|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
galata nawet x nie wyciągneła ... szmata jedna czytałeś co pisał Akagi o galacie i pucharach ? nie, musiałem przeoczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,753 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,753 Likes: 10 |
![[Linked Image from priorads.com]](https://priorads.com/wp-content/uploads/2013/10/3319_Kate-Beckinsale_TR-WEB800px.jpg) do Aniston i Mendez nie ma co porównywać bo to ekstraklasa; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Dlaczego ten Bartkowski od was nawet na ławce się nie znalazł? Wygląda na to, że ławka jest zbyt krótka dla niego, Cywka grał cały okres przygotowawczy na prawej obronie, wczoraj zagrał solidnie i raczej nie odda prędko miejsca Myślałem, że będzie alternatywą w tym meczu na lewą bo Sadlok miał nie grać, ale tutaj przed nim jest ten nowy Chorwat, dlatego w ustaw ligę można go sprzedawać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Jak wczoraj Legia się pokazała? Jak szanse z Ajaxem?
Ogląda ktoś może holenderską?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ten Cywka co robił przekręty na Forum ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jak wczoraj Legia się pokazała? Jak szanse z Ajaxem?
Ogląda ktoś może holenderską? słabo wczoraj Legia grała jak zagrają tak z we czwartek to handicap murowany ten niecik to straszne drewno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
ten Cywka co robił przekręty na Forum ?  ten sam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
dzień dobry
potwierdzam, Legia wczoraj nic szczególnego nie zagrała
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Wygląda na to, że ławka jest zbyt krótka dla niego, Cywka grał cały okres przygotowawczy na prawej obronie, wczoraj zagrał solidnie i raczej nie odda prędko miejsca
Myślałem, że będzie alternatywą w tym meczu na lewą bo Sadlok miał nie grać, ale tutaj przed nim jest ten nowy Chorwat, dlatego w ustaw ligę można go sprzedawać Dzięki, wypieprzyć to go trzeba, ale nie ma kogo kupić za niego bo tani jak barszcz jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ten Cywka co robił przekręty na Forum ?  ten sam  daleko zaszedł skubaniutki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
ten Cywka co robił przekręty na Forum ?  coś więcej na temat przekrętów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dzień dobry
potwierdzam, Legia wczoraj nic szczególnego nie zagrała za tydzień nikt nie będzie pamiętał co Legia grała tylko że wygrała a i jeszcze kibice po drodze się zabawili z Akerowymi chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dzień dobry
potwierdzam, Legia wczoraj nic szczególnego nie zagrała chudy była szansa na remis szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ten Cywka co robił przekręty na Forum ?  coś więcej na temat przekrętów? no robił je taki jeden Cywka wyjebał kilkunastu inwestorów z różnych forumów bukmachersko pokerskich oferował jakieś intratne wymiany waluty czy tam huj wie czego a pelikany łykały
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
To był Cylka kurwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Dzięki, wypieprzyć to go trzeba, ale nie ma kogo kupić za niego bo tani jak barszcz jest  To fakt, wydawał się promocją, będzie trzeba wziąć jakiegoś Byrtka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
o cie Florian a myślałem że Cywka no zakochany jestem w huj żeby takie dwa błędy ze strony warenna w jednym dniu to ja nie widzę innej możliwośći
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
ten Cywka co robił przekręty na Forum ?  coś więcej na temat przekrętów? no robił je taki jeden Cywka wyjebał kilkunastu inwestorów z różnych forumów bukmachersko pokerskich oferował jakieś intratne wymiany waluty czy tam huj wie czego a pelikany łykały 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
dzień dobry
potwierdzam, Legia wczoraj nic szczególnego nie zagrała za tydzień nikt nie będzie pamiętał co Legia grała tylko że wygrała a i jeszcze kibice po drodze się zabawili z Akerowymi chyba o co chodzi bo nie w temacie jestem??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|