|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
zaraz zaraz, to chyba działa w obie strony, dlaczego ja mam być ta osobą, która ma przyjmować hejty i jednoczesnie się marwtić o to co zrobi szanowny moderator. Ja typuje, oczywiście, ale nie dam po sobie jechać NIKOMU. żarty żartami, ale on ma obsesje i jest skrzywiony psychcznie
prosze mi powiedzieć kto wiecej fika? kto prowokuje? ja czy @jaga
70-30 % dla jagi
masz jaja to potwierdzisz i powiesz prawde
ide w kimono, bo widzę że Towrzystwo Wzajemnej Adoracji !
jutro rano peffki by Tuco
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
beks szuka głosów do kolejnej ankiety Może staroświeckie podejście ale takiej gnidy jak ten gamoń nie chciałbym spotkać, narobił tu nie raz bałaganu, a teraz nawpierdalał się wazeliny i myśli, że będzie miło, a wielu z nim próbuje prowadzić dysputy jak gdyby nigdy nic. Jakoś mało kto pamięta wpisy tego czegoś, i gadu gadu i pierdu pierdu, kurwa, naprawdę??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
jakiego bałaganu?, bałagan to sam tworzysz także
sam się nakręcasz wklejając gify froda z pierscieniem
zacytuj jakie wpisy? proszę bardzo, czekam z nicierpliwością
dysputy? gadam o typach i tyle w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Będzie zlot , przyjedzie beks , przyjedzie Jaga i będą wódkę razem pić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
@jaga
bajkopisarzu. jest tu kilka osób z Białego
napisz adres piekarki z cycami, będzie szybka weryfikacja
czy wymyslasz by zaistnieć
sam sie pofatyguje, rzecz jasna służbowym bo prywatnym to musiałbym byc smudom aby tracić
i co? podasz adres tu na QC?
1.000001 że NIE PODASZ ! proszę przyjedź choćby jutro nie mogę się doczekać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Będzie zlot , przyjedzie beks , przyjedzie Jaga i będą wódkę razem pić  może po małym sparingu by się napili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
...gangstery internetowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
[ Linked Image] beks wyruszył;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
zaraz zaraz, to chyba działa w obie strony, dlaczego ja mam być ta osobą, która ma przyjmować hejty i jednoczesnie się marwtić o to co zrobi szanowny moderator. Ja typuje, oczywiście, ale nie dam po sobie jechać NIKOMU. żarty żartami, ale on ma obsesje i jest skrzywiony psychcznie
prosze mi powiedzieć kto wiecej fika? kto prowokuje? ja czy @jaga
70-30 % dla jagi
masz jaja to potwierdzisz i powiesz prawde
ide w kimono, bo widzę że Towrzystwo Wzajemnej Adoracji !
jutro rano peffki by Tuco to nie ja to on czemu mnie mają karać panie posterunkowy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
@jaga
bajkopisarzu. jest tu kilka osób z Białego
napisz adres piekarki z cycami, będzie szybka weryfikacja
czy wymyslasz by zaistnieć
sam sie pofatyguje, rzecz jasna służbowym bo prywatnym to musiałbym byc smudom aby tracić
i co? podasz adres tu na QC?
1.000001 że NIE PODASZ ! proszę przyjedź choćby jutro nie mogę się doczekać błędnie myślisz, podaj adres gdzie pracuje cycata, baaa wygooogluje wszystkie piekarnie w Białym i obczaje czy jakaś jest aby ci udowodnić że KŁAMIESZ, znajde na to czas jutro Palermo 2 , wyczuwam handelek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
W pss społem to raczej same stare rury pracują. Możesz beks pominąć te piekarnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
jakiego bałaganu?, bałagan to sam tworzysz także
sam się nakręcasz wklejając gify froda z pierscieniem
zacytuj jakie wpisy? proszę bardzo, czekam z nicierpliwością
dysputy? gadam o typach i tyle w temacie Jesteś kurwa bez honoru, w dupie mam ciebie i twoje wpisy, tylko pamięć mam dobrą. Analityk, beks i wystarczy. Ja się zwijam, mogę raz usiąść obok kurwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W pss społem to raczej same stare rury pracują. Możesz beks pominąć te piekarnie Beks ją namierzy zapewne ta piekarnia ma profil na fejsie albo przeleci na google maps wszystkie piekarnie w Białym może akurat jak jechali to stała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
@jaga
bajkopisarzu. jest tu kilka osób z Białego
napisz adres piekarki z cycami, będzie szybka weryfikacja
czy wymyslasz by zaistnieć
sam sie pofatyguje, rzecz jasna służbowym bo prywatnym to musiałbym byc smudom aby tracić
i co? podasz adres tu na QC?
1.000001 że NIE PODASZ ! proszę przyjedź choćby jutro nie mogę się doczekać błędnie myślisz, podaj adres gdzie pracuje cycata, baaa wygooogluje wszystkie piekarnie w Białym i obczaje czy jakaś jest aby ci udowodnić że KŁAMIESZ, znajde na to czas jutro Palermo 2 , wyczuwam handelek wskakuj na dzika i dawaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
W pss społem to raczej same stare rury pracują. Możesz beks pominąć te piekarnie Beks ją namierzy zapewne ta piekarnia ma profil na fejsie albo przeleci na google maps wszystkie piekarnie w Białym może akurat jak jechali to stała  Za jeździ świniaka. Beks znam dobrą maszynie w Białym;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
jakiego bałaganu?, bałagan to sam tworzysz także
sam się nakręcasz wklejając gify froda z pierscieniem
zacytuj jakie wpisy? proszę bardzo, czekam z nicierpliwością
dysputy? gadam o typach i tyle w temacie Jesteś kurwa bez honoru, w dupie mam ciebie i twoje wpisy, tylko pamięć mam dobrą. Analityk, beks i wystarczy. Ja się zwijam, mogę raz usiąść obok kurwy. co ty w ogóle opowiadasz, szczerze przesadzasz, robisz aferę jakbym conajmniej kogoś zabił, okradł albo zwyzywał od najgorszych, no bez jaj. detalami sie nie zajmuj prosze ciebie @sensei nie widze zdjecia bo mi antywirus blokuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|