|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli masz amerykańskie IP (jak to się stało?) to tego typu wiadomość będzie się pojawiała i nie będziesz mógł obstawiać.
Koniecznie zmień na polskie IP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Lozano, ja tak mialem kiedys. Pojawil mi sie na minute ten komunikat a potem wszystko wrocilo do normy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
problem może być tej natury,że sieć z której korzystasz przy dostępie do netu, może używać proxy.. aby sprawniej wyszukiwać połączenia, w ten sposób trafiasz na usa. Tak przynajmniej mi sie wydaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Na pewno zostało to rozliczone tak jak wskazuje wynik. Był krecz Hantuchowej czyli rozliczyli to jako przegraną Hantuchowej czy jako zwrot ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jaki był dokładny wynik? Wydawało mi się, że widziałem kompletny wynik pojedynku z Sharapovą (3 zakończone sety)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Jaki był dokładny wynik? Wydawało mi się, że widziałem kompletny wynik pojedynku z Sharapovą (3 zakończone sety)? Nie grała z Szarapową tylko z E.Vesniną. na live jest tylko wynik: D. Hantuchova - E. Vesnina 3-4 i awans do dalszej rundy Vesniny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Czy ktos moglby zerknac na wyniki hokeja w szwecji na gamebookers ? Wydaje mi sie ze cos im sie pomieszalo przez co stracilem kupe kasy :/ Zadne wynik z 8 meczy sie nie zgadza z tymi ktore podala oficjalna strona http://www.swehockey.se/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Jeszcze dodam ze w ich serwisie "Wyniki na żywo" maja poprawne wyniki a kupon rozliczaja jakimis wynikami z dupy wzietymi :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kidd, jeśli był krecz to są zwroty.
kabanos, w każdej chwili ktoś to naprawi, o ile już tego nie zrobili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Zgadza sie, juz naprawione. Ale czlowiek sie tylko stresuje przez nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
Czy mógłby ktoś powiedzieć gdzie znaleść gotowy formularz do wplat przy pomocy MB.w ty buku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
kaban0s, jakaś laska pewnie źle wpisała wynik i ktoś musiał to poprawić. Przy tysiącach spotkań z różnych dyscyplin takie rzeczy się zdarzają. Natomiast nigdy nie ma co się stresować bo zawsze masz 100% pewność, że prawidłowy wynik będzie decydujący.
Ajem, jeśli wpłacasz przez MB to musisz to zrobić poprzez stronę GB, nie ma nic prostrzego. Zaloguj się w GB, kliknij na dole strony na "Wpłaty", wybierz Moneybookers i postępuj według instrukcji.
Pamiętaj tylko, że adres email w profilu konta w MB oraz GB musi się zgadzać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Mam pytanie odnosnie pokera w Gamebookers, czy mozliwy jest transfer z konta w Gamebookers do pokera w PartyPoker?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W tej chwili nie jest to jeszcze dostępne. Dopiero po nowym roku będzie wspólne konto, z którego będzie można zarówno obstawiać zakłady jak i grać w pokera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Rozmyślałem o powrocie do GB, ale nie ma do czego wracać..
- rzadko zdarza się aby jakiś buk miał niższe kursy niż bwin - kurs pomiędzy GB a bf to różnica .03 i to nie osobne przypadki! - oferta wręcz tragic Gzna (tenis)
Conrad przetrzep tam kogo trzeba, bo mimo wszystko miałem dobre wspomnienia z GB, ale teraz to jest jakaś przepaść, może od nowego roku wróca na swój poziom..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
dlaczego nie ma w ofercie tenisowej challengerow ? ani jakos debli nie widze, co tam sie stalo ? wroce te zaklady ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no właśnie też o tym ostanio myślałem, zawsze była możliwość grania debli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
a mnie spotkała miła niespodzianka ze strony gb. Mianowicie dzisiaj 27 urodziny i dostałem bonus w postaci zwrotu 27% stawki za pierwszy postawiony kupon do 10 dni. Gram już unich jakis czas tak więc miły prezent z ich strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
GB dokładny wynik w 1secie rolicza jeśli w 2secie nastąpił krecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Z tego co wiem to tak. W piłce wynik w przerwie jest ważny nawet jeśłi mecz zostanie przerwany w II połowie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|