|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Ale ten Borek (Mateusz z domu) to Melepeta. Nic się nie zna na boksie a komentuje piłkę, boks, mma ... chlopak wychował sie 200m ode mnie, na ul.Południowej w Dębicy dobre układy ma przez ojca i dostał sie do TV, strasznie zakochany w sobie, ogólnie w Dębicy go nie lubia. Ale strasznych pieniedzy sie dorobił w Polsacie i tez prywatnie dobrze sobie kreci
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
w podnoszeniu ciężarów to powinno być jak w skokach narciarskich z wiatrem - za poziom nandrolonu u zawodników punkty dodawać lub odejmować   Choć - subiektywnie oczywiście - uważam, że po około 40 r.życia , w przypadku kiedy się trenuje, troszkę testosteronu tak rekreacyjnie nie zaszkodzi (z obdlokiem oczywiście). ;-) subiektywnie,mysle ze po 30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Subiektywnie to można i po 20-tce, przed 40-tką w przypadku zdrowego "menszczyzny" nie ma większego sensu (długotwałego - over 05-1 r.), zdrowy osobnik powiniem mieć chociażby 8 - 12 nmol, nagły spadek wystepuję zazwyczaj po 40 i to w granicach 0.08 - 0.012 nmol, jakies 1 procent na rok, wczesniej za bardzo nie ma sensu, choc i przed 30 mozesz/mozna smialo sobie "jesc", kto co woli.
Pzrd! I dobrej nocy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2014
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2014
Posty: 109 |
Izu na razie elegancko po 2 rundach Chciałbym żeby sprawdził Szpilke
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2014
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2014
Posty: 109 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2014
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2014
Posty: 109 |
Ehh nie wykorzystał swojej szansy, waga ciężka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
ac milan dnb barcelona dnb psv dnb
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
Zimnoch ze Szpilką to byłaby walka stulecia Zimnoch w formie by go pozamiatał - Branickiego 3 w Białymstoku  Jeden z najlepszych klubów w historii. adres już nieaktualny,co do Borka,nie wiem jak teraz ale jeszcze 3-4 lata temu tygodnowo ogladał ponad 30 meczy piłkarskich, jest uzależniony od tego(albo był)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
Zimnoch ze Szpilką to byłaby walka stulecia Zimnoch w formie by go pozamiatał - Branickiego 3 w Białymstoku  Jeden z najlepszych klubów w historii. adres już nieaktualny,co do Borka,nie wiem jak teraz ale jeszcze 3-4 lata temu tygodnowo ogladał ponad 30 meczy piłkarskich, jest uzależniony od tego(albo był)obstawianki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ac milan dnb barcelona dnb psv dnb o psv pisalem wczoraj ze beto to zagra.to typ w jego stylu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
Zimnoch ze Szpilką to byłaby walka stulecia Zimnoch w formie by go pozamiatał - Branickiego 3 w Białymstoku  Jeden z najlepszych klubów w historii. adres już nieaktualny,co do Borka,nie wiem jak teraz ale jeszcze 3-4 lata temu tygodnowo ogladał ponad 30 meczy piłkarskich, jest uzależniony od tego(albo był)obstawianki? nie,nie, uzalezniony od futbolu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ac milan dnb barcelona dnb psv dnb propsuje po analizie i radośnie pobieram. Oprócz tego jeszcze będą 2 ako
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
dobre ako mogło wejść wczoraj ale Kamil dał ciała
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zasadne jest pytanie po chuja był ci ten Stoch potrzebny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
przy taśmie za drobne za bardzo nie analizowałem to i Stocha wrzuciłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Biczowa Gamba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
przy taśmie za drobne za bardzo nie analizowałem to i Stocha wrzuciłem  wiadomo po fakcie każdy jest mądry gruby biegasz dzisiaj? bo ja ruszam tłustą dupę o 9.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Tak ale ja w miarę możliwości biegam wieczorami bo tak bardziej lubię. Dziś mam wolne a jutro dopiero na 22 to pewnie po meczu Barcy wyjdę. W tym tygodniu biegalem 3 razy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|