|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
To ja mam pytanie odnośnie całego meczu w tenisa, jeśli krecz nastąpił w 3secie, to jak to jest rozliczane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zakłady na zwycięstwo sa anulowane jeśli nastąpi krecz w meczu (bez względu który set).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
zlozylem nowe konto znajomej, i jestem pewien ze wybralem nasza 'zlota' walute. a wplata pokazuje mi sie w euro?? nie maja juz swojego konta w bph??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W tej chwili nie można dokonywać wpłaty w PLN na polskie konto. Dane dotyczące nowego polskiego konta pojawią się jeszcze w tym tygodniu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
Miałem dostać prezent 27% wartości zakładu z okazji że miałem urodziny postawiłem 2xpo 150zł i bonus ,miał byc dopisany w nocy jakieś 40zł a tu nic.Duży "-" dla tego buka, sami wysyłają maila a potem się z tego nie wywiązują....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940 |
wiecie moze by gb przedluzylo oferte dal nowych klientow 20 euro cashback ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
Gamebookers dziś pracuje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bety z MŚ kobitek w siatce nie rozliczone od 3h...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
tyszanin - zamiast z góry wieszać psy na firmie może lepiej napisałbyś grzecznego maila do ich supportu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Smutna jest sytuacja że wielu ludzi na forum wypisuje nawet po kilka postów krytykujących jakąs firme "ze to,za tamto" ale nie pofatygują się najpierw napisac do supportu i wyjaśnic sprawę. Naprawde łatwiej pisać "wypracowania" na forum niż napisać kilka słów do supportu buka i mieć problem z głowy??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
A mnie wkurza w GameBookers brak oferty na deble w tenisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Przez co jestem niejako "zmuszony" grać w Bwin ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Conrad - miałeś się dowiedzieć jak długo jeszcze?
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
jedyny bonus jaki oferje aktualnie gb to cashback?? nie ma promocji jesli chodzi o pierwsza wplate??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
tyszanin - zamiast z góry wieszać psy na firmie może lepiej napisałbyś grzecznego maila do ich supportu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Smutna jest sytuacja że wielu ludzi na forum wypisuje nawet po kilka postów krytykujących jakąs firme "ze to,za tamto" ale nie pofatygują się najpierw napisac do supportu i wyjaśnic sprawę. Naprawde łatwiej pisać "wypracowania" na forum niż napisać kilka słów do supportu buka i mieć problem z głowy??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> napisałem do nich i dopiero po 6h raczyli dopisać kase, masz racje z wieszaniem psów ale jak pisza w mailu że kase dopiszą o 23:59 to niech tak zrobią a nie człowiek potem się zastanawia czy nie robia z niego wała.W gb przez okres 3miesięcy wyciągneło się ładnych pare tysięcy, teraz troszke gorzej, dodali kase tak więc cofam co napisałem w poprzednim poście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
jedyny bonus jaki oferje aktualnie gb to cashback?? nie ma promocji jesli chodzi o pierwsza wplate?? Jest jeszcze jedna promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Po zarajestrowaniu się nie wpłacaj odrazu pieniędzy tylko poczekaj kilka dni (3-4) aż przyślą ci maila z informacją, że jeżeli wpłacisz do nich pieniądze w ciągu 2 tygodni, podwoją twój pierwszy depozyt do kwoty 20E. Sam z tego skorzystałem jakieś 2 tyg. temu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
nie mają już konta w polskim banku podobno  <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Działa im dziś support? Bo coś na maile nie reagują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Miałem dostać prezent 27% wartości zakładu z okazji że miałem urodziny postawiłem 2xpo 150zł i bonus ,miał byc dopisany w nocy jakieś 40zł a tu nic.Duży "-" dla tego buka, sami wysyłają maila a potem się z tego nie wywiązują.... to miałeś pecha,ja miałem urodziny 27 października i kilka minut po północy dopisali mi kaske ktorą obiecali w mailu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415 |
czy wiadomo coś, kiedy pojawi się znów możliwość wpłaty na polskie konto i czy wogóle sie pojawi, bo niby ma być niby w tym tygodniu miało być, potem miał być 2.11 a jak nie było tak nie ma,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
dalej nie maja konta w polskim banku, czyli jakbym chcial wyslac kase to i tak doszla by w przyszlym tygodniu czyli weekend zmarnowany. dobrze ze sa jeszcze ziemniaki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
wlasnie, jak to wyglada jesli chodzi o kase n zagraniczne konto... gdzie wplacac, jakiej walucie, kiedy bedzie na koncie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
a działa wpłata przez MB ? na Gamebookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 280
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 280 |
a działa wpłata przez MB ? na Gamebookers? JAk najbardziej w 15 sek mas zkas ena koncie... Ale co do Polskieog konta to anprawde dali w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|