benedykta
Biczu w końcu musi dostać kolor, monitorowałby porządek na quasi co najmniej 12h na dobę

Wy serio jesteście takie polskie imbecyle ? laugh

przecież co da zdjęcie jednego konta skoro za chwilę mogę mieć drugie ?

Ci modowie i admini chyba serio mają polski tok myślenia skoro nie dość że nie złamałem regulaminu to jeszcze mnie banują zamiast dać se spokój i odbanować stare konto żeby było normalnie

ale skoro wolą abym sobie szydery robił to nie ma problemu

w końcu takich co wygrywają banują i bukmacherzy i fora

a z was się admini i modowie śmieją bo wiedzą że trzeba was jebać ruchać i na was zarabiać!!!!!!!!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by iti
Kapustki jak bedzie remis to beda grac dogrywke czy od razu karne?

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
kolejne konto zarejestrowałeś? zal mi cie troszkę, takie smutne życie mieć żeby jego polowe spędzać na rejestrowaniu profili na forum na którym cie nikt nie chce

Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by iti
Kapustki jak bedzie remis to beda grac dogrywke czy od razu karne?

[Linked Image]


Dogrywka PANY !!!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,792
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,792
Likes: 10
Originally Posted by Warren
milan zboczeńcy już dwa redtjuby

było...

Originally Posted by burbon
spagetti @3,25 za dwa zyle..
dwie czerwone i
jest @1,79..
zaniepokojony jestem


Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by pacyfista
kolejne konto zarejestrowałeś? zal mi cie troszkę, takie smutne życie mieć żeby jego polowe spędzać na rejestrowaniu profili na forum na którym cie nikt nie chce


Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
bolonia 1 gol @1.8

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
nic nie będzie z tego kapustki
niech on spierdala z tego lesster

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,792
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,792
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
kolejne konto zarejestrowałeś? zal mi cie troszkę, takie smutne życie mieć żeby jego polowe spędzać na rejestrowaniu profili na forum na którym cie nikt nie chce

pacyfek...ignoruj
wszyscy ignorujmy..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Warren
nic nie będzie z tego kapustki
niech on spierdala z tego lesster

jaka tyg. u Bartosza?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Warren
nic nie będzie z tego kapustki
niech on spierdala z tego lesster

Jak związał się z jakąś "panienką", która to proszę ja Ciebie nie dba o Niego, a tylko lansuje się goła! "we mediach" publicznych, to proszę później takie efekty są. Ten Krychowiak tak samo, związał się z dziewoją, która to nadmienia, że robi to co każda kobieta powinna czyli interesuje się odzieniem i modą, to tak samo - gdzieś tam we ligach 4 gra.

A proszę Robert Lewandowski małżonkę porządną ma, robotna, bo sama działalności rozliczne prowadzi to i na zachodzie robotę stałą znalazł w dość dobrym klubie. Ten tenisista Federer też małżonkę ma rodzinną, co za nim jest to i jakiś turniej ostatnio wygrał w paletki!

ps. i nie ma znaczenia, że żona Lewandowskiego jest nieładna.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Bartek mógłby do Werderu przejść

chociaż nie wiem czy miałby miejsce w 18 nastce

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354
Mahrez zmienil tego Kapusniaka

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Warren
nic nie będzie z tego kapustki
niech on spierdala z tego lesster

jaka tyg. u Bartosza?
dobra ale to zaraz bedzie coca cola
pewno 5-7 melonów pln rocznie
[Linked Image]

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by pacyfista
Bartek mógłby do Werderu przejść

chociaż nie wiem czy miałby miejsce w 18 nastce
Latem pewnie kierunek holenderski lub belgijski

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
celta to są parchy wyeliminować real, żeby odpaść z alaves smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Warren
nic nie będzie z tego kapustki
niech on spierdala z tego lesster

Jak związał się z jakąś "panienką", która to proszę ja Ciebie nie dba o Niego, a tylko lansuje się goła! "we mediach" publicznych, to proszę później takie efekty są. Ten Krychowiak tak samo, związał się z dziewoją, która to nadmienia, że robi to co każda kobieta powinna czyli interesuje się odzieniem i modą, to tak samo - gdzieś tam we ligach 4 gra.

A proszę Robert Lewandowski małżonkę porządną ma, robotna, bo sama działalności rozliczne prowadzi to i na zachodzie robotę stałą znalazł w dość dobrym klubie. Ten tenisista Federer też małżonkę ma rodzinną, co za nim jest to i jakiś turniej ostatnio wygrał w paletki!

ps. i nie ma znaczenia, że żona Lewandowskiego jest nieładna.
laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by krecik1988
celta to są parchy wyeliminować real, żeby odpaść z alaves smile


przecież jest 0-0, tak jak w pierwszym meczu smirk

Strona 11 z 161 1 2 9 10 11 12 13 160 161

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, burbon, rafal08, aker, forty, Lukasz111, Akhu, rymoholik, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,699 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1