|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12 |
No to wczesniejsze to szału nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Też nie wiem, dlatego się pytam czy ktoś kojarzy. Te pierwsze to pacyfkowi prezent na rano.;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
na pobódkę oby się nie spóźnił
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12 |
Beto dużo takich naprawde mega miejsc odwiedziles w USA na ktore wskazuje wiekoszosc przeodnikow ? Ja i tak tam nigdy nie polece bo wnerwia mnie latanie na tak dlugich dystansach  Najlepsze ,ze nie boje sie latac itp ale to cos innego po prostu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
Beto dużo takich naprawde mega miejsc odwiedziles w USA na ktore wskazuje wiekoszosc przeodnikow ? Ja i tak tam nigdy nie polece bo wnerwia mnie latanie na tak dlugich dystansach  Najlepsze ,ze nie boje sie latac itp ale to cos innego po prostu nie, bardzo mało czyli co przeszkadza w długich lotach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12 |
ogolnie oprawa calości powoduje nerwowosc.moze zle to napisal wczesniej .Pominimy to USA to akurat ostatni kraj ktory chcialbym zobaczyc. Polinezja, Zanzibar, Indonezja, Meksyk itd. Uwielbiam zwierzaki i kazdy z nich mnie cieszy ktorego nie musze obserwowac w zoo. Pare mam mimo ,ze z PL prawem to tak nie do konca ale warunki maja 1000% lepsze niz by ich coś za chwile zjadło w naturze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
USA to piekny i bardzo zroznicowany kraj.
Pomijajac ludzi i wielkie miasta jest tam w cholere ciekawych i pieknych miejsc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12 |
Tak Ja wiem ssaczu ale nie da sie zobaczyc w zyciu wszystkiego dlatego tak napisałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
mnie korci właśnie zanzibar i bali
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
wielkie miasta w usa to nic ciekawego
za tydzien jadę na wyspę martha's vineyard........
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12 |
mnie korci właśnie zanzibar i bali Bali to nie mam pojecia wsrod znajomych , Zanzibar na maxa musi byc dobra pora bo zle trafiajac to wyjazd bedzie porażką,ale tp trzeba miec pecha bo praktycznie kazdy zadowolony . A nie Polinezja no to juz chyba jest kosmos. Przynajmniej tak słyszalem. te domy na wodzie itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
mnie korci właśnie zanzibar i bali Bali to nie mam pojecia wsrod znajomych , Zanzibar na maxa musi byc dobra pora bo zle trafiajac to wyjazd bedzie porażką,ale tp trzeba miec pecha bo praktycznie kazdy zadowolony . A nie Polinezja no to juz chyba jest kosmos. Przynajmniej tak słyszalem. te domy na wodzie itd polinezja to s-class albo nawet maybach...... nie ma się do czego przyyeahbać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12 |
No to fakt drogo skurczybyki liczą 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Domki na wodzie to masz tez na Malediwach. Wielkiej roznicy nie ma jesli chodzi o krajobrazy bo to podobne atole laguny itd... a kosztowo z europy taniej wychodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,930 Likes: 12 |
Tak jasne nie wymieniałem calsoci . W cholere jest niesamowitych miejsc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
na zanzibarze ostatnio rzecznik repry był
wie co dobre
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|