|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
wkurwił mnie dziś ten gruby warszawski baleron Zarzeczny wybujałym ego frajer jebany napisał że Żyła to prostak a złoto w skokach nic nie znaczy smuda mu w grubą dupę w jego stylu nie zapomnę jak napisał że Majka jest cienki jak wygrał 2 etapy w TdF bo w klasyfikacji generalnej był daleko a to jest przecież najważniejsze na uspokojenie włącz Grzesia Sandomierskiego jak mu pocisnął widziałem wiele razy poka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,755 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,755 Likes: 10 |
ale bez problemu zakłady się wysyłają ? przepraszam pomyłka moja..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
wlaczcie sobie Planete, zobaczycie jak Teo pracuje To łososiowiec. Na takle łapią. U mnie trochę inaczej to wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125 |
czyli coś grubszego. bo ja już walczę od pół godziny. i ani przez www ani aplikację, nic nie chce przyjąć..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Teodor Ty śledzie ciagniesz? Tak jak te na Helu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ale bez problemu zakłady się wysyłają ? przepraszam pomyłka moja.. nic sie nie staneło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
odense 44444444 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,755 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,755 Likes: 10 |
ale bez problemu zakłady się wysyłają ? przepraszam pomyłka moja.. nic sie nie staneło  dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
TEO mozesz mi dać namiary na płatny połów dorsza bo chcieliśmy się z kumplami wybrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Teodor Ty śledzie ciagniesz? Tak jak te na Helu? Jak jest sezon na śledzia i Szprotawa to tak. Teraz flądra i dorsz. Ale na mniejszej jednostce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO mozesz mi dać namiary na płatny połów dorsza bo chcieliśmy się z kumplami wybrać Jak będę w porcie to wezmę namiar. Na taki żebyście pokazali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO mozesz mi dać namiary na płatny połów dorsza bo chcieliśmy się z kumplami wybrać Jak będę w porcie to wezmę namiar. Na taki żebyście pokazali. Żebyście połapali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
TEO mozesz mi dać namiary na płatny połów dorsza bo chcieliśmy się z kumplami wybrać Jak będę w porcie to wezmę namiar. Na taki żebyście pokazali. dzięki, taki godny polecenia w necie widziałem że takie wypady na cały dzien w morzu chodzą po 200zł od głowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,755 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,755 Likes: 10 |
TEO mozesz mi dać namiary na płatny połów dorsza bo chcieliśmy się z kumplami wybrać Jak będę w porcie to wezmę namiar. Na taki żebyście pokazali. dzięki, taki godny polecenia w necie widziałem że takie wypady na cały dzien w morzu chodzą po 200zł od głowy plus 200 jak chcesz rybę do domu zabrać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO mozesz mi dać namiary na płatny połów dorsza bo chcieliśmy się z kumplami wybrać Jak będę w porcie to wezmę namiar. Na taki żebyście pokazali. dzięki, taki godny polecenia w necie widziałem że takie wypady na cały dzien w morzu chodzą po 200zł od głowy Jakoś tak. Możesz sobie wziąć na dwa dni. Wtedy nocleg na jednostce na Bornholmie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 AaB - 1. gol przed 80:00 Odense BK v AaB (Goście - Czas następnego gola) 06/03/2017 Brak 5,00 Odbędzie się  ale Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Powyżej 3.5 Odense BK v AaB (Gole) 06/03/2017 Brak 3,00 Wygrana zdazylem tu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
TEO mozesz mi dać namiary na płatny połów dorsza bo chcieliśmy się z kumplami wybrać Jak będę w porcie to wezmę namiar. Na taki żebyście pokazali. dzięki, taki godny polecenia w necie widziałem że takie wypady na cały dzien w morzu chodzą po 200zł od głowy plus 200 jak chcesz rybę do domu zabrać... i ser od Bicza za 120 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
2kg łososia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka