|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
mafia i kretol królowie bukmacherki teraz na mecz.pl
szacun
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Na sektorze w Gdańsku takich rewelacji można było się dowiedzieć, od ludzi kiedyś związanych mocno z Jagą, a nawet będących swego czasu w zarządzie  Jak wszystko dobrze pójdzie to będzie napastnik do końca sezonu i kolejny od nowego. Tylko żeby wszystko się nie posypało przed metą, bo Sheridan też już się pakował podobno. Jaga sonduje definitywny/pierwokup Stokesa, ale raczej za wysokie progi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
wszystko zależy od klubów, bo to one są problemem w obu przypadkach
grajkowie chcą na 100% grać dla nas
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
wszystko zależy od klubów, bo to one są problemem w obu przypadkach
grajkowie chcą na 100% grać dla nas Wszak to jeden z najbardziej utytułowanych klubow w Polsce. Marka rozpoznawalna w Europie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kretol widzisz jak ci dupę uratowałem wczoraj  flacha się należy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
wszystko zależy od klubów, bo to one są problemem w obu przypadkach
grajkowie chcą na 100% grać dla nas Wszak to jeden z najbardziej utytułowanych klubow w Polsce. Marka rozpoznawalna w Europie  my wszystko wiemy nie musisz tu cwaniakować Wisła bezdyskusyjnie jest bardziej utytułowana i to nie podlega dyskusji  pochwal sie lepiej jak koledzy po szalu do lasu uciekali w popłochu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
wszystko zależy od klubów, bo to one są problemem w obu przypadkach
grajkowie chcą na 100% grać dla nas Wszak to jeden z najbardziej utytułowanych klubow w Polsce. Marka rozpoznawalna w Europie  Nie wiem - ale na jego miejscu (mając do wyboru tylko PL rzecz jasna) też chciałbym grać w stabilnym klubie lidera/czołówki ekstraklasy pod okiem jednego z najlepszych trenerów w tym kraju na europejskim stadionie, dobrej murawie i jednej z najliczniejszych publiczności w lidze. No raczej nie wybrałbym bankruta z trenerem który jest chuj-wie-kim i szemranym zarządem. Jaga to nie Legia, Lech czy Lechia ale też już uznana siła ligi, która coraz częściej liczy się w walce o najwyższe cele. Ale dupy niech dalej pieką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
wszystko zależy od klubów, bo to one są problemem w obu przypadkach
grajkowie chcą na 100% grać dla nas Wszak to jeden z najbardziej utytułowanych klubow w Polsce. Marka rozpoznawalna w Europie  Nie wiem - ale na jego miejscu (mając do wyboru tylko PL rzecz jasna) też chciałbym grać w stabilnym klubie lidera/czołówki ekstraklasy pod okiem jednego z najlepszych trenerów w tym kraju na europejskim stadionie, dobrej murawie i jednej z najliczniejszych publiczności w lidze. No raczej nie wybrałbym bankruta z trenerem który jest chuj-wie-kim i szemranym zarządem. Jaga to nie Legia, Lech czy Lechia ale też już uznana siła ligi, która coraz częściej liczy się w walce o najwyższe cele. Ale dupy niech dalej pieką. Tazen dobrze pisze. Ruch i Górnik są bardzo utytułowane. Może tam pójdą chętnie zawodnicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jagiellonia finalizuje hitowy transfer Anthony Stokes w przyszłym tygodniu powinien zasilić szeregi Jagiellonii Białystok - poinformował Tomasz Ćwiąkała na Twitterze.
Włodarze klubu z Podlasia po niepowodzeniu związanym ze sprowadzeniem Cilliana Sheridana z Omonii Nikozja, rozpoczęli starania o pozyskanie innego irlandzkiego napastnika - Anthony'ego Stokesa.
Wiele na to wskazuje, że 28-letni zawodnik przystał na proponowane mu warunki i w najbliższych dniach przedstawiciele Jagiellonii powinni sfinalizować jego półroczne wypożyczenie z Blackburn. Stokes w wieku 15 lat związał się z Arsenalem, ale w trakcie swojej przygody w angielskim zespole nie zdołał zadebiutować w Premier League i, gdyby tego było mało, wystąpił w zaledwie jednym pucharowym starciu w barwach „Kanonierów” w sezonie 2006/2007. Potem grał w takich ekipach jak Falkirk, Sunderlandzie, Sheffield United, Crystal Palace, Hibernian i przede wszystkim w Celtiku, dla którego strzelił w sumie 76 bramek w 192 rozegranych meczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Do tego jeszcze 66 asyst w Celtiku, dekiel gorący, ale jak z Grosikiem dali radę to on mały pikuś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
wszystko zależy od klubów, bo to one są problemem w obu przypadkach
grajkowie chcą na 100% grać dla nas Wszak to jeden z najbardziej utytułowanych klubow w Polsce. Marka rozpoznawalna w Europie  Nie wiem - ale na jego miejscu (mając do wyboru tylko PL rzecz jasna) też chciałbym grać w stabilnym klubie lidera/czołówki ekstraklasy pod okiem jednego z najlepszych trenerów w tym kraju na europejskim stadionie, dobrej murawie i jednej z najliczniejszych publiczności w lidze. No raczej nie wybrałbym bankruta z trenerem który jest chuj-wie-kim i szemranym zarządem. Jaga to nie Legia, Lech czy Lechia ale też już uznana siła ligi, która coraz częściej liczy się w walce o najwyższe cele. Ale dupy niech dalej pieką. Tazen dobrze pisze. Ruch i Górnik są bardzo utytułowane. Może tam pójdą chętnie zawodnicy. na chuj te prześmiewki ? trochę pokory
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571 |
 zacna ta laska Panie Kryspin to ta była Lewisa Hamiltona ? fajne ma zderzaki i z ryja niczego sobie brałbym jak rolnik dopłatę! ta, ostatnio testowana była przez Dimitrov'a
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ma Fart ten bułgar dałbym jej kartę do skrilla na kwadrans w zamian za wymianę płynów
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
46-latek chciał wynieść ze sklepu 0,7 litra wódki. Gdy próbę kradzieży zauważył pracownik ochrony, mężczyzna wypił całą butelkę "na hejnał". Po 10 godzinach od incydentu wciąż miał we krwi prawie 5 promili alkoholu. Burbix ? O skurwesyn 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571 |
Last edited by rafal08; 13/02/2017 16:24.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|