Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 164 z 237 1 2 162 163 164 165 166 236 237
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
biczyk dobry wpis


Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
zaraz zaraz, to chyba działa w obie strony, dlaczego ja mam być ta osobą, która ma przyjmować hejty i jednoczesnie się marwtić o to co zrobi szanowny moderator. Ja typuje, oczywiście, ale nie dam po sobie jechać NIKOMU. żarty żartami, ale on ma obsesje i jest skrzywiony psychcznie

prosze mi powiedzieć kto wiecej fika? kto prowokuje? ja czy @jaga

70-30 % dla jagi

masz jaja to potwierdzisz i powiesz prawde

ide w kimono, bo widzę że Towrzystwo Wzajemnej Adoracji !

jutro rano peffki by Tuco


Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by fechu
beks szuka głosów do kolejnej ankiety

Może staroświeckie podejście ale
takiej gnidy jak ten gamoń nie chciałbym spotkać, narobił tu nie raz bałaganu, a teraz nawpierdalał się wazeliny i myśli, że będzie miło, a wielu z nim próbuje prowadzić dysputy jak gdyby nigdy nic.
Jakoś mało kto pamięta wpisy tego czegoś, i gadu gadu i pierdu pierdu, kurwa, naprawdę??


Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
jakiego bałaganu?, bałagan to sam tworzysz także

sam się nakręcasz wklejając gify froda z pierscieniem

zacytuj jakie wpisy? proszę bardzo, czekam z nicierpliwością

dysputy? gadam o typach i tyle w temacie


Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Będzie zlot , przyjedzie beks , przyjedzie Jaga i będą wódkę razem pić laugh

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by beks
@jaga

bajkopisarzu. jest tu kilka osób z Białego

napisz adres piekarki z cycami, będzie szybka weryfikacja

czy wymyslasz by zaistnieć

sam sie pofatyguje, rzecz jasna służbowym bo prywatnym to musiałbym byc smudom aby tracić

i co? podasz adres tu na QC?

1.000001 że NIE PODASZ !

proszę przyjedź choćby jutro nie mogę się doczekać

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
Będzie zlot , przyjedzie beks , przyjedzie Jaga i będą wódkę razem pić laugh
może po małym sparingu by się napili smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
...gangstery internetowe.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
[Linked Image] beks wyruszył;)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Obejrzę sobie:


Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by beks
zaraz zaraz, to chyba działa w obie strony, dlaczego ja mam być ta osobą, która ma przyjmować hejty i jednoczesnie się marwtić o to co zrobi szanowny moderator. Ja typuje, oczywiście, ale nie dam po sobie jechać NIKOMU. żarty żartami, ale on ma obsesje i jest skrzywiony psychcznie

prosze mi powiedzieć kto wiecej fika? kto prowokuje? ja czy @jaga

70-30 % dla jagi

masz jaja to potwierdzisz i powiesz prawde

ide w kimono, bo widzę że Towrzystwo Wzajemnej Adoracji !

jutro rano peffki by Tuco

to nie ja to on czemu mnie mają karać panie posterunkowy ? smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Sensei
[Linked Image] beks wyruszył;)

laugh

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by beks
@jaga

bajkopisarzu. jest tu kilka osób z Białego

napisz adres piekarki z cycami, będzie szybka weryfikacja

czy wymyslasz by zaistnieć

sam sie pofatyguje, rzecz jasna służbowym bo prywatnym to musiałbym byc smudom aby tracić

i co? podasz adres tu na QC?

1.000001 że NIE PODASZ !

proszę przyjedź choćby jutro nie mogę się doczekać

błędnie myślisz, podaj adres gdzie pracuje cycata, baaa

wygooogluje wszystkie piekarnie w Białym i obczaje czy jakaś jest aby ci udowodnić że KŁAMIESZ, znajde na to czas

jutro Palermo 2 , wyczuwam handelek


Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
W pss społem to raczej same stare rury pracują. Możesz beks pominąć te piekarnie

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by Sensei
[Linked Image] beks wyruszył;)


hahaha

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by beks
jakiego bałaganu?, bałagan to sam tworzysz także

sam się nakręcasz wklejając gify froda z pierscieniem

zacytuj jakie wpisy? proszę bardzo, czekam z nicierpliwością

dysputy? gadam o typach i tyle w temacie

Jesteś kurwa bez honoru, w dupie mam ciebie i twoje wpisy, tylko pamięć mam dobrą.
Analityk, beks i wystarczy.

Ja się zwijam, mogę raz usiąść obok kurwy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
W pss społem to raczej same stare rury pracują. Możesz beks pominąć te piekarnie
Beks ją namierzy zapewne ta piekarnia ma profil na fejsie
albo przeleci na google maps wszystkie piekarnie w Białym może akurat jak jechali to stała smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by beks
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by beks
@jaga

bajkopisarzu. jest tu kilka osób z Białego

napisz adres piekarki z cycami, będzie szybka weryfikacja

czy wymyslasz by zaistnieć

sam sie pofatyguje, rzecz jasna służbowym bo prywatnym to musiałbym byc smudom aby tracić

i co? podasz adres tu na QC?

1.000001 że NIE PODASZ !

proszę przyjedź choćby jutro nie mogę się doczekać

błędnie myślisz, podaj adres gdzie pracuje cycata, baaa

wygooogluje wszystkie piekarnie w Białym i obczaje czy jakaś jest aby ci udowodnić że KŁAMIESZ, znajde na to czas

jutro Palermo 2 , wyczuwam handelek

wskakuj na dzika i dawaj smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Sensei
W pss społem to raczej same stare rury pracują. Możesz beks pominąć te piekarnie
Beks ją namierzy zapewne ta piekarnia ma profil na fejsie
albo przeleci na google maps wszystkie piekarnie w Białym może akurat jak jechali to stała smile
Za jeździ świniaka. Beks znam dobrą maszynie w Białym;)

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by beks
jakiego bałaganu?, bałagan to sam tworzysz także

sam się nakręcasz wklejając gify froda z pierscieniem

zacytuj jakie wpisy? proszę bardzo, czekam z nicierpliwością

dysputy? gadam o typach i tyle w temacie

Jesteś kurwa bez honoru, w dupie mam ciebie i twoje wpisy, tylko pamięć mam dobrą.
Analityk, beks i wystarczy.

Ja się zwijam, mogę raz usiąść obok kurwy.

co ty w ogóle opowiadasz, szczerze przesadzasz, robisz aferę jakbym conajmniej kogoś zabił, okradł albo zwyzywał od najgorszych, no bez jaj.

detalami sie nie zajmuj prosze ciebie

@sensei nie widze zdjecia bo mi antywirus blokuje smile

Strona 164 z 237 1 2 162 163 164 165 166 236 237

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1