|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Czy znacie jakieś bezpłatne bramki sms-owe najlepiej do wszystkich sieci, które na pewno wyślą sms-a.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
mbox na idei. Ja masz numer w idei masz 30 esów na miesiąc, a jak nie to chyba tylko 5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
mbox na idei. Ja masz numer w idei masz 30 esów na miesiąc, a jak nie to chyba tylko 5 Nawet jeśli nie masz to warto sie zarejstrować na kogoś znajomego , kto nie ma neta lub wcale nie korzysta z tej usługi. 30 smsów miesięcznie do innych sieci za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Nawet jeśli nie masz to warto sie zarejstrować na kogoś znajomego , kto nie ma neta lub wcale nie korzysta z tej usługi.
30 smsów miesięcznie do innych sieci za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> tylko, że smsy bedą przychodzić z numeru na jaki jest zarejestrowany owy mbox.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Nawet jeśli nie masz to warto sie zarejstrować na kogoś znajomego , kto nie ma neta lub wcale nie korzysta z tej usługi.
30 smsów miesięcznie do innych sieci za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> tylko, że smsy bedą przychodzić z numeru na jaki jest zarejestrowany owy mbox. dlatego jesli jest to dobry znajomy to można na siebie zarejestrować. W moim przypadku jeśli wysyłam smsy to nie ma numeru mojej komórki tylko jest tak jakbym wysyłał z wykłej bramki Orange <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka