Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#686428 31/10/2006 19:28
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
To ja mam pytanie odnośnie całego meczu w tenisa, jeśli krecz nastąpił w 3secie, to jak to jest rozliczane?

Bonus: Unibet
#686429 31/10/2006 20:03
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zakłady na zwycięstwo sa anulowane jeśli nastąpi krecz w meczu (bez względu który set).

#686430 31/10/2006 21:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
zlozylem nowe konto znajomej, i jestem pewien ze wybralem nasza 'zlota' walute. a wplata pokazuje mi sie w euro?? nie maja juz swojego konta w bph??

#686431 31/10/2006 22:07
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W tej chwili nie można dokonywać wpłaty w PLN na polskie konto. Dane dotyczące nowego polskiego konta pojawią się jeszcze w tym tygodniu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686432 01/11/2006 06:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
Miałem dostać prezent 27% wartości zakładu z okazji że miałem urodziny postawiłem 2xpo 150zł i bonus ,miał byc dopisany w nocy jakieś 40zł a tu nic.Duży "-" dla tego buka, sami wysyłają maila a potem się z tego nie wywiązują....

#686433 01/11/2006 08:07
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
wiecie moze by gb przedluzylo oferte dal nowych klientow 20 euro cashback ?

#686434 01/11/2006 09:12
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Gamebookers dziś pracuje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bety z MŚ kobitek w siatce nie rozliczone od 3h...

#686435 01/11/2006 09:13
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
tyszanin - zamiast z góry wieszać psy na firmie może lepiej napisałbyś grzecznego maila do ich supportu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Smutna jest sytuacja że wielu ludzi na forum wypisuje nawet po kilka postów krytykujących jakąs firme "ze to,za tamto" ale nie pofatygują się najpierw napisac do supportu i wyjaśnic sprawę. Naprawde łatwiej pisać "wypracowania" na forum niż napisać kilka słów do supportu buka i mieć problem z głowy??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#686436 01/11/2006 09:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
A mnie wkurza w GameBookers brak oferty na deble w tenisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Przez co jestem niejako "zmuszony" grać w Bwin ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Conrad - miałeś się dowiedzieć jak długo jeszcze?

pzdr)

#686437 01/11/2006 10:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
jedyny bonus jaki oferje aktualnie gb to cashback?? nie ma promocji jesli chodzi o pierwsza wplate??

#686438 01/11/2006 10:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
Quote
tyszanin - zamiast z góry wieszać psy na firmie może lepiej napisałbyś grzecznego maila do ich supportu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Smutna jest sytuacja że wielu ludzi na forum wypisuje nawet po kilka postów krytykujących jakąs firme "ze to,za tamto" ale nie pofatygują się najpierw napisac do supportu i wyjaśnic sprawę. Naprawde łatwiej pisać "wypracowania" na forum niż napisać kilka słów do supportu buka i mieć problem z głowy??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />


napisałem do nich i dopiero po 6h raczyli dopisać kase, masz racje z wieszaniem psów ale jak pisza w mailu że kase dopiszą o 23:59 to niech tak zrobią a nie człowiek potem się zastanawia czy nie robia z niego wała.W gb przez okres 3miesięcy wyciągneło się ładnych pare tysięcy, teraz troszke gorzej, dodali kase tak więc cofam co napisałem w poprzednim poście
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#686439 01/11/2006 11:07
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Quote
jedyny bonus jaki oferje aktualnie gb to cashback?? nie ma promocji jesli chodzi o pierwsza wplate??

Jest jeszcze jedna promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Po zarajestrowaniu się nie wpłacaj odrazu pieniędzy tylko poczekaj kilka dni (3-4) aż przyślą ci maila z informacją, że jeżeli wpłacisz do nich pieniądze w ciągu 2 tygodni, podwoją twój pierwszy depozyt do kwoty 20E. Sam z tego skorzystałem jakieś 2 tyg. temu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#686440 01/11/2006 14:08
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
nie mają już konta w polskim banku podobno blush <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />(

#686441 01/11/2006 17:25
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Działa im dziś support? Bo coś na maile nie reagują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#686442 01/11/2006 17:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Quote
Miałem dostać prezent 27% wartości zakładu z okazji że miałem urodziny postawiłem 2xpo 150zł i bonus ,miał byc dopisany w nocy jakieś 40zł a tu nic.Duży "-" dla tego buka, sami wysyłają maila a potem się z tego nie wywiązują....
to miałeś pecha,ja miałem urodziny 27 października i kilka minut po północy dopisali mi kaske ktorą obiecali w mailu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686443 02/11/2006 13:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415
czy wiadomo coś, kiedy pojawi się znów możliwość wpłaty na polskie konto i czy wogóle sie pojawi, bo niby ma być niby w tym tygodniu miało być, potem miał być 2.11 a jak nie było tak nie ma,

#686444 03/11/2006 12:14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
dalej nie maja konta w polskim banku, czyli jakbym chcial wyslac kase to i tak doszla by w przyszlym tygodniu czyli weekend zmarnowany. dobrze ze sa jeszcze ziemniaki.

#686445 03/11/2006 12:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
wlasnie, jak to wyglada jesli chodzi o kase n zagraniczne konto... gdzie wplacac, jakiej walucie, kiedy bedzie na koncie...

#686446 03/11/2006 13:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
a działa wpłata przez MB ? na Gamebookers?

#686447 03/11/2006 13:22
Dołączył: Oct 2006
Posty: 280
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 280
Quote
a działa wpłata przez MB ? na Gamebookers?

JAk najbardziej w 15 sek mas zkas ena koncie...

Ale co do Polskieog konta to anprawde dali w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1