|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk, nie mam tuneli, zjebanych tatuaży ale uważam że ocenianie ludzi pod tym względem to skrajna patologia, bo każdy żyje i robi z sobą, ze swoim ciałem to na co ma ochotę i tym samym sam ponosi za to konsekwencje ale nie ma co oceniać kogoś pod tym względem
no offence Chudini wiesz że Cię lubię ale nie przekonasz mnie dla mnie osoba która montuję sobie okrągły plastik w uchu nigdy nie będzie normalna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
0-0 dobry wynik
strzelimy gola na wyjezdzie to ajax musi 3 żeby awansować
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Biczyk, nie mam tuneli, zjebanych tatuaży ale uważam że ocenianie ludzi pod tym względem to skrajna patologia, bo każdy żyje i robi z sobą, ze swoim ciałem to na co ma ochotę i tym samym sam ponosi za to konsekwencje ale nie ma co oceniać kogoś pod tym względem sam wybieram butelki z kubła i robię lampy
no offence dziś Legia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
0-0 dobry wynik
strzelimy gola na wyjezdzie to ajax musi 3 żeby awansować ![[Linked Image from i1.kwejk.pl]](https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2013/11/4225c1ed5cdbaf5b83d592148213e820_gif.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
0-0 dobry wynik
strzelimy gola na wyjezdzie to ajax musi 3 żeby awansować a co będzie jak ajax wygra u siebie 2-1 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
0-0 dobry wynik
strzelimy gola na wyjezdzie to ajax musi 3 żeby awansować A jeśli my 2 to Ajax musi 5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Biczyk, nie mam tuneli, zjebanych tatuaży ale uważam że ocenianie ludzi pod tym względem to skrajna patologia, bo każdy żyje i robi z sobą, ze swoim ciałem to na co ma ochotę i tym samym sam ponosi za to konsekwencje ale nie ma co oceniać kogoś pod tym względem
no offence Chudini wiesz że Cię lubię ale nie przekonasz mnie dla mnie osoba która montuję sobie okrągły plastik w uchu nigdy nie będzie normalna  czy jakikolwiek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
0-0 dobry wynik
strzelimy gola na wyjezdzie to ajax musi 3 żeby awansować a co będzie jak ajax wygra u siebie 2-1 ? karne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3 |
Biczyk, nie mam tuneli, zjebanych tatuaży ale uważam że ocenianie ludzi pod tym względem to skrajna patologia, bo każdy żyje i robi z sobą, ze swoim ciałem to na co ma ochotę i tym samym sam ponosi za to konsekwencje ale nie ma co oceniać kogoś pod tym względem
no offence Chudini wiesz że Cię lubię ale nie przekonasz mnie dla mnie osoba która montuję sobie okrągły plastik w uchu nigdy nie będzie normalna  taki koleś pojedzie do Brazylii albo Ekwadoru i u tamtejszych plemion będzie guru
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
biczyk na wjezdzie liczymy podwójnie ogarnij się
przy 2-1 awans L
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Biczyk, nie mam tuneli, zjebanych tatuaży ale uważam że ocenianie ludzi pod tym względem to skrajna patologia, bo każdy żyje i robi z sobą, ze swoim ciałem to na co ma ochotę i tym samym sam ponosi za to konsekwencje ale nie ma co oceniać kogoś pod tym względem
no offence wiadomo, ale każdy ma też prawo do własnego zdania tunele w uszach dla mnie też rzecz chora
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2 |
Trzeba przyznac, ze manu gra coraz lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
sędzia oszukał ten bramkowy dziad 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
under 0.5 w wawie to była lokata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
0-0 dobry wynik
strzelimy gola na wyjezdzie to ajax musi 3 żeby awansować A jeśli my 2 to Ajax musi 5. fechu wie o co chodzi,czytajcie regulamin do chuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Pamiętajcie że 3 lata temu Legia zagrała w Amsterdamie o wiele lepiej jak w Warszawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
Biczyk, nie mam tuneli, zjebanych tatuaży ale uważam że ocenianie ludzi pod tym względem to skrajna patologia, bo każdy żyje i robi z sobą, ze swoim ciałem to na co ma ochotę i tym samym sam ponosi za to konsekwencje ale nie ma co oceniać kogoś pod tym względem
no offence Chudini wiesz że Cię lubię [ Linked Image] ale nie przekonasz mnie dla mnie osoba która montuję sobie okrągły plastik w uchu nigdy nie będzie normalna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk, nie mam tuneli, zjebanych tatuaży ale uważam że ocenianie ludzi pod tym względem to skrajna patologia, bo każdy żyje i robi z sobą, ze swoim ciałem to na co ma ochotę i tym samym sam ponosi za to konsekwencje ale nie ma co oceniać kogoś pod tym względem
no offence Chudini wiesz że Cię lubię ale nie przekonasz mnie dla mnie osoba która montuję sobie okrągły plastik w uchu nigdy nie będzie normalna  czy jakikolwiek? jak zamontuje trapez to kto wie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|